×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

6 кандидат-депутати от ГЕРБ-СДС, които заслужават Вашата подкрепа


6 кандидат-депутати от ГЕРБ-СДС, които заслужават Вашата подкрепа
Те са представители на общините от региона и имат своите каузи, за чието изпълнение ще се борят
Тема в развитие
ГЕРБ-СДС закрива кампанията си в Бургаска област с концерт на "Диана експрес" и Венц Венц Спасяването на рибарството и по-добър Слънчев бряг - целите на Мартин Богданов в 50-ото НС (ВИДЕО) Туроператорите пред колапс заради увеличението на ДДС, искат спешни мерки от кандидатите за депутати на ГЕРБ-СДС Ще бъдат осветени и междублоковите пространства в Бургас, моя задача е да стане бързо, категоричен е Жечо Станков Четирилентовите пътища в Бургаско и обходът на ж.к.“Меден рудник“ – целите на Андрей Рунчев в 50-ото НС Жечо Станков обясни как новият обход на „Меден рудник“ ще сложи край на тапите, заложени са средства за изграждането му В НС ще работя за повишаване на качеството на здравеопазването и въвеждането на бургаския модел навсякъде у нас Ако Бургас има свой евродепутат, как той ще бъде от полза за региона – отговаря Борислав Киров Ф Студио: Галя Василева – активният депутат, който има мисия в парламента Жечо Станков за чаканото саниране: Наша задача е да продължи за всички безплатно и без резерви! Емил Кючуков знае формулата за стимулиране на младите предприемачи, на алтернативния туризъм и за стабилна подкрепа за земеделци и животновъди ГЕРБ-СДС доказаха, че могат да изведат страната от кризи 6 кандидат-депутати от ГЕРБ-СДС, които заслужават Вашата подкрепа В Бургас ротираха книги, вместо министри Баскетболната легенда Дечо Коешинов – от спортната зала в Айтос към 50-ото НС „Битката на мозъците“ отново ще срещне най-знаещите ученици и студенти в Бургас, включете се в големия куиз Тя е ангел за мечтаещите за рожба, целуната от Бог многодетна майка и жена, открила любов от приказките Шоу на „Тройката“! Жечо Станков и доц. Ивайло Иванов учат младите бургазлии на народни хора Мария Габриел: Знам колко уважават Жечо Станков в ЕК, нека това да носи ползи на България НА ЖИВО! Бойко Борисов открива кампанията на ГЕРБ-СДС в Бургас Атаката за 50-ото НС ще започне от Бургас тази вечер в 18 часа
виж още
скрий
23 Май 2024, Четвъртък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Те с добри биографии, притежават знания и умения, за да защитават интересите на своите съграждани

Коалиция ГЕРБ-СДС без съмнение ще е първа политическа сила на предстоящите парламентарни избори, а големият въпрос е колко депутати ще прати в 50-ото Народно събрание.

Във Втори МИР Бургас амбициите са за пет или дори шест народни представители, което ще доближи партията до най-силните й резултати.

За пръв път обаче се очаква ножицата да се отвори широко, тъй първите 4 в листата вероятно ще станат част от следващия Министерски съвет, а други от челната десетка се готвят за т.нар. – втори ешалон на властта.

По този начин вратите към парламента са на път да се отворят няколко от новите лица на ГЕРБ, които са представителите на общините от региона.

Всеки един от тях има своя кауза. Те са с добри биографии, притежават знания и умения, за да защитават интересите на своите съграждани.

Ето шестима кандидат-депутати, които заслужават Вашата подкрепа:

Илиян Щерев е кандидат за депутат от Поморие. Той е на 60 години, родом от Ахелой. Завършил е бакалавърска степен по икономика на строителството в Икономическия университет във Варна (бивш ВИНС). Работил е в „Туристстрой Слънчев бряг“, отдели „Ново строителство“ и „Капитално строителство“, впоследствие е бил и управител на държавното дружество (1997-2000 година). В последните 24 години управлява собствен бизнес.

Илиан Щерев има зад гърба си и добра кариера в публичния сектор – три мандата е общински съветник от ГЕРБ в Поморие и председател на постоянната комисия по „Финанси и европейска интеграция“

Той добре познава проблемите на общината и родния си Ахелой и има конкретни решения. Една от основните му цели е да се бори за отпускане на средства за модернизиране на пристанището, ще настоява и за рестартиране на проекта за брегоукрепване, който бе замразен след края на последното правителство на Бойко Борисов през 2021 година.

Илиан Щерев, кандидат за народен представител от ГЕРБ

Светлана Чакърова е номинация на структурата в Созопол. Тя е на 33 години, завършила е „Начална педагогика“ в университет „Проф.д-р Асен Златаров“ в Бургас, а също така и мениджмънт в Стопанската академия „Димитър А.Ценов“ в Свищов. В момента работи в голяма частна болница.

Член е на ГЕРБ от създаването на партията, а от няколко години е и в общинското ръководство на структурата в Созопол.

Сред основните й приоритети са привличането на повече инвестиции в малките населени места, транспортната свързаност и развитието на историческия и културен туризъм. Категорична е, че тези компоненти са задължителни, за да направят Созопол устойчива дестинация.

Един от основните приоритети е привличане на повече инвестиции в малките населени места. Искам да се постави акцент върху опазването на историческото и културно наследство на

Светлана Чакърова е кандидат за народен представител от Созопол

Валентин Ганчев е друг от кандидатите за народни представители, представител на структурата в Карнобат. Той е на 41 години, семеен, с две деца. Средното си образование е завършил в СУ „Христо Ботев“ в родния си град, а висшето – в Бургаския свободен университет със специалност „Компютърни системи и технологии“.

От близо 20 години работи в сферата на сухопътния транспорт, спедицията и логистиката.

„Влизаме в шести поредни избори за 3 години и трябва да върнем доверието на хората в политиците. Заради това ние си поставяме реализуеми цели, които могат да подобрят живота на всички в региона. Личната ми кауза ще бъде пътната инфраструктура и подобряване на свързаността на общините с областния център, както и между малките населени места“, каза Валентин Ганчев.

Той е член е на ГЕРБ от 2007 година, а в момента е част от общинското ръководство в Карнобат. Зад гърба си има един успешен мандат като съветник (2015-2019)/

Валентин Ганчев е предложението на структурата от Карнобат

Марин Комитов от Средец е човек, който има ясна кауза – опазването и развитието на Странджа – зеленото злато на България.

Той е на 36 години, завършил НПГГС „Христо Ботев“ във Велинград, след което се дипломира като бакалавър от Лесотехническия университет в София. През 2012 година се завръща в родния си Средец и започва от най-ниското стъпало в „Общински гори“ – маркировач. Днес е зам.-директор.

„В Средец могат да се развият биоикономики от европейско ниво, да се привлекат млади хора в населените места, защото Странджа е едно богатство, което малцина оценяват. Моите лични цели са да защитават интересите на общността, работещите хора от нашата община да имат добри комуникационни пътища, за да могат да живеят в родните си населени места“, каза Марин Комитов, който е с преференция 114.

Марин Комитов от Средец ще се бори за развитието на общината и Странджа - зеленото злато на България

Андон Михайлов е представителят на Община Камено в листата на ГЕРБ-СДС във Втори МИР Бургас. Той е на 32 години, учител е в ОУ „Васил Левски“ в Българово.

Завършил е висшето си образование в университет „Проф.д-р Асен Златаров“ със специалност „Български език и история“, а след това има и няколко следдипломни квалификации, както и редица сертификати, които му дават възможност да се развива професионално.

Сред основните му приоритети влиза ясна програма за подпомагането на учебните заведения с по-малък брой ученици в малките райони, интеграцията на децата в риск, както и такива със специални образователни потребности, облагородяването и развитието на малките населени места в региона и туризма.

Андон Михайлов бе награден на тържествена церемония за успехите си в образованието

Чани Стойчев е добре познато име в политическите среди, но е ново лице в листата на ГЕРБ. Той е бивш кмет на сунгурларското село Прилеп, където управлява успешно два мандата. В момента е общински съветник. Кандидат-депутатът е на 42 години, семеен, с едно дете. Завършил е професионалната гимназия „Константин Фотинов“ в Бургас. Работил е във Военоморските сили в Атия до 2008 година.

„Запознат съм с проблемите на община Сунгурларе и проблемите на малките населени места в общината и мога да ги представя на най-високото ниво в държавата. Приоритетните проблеми – образование, здравеопазването, обществено“, каза той.

Чани Стойчев от Сунгурларе е друго от новите лица в листата на ГЕРБ-СДС

 


В категории: Избори 2024


Малкото коте чака второ
Малкото коте чака второ 14/04/2025, Понеделник 17:04 0
България Всички новини
Остров „Св. св. Кирик и Юлита“ ще бъде отворен за туристи още това лято Остров „Св. св. Кирик и Юлита“ ще бъде отворен за туристи още това лято Созопол е на прага на голям пробив – предстои превръщането на острова в културна и туристическа дестинация с национално значение Зодиите, които побеждават в игрите винаги Зодиите, които побеждават в игрите винаги Вижте кои са те Кървав сценарий с женски почерк: Как Габриела и майка ѝ ликвидираха Пейо и подпалиха трупа му Кървав сценарий с женски почерк: Как Габриела и майка ѝ ликвидираха Пейо и подпалиха трупа му Майка души, дъщеря запушва устата – прецизно планиране, Вайбър-измама и огън в мрака на Витоша -  жестоката истина за една вечер на 18 януари 2024 г.  Патрулки под прикритие дебнат джигити на пътя Патрулки под прикритие дебнат джигити на пътя Ченгета налагат глоби на място, при неплащане свалят номерата МВР пуска необозначени коли за лов на джигити МВР пуска необозначени коли за лов на джигити Вътрешният министър Даниел Митов обяви нови мерки – ПОС терминали в патрулките, незабавни глоби и колчета в опасните зони ГЕРБ-Бургас: Изпълняваме ангажиментите си, регионът ще бъде приоритет и в новия бюджет ГЕРБ-Бургас: Изпълняваме ангажиментите си, регионът ще бъде приоритет и в новия бюджет Депутатите представиха отчет и заявиха: регионът влиза в режим „действие“ Министър Мирослав Боршош: Ковид кризата вече не може да бъде оправдание. Министър Мирослав Боршош: Ковид кризата вече не може да бъде оправдание. Той е летва, която сме длъжни да прескочим, посочи още министърът на туризма В Несебър се състоя среща по проект Toural, фокусираща развитието на туризма в цялата община В Несебър се състоя среща по проект Toural, фокусираща развитието на туризма в цялата община Докато България драпа за два хеликоптера, Китай пусна медицински дрон от бъдещето Докато България драпа за два хеликоптера, Китай пусна медицински дрон от бъдещето Haishen Medical представи революционна летяща линейка, която стига и до най-недостъпните точки на планетата Елена Папаризу идва на Spice Music festival 2025 Елена Папаризу идва на Spice Music festival 2025 Още звезди се присъединиха към програмата на фестивала
Тръмп поиска да отнемат лиценза на телевизия CBS заради "остри плювки" към него Тръмп поиска да отнемат лиценза на телевизия CBS заради "остри плювки" към него CBS е извън контрол, на нива, невиждани досега, и трябва да платят висока цена за това, смяна президентът на САЩ Таксиметровите шофьори в Атина обявяват 24-часова стачка Таксиметровите шофьори в Атина обявяват 24-часова стачка Протестът е срещу забраната такситата да се движат в бус лентите Първата ИИ певица изпя легендарна чалга и избухна голям скандал Първата ИИ певица изпя легендарна чалга и избухна голям скандал Десислава иска 15 хил.лева Затворници ще чистят 43 200 метра речни корита в Бургаско Затворници ще чистят 43 200 метра речни корита в Бургаско През този месец, ще бъдат отстранени наносите в отводнителния канал край пътя в границите на Миролюбово, и водоскока на пътя кв. "Банево" – Изворище Стюардеса разкри шокиращи кадри от таен чартърен полет с депортирани мигранти Стюардеса разкри шокиращи кадри от таен чартърен полет с депортирани мигранти Унищожен интериор, агресия и мълчание от институциите: свидетелство от екипажа на полет до Африка 10 лева на час става паркирането в някои части на Пловдив 10 лева на час става паркирането в някои части на Пловдив Кметът Костадин Димитров е разпоредил да се проучи и да се реализира възможността да има повече паркинги без човешка намеса, с паркомати, които приемат плащане с банкови карти Зодиите, които трябва да променят живота си през 2025 – иначе ги чака срив Зодиите, които трябва да променят живота си през 2025 – иначе ги чака срив Вижте тази прогноза  Изгониха го от "Биг брадър" Изгониха го от "Биг брадър" Имал "неподходящ език" и "неприемливо поведение" Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Година на предизвикателства и емоционални кризи Докато правехме секс, стъпваше върху лицето ми Докато правехме секс, стъпваше върху лицето ми Димитри Пайе ще се изправи пред правосъдието, обвинен в насилие и тормоз от гаджето си Лариса Ферари
Евгени Минчев Евгени Минчев Не ви е работа дали съм пил и паднал, поне не карам пиян като вашите любимци Виц на деня Виц на деня - Чуk... чуk...
- Кой чука?
- Който може и на който му дадаааат!
Виц на деня Виц на деня Между лекари:
- Ще бъде ужасно, ако един певец разбере след операция,
че повече не може да пее.
- Ще бъде още по-ужасно, ако не разбере това.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Както е тръгнало след 100 години в България ще останем само аз и Лили Иванова...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори