×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Автобус с пътници лети със 130 км/час


Автобус с пътници лети със 130 км/час
Автобус с турска регистрация, пълен с пътници, се е движил със 130км/час в Русе
07 Юли 2016, Четвъртък, 09:43 ч.

Професионални шофьори споделят, че такова каране се среща често

Автобус с турска регистрация, пълен с пътници, се е движил със 130км/час в Русе, съобщи зрител на БНТ. Случката се разиграла в края на миналата седмица. 
Зрителят догонил автобуса, за да измери скоростта му. Професионални шофьори споделят, че такова каране се среща често.
Той е бил пиян сигурно, каза един от анкетираните.
От „Пътна полиция” и Автомобилната инспекция в Русе обясниха, че всички водачи подлежат на проверка независимо дали са българи или чужденци. Санкцията за превишена скорост в населено място е между 20 и над 350 лева. Подобно нарушение обаче може да се констатира само чрез техническо средство и мобилна или стационарна камера.

В категории: Животът


1
Коментара по темата
1.
Левски
07.07.2016 12:31:47
0
1
Гаден "резак" колко народ трябва да избиете че да се научите да спазвате правилата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Водолази с благородна акция в Созопол Водолази с благородна акция в Созопол От морето се вадят автомобилни гуми, железа и различни битови предмети Ето прогнозата за времето Ето прогнозата за времето Облачно в България Кола, пълна с момчета, падна в река в България Кола, пълна с момчета, падна в река в България Няма опасност за живота на юношите Добра новина за F-16! Военният министър заговори и за нови системи, които ще пазят небето ни Добра новина за F-16! Военният министър заговори и за нови системи, които ще пазят небето ни  Освен противоракетната система IRIS-T от Германия, България ще купи и три координатни радари от Франция, каза Атанас Запрянов Стряскащо престъпление в България Стряскащо престъпление в България За 14 лева: Момче заплаши с убийство мъж Решиха за бедственото положение във Варна Решиха за бедственото положение във Варна Ето подробности Бедните българи се жалват, че са излъгани за санирането, но държавата ще ги финансира на 100 процента Бедните българи се жалват, че са излъгани за санирането, но държавата ще ги финансира на 100 процента Ние от бедния северозапад сме разочаровани, защото дадохме пари за технически паспорти и нищо, оплаква се Рени Цветанова, но зам.-министърът Дора Янкова опроверга думите й Дете намери голяма сума пари в метрото Дете намери голяма сума пари в метрото Полицията издирва собственика България печели от търговската война на Тръмп, защото дългът ни се увеличи, а лихвите падат България печели от търговската война на Тръмп, защото дългът ни се увеличи, а лихвите падат Една от идеите за увеличените мита е да ги върне обратно заводите в САЩ, обясни  Чобанов, а Харизанов коментира, че сметката ще се плати от потребителите Голям протест в Плевен Голям протест в Плевен Граждани се бунтуват след трагичната смърт на Сияна
Стана дядо Стана дядо Голяма радост за американеца Руска ракета окървави Кривой рог, пет от 14-те жертви са деца Руска ракета окървави Кривой рог, пет от 14-те жертви са деца  Над 50 са ранените 500-килограмов козунак приготвиха в... 500-килограмов козунак приготвиха в... Румъния Закъса сериозно Закъса сериозно Ръсел Бранд е обвинен в изнасилване Тръмп представи любопитна "златна карта" Тръмп представи любопитна "златна карта" Визираната представлява билет за безсрочен престой в САЩ Земетресение от 4,3 по Рихтер разлюля... Земетресение от 4,3 по Рихтер разлюля... Тайван Мургавата "Снежанка" завлече Дисни със $100 милиона Мургавата "Снежанка" завлече Дисни със $100 милиона За да не обидят ниските хора, оставиха новата версия и без джуджета Тръмп уволни директора на Агенцията за национална сигурност Тръмп уволни директора на Агенцията за национална сигурност Водещите демократи в комисиите по разузнаване в Сената и Камарата осъдиха уволнението ЕС готви глоба от 1 милиард евро за X на Илон Мъск ЕС готви глоба от 1 милиард евро за X на Илон Мъск Брюксел може да удари най-свободолюбивата социална мрежа с рекордно наказание заради предполагаеми нарушения Гардиън шокира - расизмът е виновен за глобалното затопляне Гардиън шокира - расизмът е виновен за глобалното затопляне
Емануил Йорданов, бивш министър Емануил Йорданов, бивш министър В парламента ни никнат политически матрьошки от кръжока на Митрофанова Виц на деня Виц на деня Никога не питай жена на колко години е, мъж откъде са му парите и софиянец от къде е. Виц на деня Виц на деня - Тате, помогни ми да намеря общия знаменател.
- Няма смисъл, сине. Търсеха го още като аз бях ученик.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ценете хората, които могат да обичат недостатъците ви.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори