×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Геомагнитни бури удрят Земята в следващите дни
  • Пеевски разкритикува и работата на НАП
  • Бившият министър на енергетиката не се е явил в офиса на Европрокуратурата въпреки призовката
  • Истанбул се готви за поредния протест след ареста на Имамоглу
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Битката за Руен май ще загрубее, залогът е 15 хил. гласа


Битката за Руен май ще загрубее, залогът е 15 хил. гласа
Избирателите в Руенско гласуват основно с хартия
Тема в развитие
Сигнал до РИК: Мъж с тениска и шапка на определена партия посочва на хората в Руенско за кой номер да гласуват  Калин Стоянов: Гласувах за справедливост и отговорност Колко избиратели са гласували към 16 ч. в Бургаска област Бургазлии гласуват за бъдещето на децата, вярват, че ще имаме правителство Вотът в Турция: Кметът на Бурса казва на изселниците за коя партия да гласуват (ВИДЕО) Потрес! СИК си позволи да разпечата кутия, за да извади бюлетина Избирателната активност е под всякаква критика Арести на изборите в Буковлък, две фамилии си налетяха Член на избирателна комисия в Асеновград е получил инсулт Румен Радев: Моят призив е да се гласува, важно е парламентът и правителството да имат легитимност 75 сигнала за нарушения на изборното законодателство са получени в МВР Новините на Флагман! Ето как гласуваха и политиците, зрее напрежение в Руен Председател на СИК в Руенско твърди, че е бил заплашван (ОБНОВЕНА) Битката за Руен май ще загрубее, залогът е 15 хил. гласа Зафиров: Гласувах да върнем държавата на хората Избирателната активност към 10.00 часа: Вече е 6,7% Росица Матева, ЦИК: Имаме сигнали, че не са стартирали машини Пеевски: Гласувах за една по-добра България с ново начало за всички! Бургазлия забрави за смяната на времето, чака един час пред изборната секция Борисов: Дали сме възможност на тези, които искат сигурност и стабилност, да гласуват Няма сигнали за изборни нарушения в Бургаско, спрени са две машини Премиерът гласува с машина, обеща да остане на поста, докато трябва Ахмед Доган гласува с хартиена бюлетина и отсече: Глас народен, глас божи България гласува: Избираме 51-ия парламент
виж още
скрий
27 Октомври 2024, Неделя, 12:03 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Иван КОЛЕВ

Избирателната активност към обяд е 16 %, но се очаква да се повиши драстично

Община Руен е най-горещата точка в изборния ден в Бургаска област.

Към 12 часа активността е над средната за страната и доста над тази в община Бургас – около 16%, но очакванията са тепърва да се повишава, а в края на деня да достигне до нивата, характерни за местните избори – около 60%.

Залогът е доста сериозен – 15 хил. гласа или поне 2 депутатски мандата. В общинския център – с. Руен, към обяд ситуацията е сравнително спокойна, гласували са около 15%.

В по-малките населени места обаче е доста напрегнато, установи екип на Флагман.бг.

Причината са застъпниците на двете фракции, които са пред секциите. И АПС, и ДПС Ново начало обвиняват опонентите си, че извършват неправомерна агитация. Изглежда и в МВР не изключват да се стигне до сблъсък и навсякъде се забелязва сериозно полицейско присъствие.

Към този момент най-голямо е напрежението в Ръжица, Планиница и Разбойна.

Има и няколко жалби в Районната избирателна комисия, които са свързани с неправомерна агитация.

В общинския център избирателната активност е около 15 %, но в някои населени места достига до 25 %

Според подателите снощи са били поставени неправомерно плакати в непосредствена близост до местата за гласуване. Наши източници от Руенско разкриват, че има и географско разпределение на силите – в населените места на изток от общинския център присъствието на АПС е по-силно, а тези в западната част – за ДПС Ново начало. Напрежение има и в община Сунгурларе, където битката е за около 3 хил. гласа.

Очаквайте подробности във Флагман.бг!

Пред секциите има застъпници и на двете фракции. В целия регион и ДПС Ново начало, и АПС са регистрирали по около 400 наблюдатели  

 




Обрат с колите на дизел и бензин
Обрат с колите на дизел и бензин 24/03/2025, Понеделник 13:20 3
Флагман.БГ Сподели съкровена тайна за „Бригада Нов дом“ Сподели съкровена тайна за „Бригада Нов дом“ 24/03/2025, Понеделник 12:40 0
Флагман.БГ Свали 50 килограма и сега разпродава дрехите си Свали 50 килограма и сега разпродава дрехите си 24/03/2025, Понеделник 12:00 0
България Всички новини
Мъжка сила и женска злоба! Арестуваха Кулагин, млатил ъндърграунд персона с бутилка Мъжка сила и женска злоба! Арестуваха Кулагин, млатил ъндърграунд персона с бутилка След побоя и двамата хукнали към болницата да си превързват раните, полицията ги спипала Обрат с колите на дизел и бензин Обрат с колите на дизел и бензин От 2050 г. абсолютно всички автомобили на пътя трябва да са с нулеви емисии Кметът Николай Димитров: Обликът е основният елемент, който прави Несебър разпознаваем Кметът Николай Димитров: Обликът е основният елемент, който прави Несебър разпознаваем Той се срещна с гражданите и обсъди актуалните планове на общинското ръководство за развитието на града Сподели съкровена тайна за „Бригада Нов дом“ Сподели съкровена тайна за „Бригада Нов дом“ Мария Силвестър допълни и с виждане за това как предаването променя представата за българския мъж Пирамидата BETL отмъкна над 130 милиона долара от българи – виновни няма, парите изчезнаха Пирамидата BETL отмъкна над 130 милиона долара от българи – виновни няма, парите изчезнаха  Организаторите ще останат неразкрити, а хилядите вложители няма да могат да си върнат и стотинка от парите Филип разказа как го е извадил от Златка Филип разказа как го е извадил от Златка Беше я ужилила пчеличка и аз просто извадих жилото, казва Лазаров Свали 50 килограма и сега разпродава дрехите си Свали 50 килограма и сега разпродава дрехите си Голяма част от тях ще даря благотворително, каза риалити звездата Веси от "Биг брадър" Затварят магистрала "Тракия" на 25 март Затварят магистрала "Тракия" на 25 март Налага се настилката на аутобана да бъде обследвана Мъж открадна над 60 фиданки, трябвали му за вилата Мъж открадна над 60 фиданки, трябвали му за вилата Благодарение на видеозаписи от района той е установен и задържан само 2 часа след случката Коя зодия ще удари дъното днес Коя зодия ще удари дъното днес Това е водолеят
Заключени в университет студенти скачат през прозорците, за да се включат в протестите в Истанбул (ВИДЕО) Заключени в университет студенти скачат през прозорците, за да се включат в протестите в Истанбул (ВИДЕО) Арестът на Екрем Имамоглу доведе до масови безредици Коя зодия винаги забива нож в гърба Коя зодия винаги забива нож в гърба Вижте кои са най-подмолните  Почина много богат предприемач Почина много богат предприемач Бизнесменът почина след продължително боледуване От Украйна с обръщение след срещата с американски дипломати От Украйна с обръщение след срещата с американски дипломати Киев иска достоен и траен мир Огромно напрежение в Турция Огромно напрежение в Турция Масовите протести в защита на Екрем Имамоглу продължават, Ердоган обвини опозицията в тероризъм Възстановяват групата на МЕЧ Възстановяват групата на МЕЧ В национален ефир Василев отправи ултиматум, че ако в сряда парламентарната група на МЕЧ не бъде възстановена, “Киселова повече никога няма да седне като председател” Не им стиска да ме арестуват, смята Асен Василев Не им стиска да ме арестуват, смята Асен Василев Арестуваният охранител на съпредседателя на "Промяната" вече се е върнал на работа към партията Мутри в беда заради кражба на 160 кг кокаин Мутри в беда заради кражба на 160 кг кокаин Следи на двама отвлечени водят към Турция  Тръмп забрани на Хилари Клинтън и други свои врагове достъп до класифицирана информация Тръмп забрани на Хилари Клинтън и други свои врагове достъп до класифицирана информация В черния списък влизат още няколко персони, чиито авторитет е меко казано спорен Тарикатската схема, при която безработни българи получаваха по над 2000 лева на месец, вече не работи Тарикатската схема, при която безработни българи получаваха по над 2000 лева на месец, вече не работи Досега, ако човек е работил в България, а след това в друга страна от Европейския съюз (ЕС) и се върне у нас безработен, за изчислението на обезщетението му за безработица голяма роля играе последният му доход
Делян Пеевски Делян Пеевски Няма да допусна България да се превърне в държавата на абсурдите Виц на деня Виц на деня Двама канибали вечерят.
Единият казва:
- Мразя тъща си!
Другият.
- Нищо, нищо... яж само гарнитурата!
Виц на деня Виц на деня - Комшу, къде е жена ти, не се е мяркала доста време!?!
- А, напусна ме... запознала се с някакъв в интернет!
- Еее, лоша работа...!
- Еми, аз съм си виновен. Можеше да пусна интернет вкъщи още преди пет години!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "При нас клиента винаги е прав"
чичо Манчо - шофьор на маршрутка.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори