×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Обвиниха двама след катастрофата с мигранти на „Тракия“ - казали, че са наети за „голяма сума“


Обвиниха двама след катастрофата с мигранти на „Тракия“ - казали, че са наети за „голяма сума“
25-годишният С.К. и 27-годишният Д.К са обвинени, че днес са превозвали незаконно 46 лица, от тях и непълнолетни - граждани на Афганистан
Ключови думи: мигранти, прокуратура
26 Февруари 2023, Неделя, 17:41 ч.
Автор: Флагман

Осъждани са за престъпления против собствеността

Районната прокуратура в Стара Загора е задържала двама мъже за подпомагане на 46 чужди граждани да преминат незаконно през страната. Това е съобщено на официалната страница на институцията, информира БТА. 25-годишният С.К. и 27-годишният Д.К са обвинени, че днес на километър 179 на автомагистрала „Тракия“ в посока София са превозвали незаконно 46 лица, от тях и непълнолетни - граждани на Афганистан.

В снетите им сведения С.К. и Д.К. посочват, че са били наети от трето лице, за да превозят мигранти. Обещана им е голяма сума пари. Преди 3-4 дни около 120 човека - граждани на Афганистан, преминали от Турция през границата с България със стълба. В гориста местност ги разпределили на групи и през нощта на 25 срещу 26 февруари тръгнали към София.

С.К. и Д.К. са осъждани за престъпления против собствеността. Извършват се активни действия по разследването.

С постановление на прокурор от Районна прокуратура-Стара Загора е постановено задържане на обвиняемите за срок от 72 часа.

Припомняме, че през изминалата нощ на магистрала „Тракия“ катастрофира бус с 46 нелегални мигранти, единият от които почина.


В категории: Крими


9
Коментара
Как да избелим белите дрехи
Как да избелим белите дрехи 04/03/2025, Вторник 11:20 0
Потъна в скръб
Потъна в скръб 04/03/2025, Вторник 10:03 0
Важна новина за пенсионерите
Важна новина за пенсионерите 04/03/2025, Вторник 10:00 0
9
Коментара по темата
9.
Али
27.02.2023 08:04:40
0
0
Наи добрият маршрут бил от Малко Търново.Там плащаш и минаваш ,даже и с автобус.Хванат ли те даваш някои лев на гранична и от там един протокол за предопределение и така по няколко пъти.И граничния началник доволен и ти също
8.
Но моля ви
27.02.2023 02:55:39
1
4
Тези гадове трафикантите -ебан до насиране след това одиране и кожата на абажури
Майка им ДС еба предателска
Ще ми вкарват имигранти
7.
Иван
26.02.2023 21:25:04
0
2
Какъв до живот първо дране,после трепане.
6.
do 4
26.02.2023 19:05:54
0
12
А бе и да не е до живот, една десятка със 100000 глоба ще е подейства със сигурност!
Стига вече присъди по 5-6 месеца, споразумения с прокуратурата, а я виж в Гърция- 10 години и 50000 евро глоба, то затова и там не смеят, а и гърците си пазят границата без подкупи!
5.
Доктора
26.02.2023 18:56:49
0
10
Ние ги хващаме ама те...
Съдията,съдията, съдията е ...
4.
Панайот
26.02.2023 18:43:59
0
11
Докато не започнат да съдят на до живот и конфискация на имотите до девето коляно по бързата процедура, трафикантите няма да имат спиране. Виждате, хващат ги по 2-3 оъти и те си продължават със занаята.
3.
Бивш
26.02.2023 18:41:05
3
11
Не знам какво толкова не можа да се справи служебния министър на културата от предното правителство, че не бе назначен отново, но министъра на МВР с неговата безпомощност за несправяне с бежанската криза, трябваше отдавна да е освободен от този пост. Да не говорим, че може би трябваше да отговаря пред закона за това си безхаберие. Гледам , че отново са сложени КПП та за проверка на колите. Г-н Министър водите някаква статистика за преминали през КПП-тата коли или наистина сте безпомощни за справяне със ситуацията. Нима само Вие г-н Министър не знаете, че който превозва бежанци преди КПП-тата ги сваля от превозното средство, те преминават пеш като заобикалят полицията и след това отново се качвата на превозните средства. Къде г-н Министър Ви е изпреварващата информация за схемите на превеждане на бежанци???? Нямате я никъде. Правите за смях полицейските служители и цялото МВР с неадекватните ви действия!
2.
H5n1
26.02.2023 18:17:46
2
2
Familiata na ciganina ne na topli

Po vajno e kolko mu pla6ta darjavata
Za neizpalnenie na slujeben dalg
1.
Хаха
26.02.2023 17:48:43
5
8
Интересували ли сте се какво означава фамилията Демерджиев? И не бъркайте дермеджия (водиничар) със демерджия (полу-циганин)
http://spodeli.net/3/story-163470.html
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само във Флагман.бг!Вижте последната видео изява на женкар №1 от хосписа в Черноморец Само във Флагман.бг!Вижте последната видео изява на женкар №1 от хосписа в Черноморец В края на януари той обяви, че планира да остане там 2 месеца, а после да подготви голям купон Голям талант, възпитаник на легендата Радо Суслеков, стана "Спортист на годината" в Бургас Голям талант, възпитаник на легендата Радо Суслеков, стана "Спортист на годината" в Бургас Стоян Копривленски бе отличен заради безспорните си успехи през 2024 година Затварят път край Айтос, ОДМВР-Бургас ще прави следствен експеримент Затварят път край Айтос, ОДМВР-Бургас ще прави следствен експеримент Участъкът, заключен между кръстовището за айтоското село Черноград и кръстовището за айтоското село Поляново, ще бъде блокиран Общинският съвет Бургас с извънредно заседание, подкрепи стратегическия авиационен проект Общинският съвет Бургас с извънредно заседание, подкрепи стратегическия авиационен проект Новата инвестиция ще създаде 1500 работни места, включва развитие на средното и висше образование и внедряване на стратегия за изграждане на кадри за индустрията  Фолкпевица "лети" бясно, откачено с 307 км/ч по АМ "Тракия" Фолкпевица "лети" бясно, откачено с 307 км/ч по АМ "Тракия" Вая Александрова по-късно изтри клиповете Важна новина за пенсионерите Важна новина за пенсионерите Ето кога започва изплащането на пенсиите през този месец Какво се случва със световната политика, къде в голямата игра е България? Какво се случва със световната политика, къде в голямата игра е България? "Трябва да напуснем розовата представа за света", твърди икономистът Михаил Кръстев Трупайте точки с карта Petrol.V и печелете безплатно гориво Трупайте точки с карта Petrol.V и печелете безплатно гориво От 1 март поискайте своята карта от касата в обекта Разтърсваща история в Бургас Разтърсваща история в Бургас Как Таня срещна Станислава, за да й помогне да проходи след катастрофа Любопитна информация за третия бойкот на големите вериги Любопитна информация за третия бойкот на големите вериги Не даде очакван резултат...
Папа Франциск назначи монахиня за царица на Ватикана Папа Франциск назначи монахиня за царица на Ватикана Досега длъжността „губернатор“ е била поверявана само на кардинали Цената на кафето по света достигна исторически връх, на какво се дължи Цената на кафето по света достигна исторически връх, на какво се дължи Както и при какаото, причината за повишението на цените на кафето е климатичната криза Потъна в скръб Потъна в скръб Почина съпругът на Доли Партън САЩ и Канада с остри действия, замесена е и трета страна САЩ и Канада с остри действия, замесена е и трета страна Започва ли икономическа война? Един от най-силните хора в Белия дом с разтърсващи думи Един от най-силните хора в Белия дом с разтърсващи думи Джей Ди Ванс говори рязко за войната Политическа бомба: Зеленски е готов за нова среща с Тръмп, но... Политическа бомба: Зеленски е готов за нова среща с Тръмп, но... Твърди се, че украинският лидер има изискване 63 ранени при сблъсък на два автобуса в Испания 63 ранени при сблъсък на два автобуса в Испания Четирима са в тежко състояние Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Ето какво съобщават от Ватикана Злодеят, който окървави Манхайм с джипа си и разплака Германия, е луд Злодеят, който окървави Манхайм с джипа си и разплака Германия, е луд 40-годишният германец, който се вряза с колата си в тълпа, е имал и преди проблеми с психическото си здраве, съобщава focus.de Администрацията на Тръмп с показателен ход Администрацията на Тръмп с показателен ход Ето какво съобщи ББС
Румен Радев, президент Румен Радев, президент У нас се намират политици, които водят война с паметници Виц на деня Виц на деня В чата:
- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!
Виц на деня Виц на деня Мъж, яде баничка в кварталната баничарница. Намира косъм...
- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените мечтаят да видят идеалния мъж, а мъжете мечтаят да видят идеалната жена. Яжте моркови, те подобряват зрението!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори