×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ЦИК ще глоби Кирил Петков за агитация в изборния ден


ЦИК ще глоби Кирил Петков за агитация в изборния ден
Не смятам, че това е предизборна агитация, защото аз казах за кого съм гласувал, но не призовах никого да гласува за същия човек, каза той след нарушението
Тема в развитие
Объркване с машините или личен избор: 3332 от Бургаско са гласували само за президент, отказали са вот за НС ЦИК ще глоби Кирил Петков за агитация в изборния ден Шокиращо ниска избирателна активност в ромското гето на Бургас (ВИДЕО) Избирател блокира машината в СИК 212 Севим Али: Гласувах за единството на нацията Внимавайте! Вижте коя е често допускана грешка с машините Лозан Панов: Последните 7 години добре научих начините, по които действа задкулисието Цветан Цветанов: Всички политици трябва да работят за доверието в избирателната система Моторът на ГЕРБ във 2 МИР Жечо Станков: Да запазим Бургас като стратегически регион за България ГЕРБ: Общинският съветник от Айтос Георги Янев нарушава Изборния кодекс Бойко Борисов: Искаме да спрем "промяната" всеки понеделник да се тегли по половин милиард и да не знаем за какво са Полиция респектира кмета на поморийското с. Бата пред дома му! Иван Алексиев: Терорът над нас продължава! Ива Митева: Днес българските граждани не трябва да забравят, че държавата е всеки един български гражданин Проф. Анастас Герджиков: Гласувах, за да има истински държавници Живко Табаков: ИБГНИ отново ще бъде парламентарно представена и ще работим за всеки поет ангажимент Към 11 часа: 8,9 % вече са гласували в Бургаско Придружители в руенското село Зайчар гласували от името на неграмотни Три машини в Бургаска област отказаха Жена изяде разписката от машината, след като гласува Христо Иванов: Решаващо важно е да имаме правителство след тези избори Мустафа Карадайъ: Служебният кабинет счупи доверието в честността на изборите Корнелия Нинова: Гласувах за президент-обединител Румен Радев: Който се страхува, че не може да спечели изборите, търси да ги опорочи Лидерът на почтеността Кирил Петков обяви директно за кого е гласувал Избираме президент и Народно събрание Избираме президент и парламент, 12 990 секции в страната отворени
виж още
скрий
14 Ноември 2021, Неделя, 16:05 ч.
Автор: Флагман.бг

Сигнал срещу Петков подадоха от ГЕРБ-СДС

Централната избирателна комисия глоби Кирил Петков за агитация.

"Установихме нарушение при изказването на кандидата за народен представител Кирил Петков, че е гласувал за президент", коментира говорителят на ЦИК Росица Матева на брифинг. Причината за санкцията е, че след като гласува Петков каза пред медиите номерата на бюлетините, с които е дал вот, което се смята за агитация, предаде Стандарт. 

Лидерът на почтеността Кирил Петков обяви директно за кого е гласувал
 

Попитан дали знае, че думите му могат да се приемат за агитация, той отговори: "Не смятам, че това е предизборна агитация, защото аз казах за кого съм гласувал, но не призовах никого да гласува за същия човек".

"Ще призова политиците да се въздържат да споделят вота си", допълни Цветозар Томов относно казуса.

Сигнал срещу Петков подадоха от ГЕРБ-СДС. ЦИК отчете, че е извършен призив за подкрепа за кандидатите с посочените номера в бюлетината.




11
Коментара
Флагман.БГ Земетресение до голям български град Земетресение до голям български град 21/02/2025, Петък 19:18 0
11
Коментара по темата
11.
Мутрата на тоя
14.11.2021 20:15:03
0
0
е такава, че и нищо да не знаех за него, не бих му се доверила дори да ми пази багажа на плажа при нужда. Плужек!
10.
Да бе
14.11.2021 19:26:23
1
0
ЦИК го смятало за предизборна агитация. Значи не е, а се интерпретира като агитация. Да видим какво ще стане в съда.
В същото време разни сайтове публикуват текущите резултати маскирани като циклони, състезания с автомобили и т.н.. Целият народ те разбира за какво става въпрос , но не и ЦИК!
9.
Kir40 le
14.11.2021 18:16:15
1
5
БАЙДЪН ДА ПРАТИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ на Кирчо "Харварда"

Аман от поставени посланици в политиката на страната за прокарване на американска пропаганда.
8.
Цирк2021
14.11.2021 17:36:28
2
9
Нормално, тоя е по нарушеният, шут!
7.
Цирк2021
14.11.2021 17:36:25
2
8
Нормално, тоя е по нарушеният, шут!
6.
xxxx
14.11.2021 17:10:34
2
5
Браво
5.
По-добре ли е
14.11.2021 16:48:46
5
10
политиците , когато ги интервюират в деня на вота да продължават да ръсят помия по адрес на другите ?
Защото , например , ни е не можем да се сетим кои са тези "които теглят по половин милиард всеки понеделник", и няма начин да се досетим за кого е гласувало едно пълничко момче, бивша мутра !
Мисля, че е по-добре да со кажеш за кого си гласувал, отколкото заовалирано да правиш пропаганда, чрез нападане на другите !
Ако искат законност, по-добре е да бъдат забранени интервютата с политици в деня на вота ! За да не се влияе на другите !
Всичко останало може да се приеме за пропаганда !
4.
292
14.11.2021 16:37:12
9
15
Какви са тези глупости, бе! Даже на първа страница на този сайт е пълно с публикации за това кой за кого агитира, гласува, че и призборни резултати. Независимо, че са публикувани преди два дни, дефакто са предизборна агитация. Казал бил някой, че гласувал за собствената си партия. Що, другите партийни вождове, дето са ги изтъпанили по де що има медия да мъдруват, да не би да са гласували за партия различна от тяхната?
3.
ГЕРБ сбогом
14.11.2021 16:34:29
12
19
Глобявят не глобяват, тоя е..а ма..та на Буций Простий .
2.
Дернев
14.11.2021 16:13:18
15
10
ЦИК се изявява като една изборна прокурстура.
1.
дебили бургас
14.11.2021 16:10:43
20
35
Кирето Лъжеца ще ви направи милионери, с по 4 000 лева за долар!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ключов мач на "Иван Притъргов"! Мобилизацията при "акулите" е пълна Ключов мач на "Иван Притъргов"! Мобилизацията при "акулите" е пълна Предстои дерби в Югоизточна Трета лига Кучият студ, сковал България, продължава и в събота! Сняг ще завали на неочаквано място Кучият студ, сковал България, продължава и в събота! Сняг ще завали на неочаквано място Температурите ще са в много широки граници, минималните - от минус 15°-минус 17°, а максималните на места може да достигнат до 6°-7° Какво да направим, ако онлайн рецептата ни е изтекла, а трябва да купим лекарства? Какво да направим, ако онлайн рецептата ни е изтекла, а трябва да купим лекарства? Кои лекарства се заплащат от Здравната каса за домашно лечение? Мижав интерес към мартениците в Бургас (ВИДЕО) Мижав интерес към мартениците в Бургас (ВИДЕО) Търговците на пл. „Тройката“ се оплакват от слаби продажби, но се надяват на повече клиенти в последните дни преди 1 март Как „БългарияЕър” съсипа кариерата на млад бургазлия и го остави без багаж на улицата в Амстердам Как „БългарияЕър” съсипа кариерата на млад бургазлия и го остави без багаж на улицата в Амстердам Забавяне от над 3 часа доведе до изпуснат два пъти прикачващ полет и редица неудобства Контра репортаж от Хърватска показва масово недоволство от въвеждането на еврото Контра репортаж от Хърватска показва масово недоволство от въвеждането на еврото Искам да ми плащат толкова, колкото ми обещаваха по телевизията", заявява млада жена пред камерата В училището в Свети Влас се състоя интересен интердисциплинарен урок В училището в Свети Влас се състоя интересен интердисциплинарен урок Преподавателят на третокласниците госпожа Колева преподаде необходимите знания по изключително интересен и достъпен начин – с  помощта на мултитъч екран Рачков се ръси здраво за красивата и секси Виктория Рачков се ръси здраво за красивата и секси Виктория Брюнетката обича луксозния живот и актьорът й угажда САС потвърди присъдите доживотен затвор за убийството на Евгения Чобанова САС потвърди присъдите доживотен затвор за убийството на Евгения Чобанова Съпругът ѝ и неговият баща остават зад решетките, но решението подлежи на обжалване Семейство спечели дело срещу НЗОК за отказ да заплати чернодробна трансплантация Семейство спечели дело срещу НЗОК за отказ да заплати чернодробна трансплантация Операцията е извършена на 18-годишния им син с помощта на дарители  
Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц Виталий Кличко с извънреден коментар за Украйна Виталий Кличко с извънреден коментар за Украйна Не счита, че избори за президент са подходящи преди края на войната Деликатен проблем в САЩ Деликатен проблем в САЩ Вдигна се цената на важна хранителна стока Терор в Израел! Три автобуса взривени Терор в Израел! Три автобуса взривени Експлозиите са в в Бат Ям, южно от Тел Авив Шокира всички Шокира всички На корта в Катар Тази целувка му струва 11 бона в евро и... Тази целувка му струва 11 бона в евро и... Рубиалес избегна затвор
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори