

- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!

- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Споделяме я с вас, за да откриете някъде в нея и себе си
Не може да има незавършени ремонти на улици месеци наред и никой да не търси отговорност от фирмите изпълнители, каза кандидатът за кмет на Бургас от МК "Левицата"
Той е човек, на когото може да се има доверие, категоричен е университетският преподавател
Да се създадат Обществени съвети за контрол на изпълнението на проекти с европейско и местно финансиране, предлага кандидатът за кмет на ПП МИР и гражданско обединение "Бургазлии"
Един политик никога не трябва да е доволен от свършената работа, трябва да иска и да положи усилия за още и още
Ние одобряваме водената досега политика на общината, в чието планиране и реализиране също имахме участие през последните 2 мандата, каза д-р Георги Дракалиев
Станимир Баев е мъдрият избор на БСП, а неговият авторитет е признат и от опонентите му
Повече от 20 години нищо не е направено, време е за кардинална промяна, призова кандидат-кметът на ГЕРБ
Той е категоричен, че на Бургас е нужна промяна в цялостния модел на възпитание, обучение, професионално ориентиране и реализация на младите хора
Предизвикателствата пред градоустройството и инфраструктурата в общината са много, затова – ще продължим съвместните действия с държавата, каза кандидатът за кмет на ГЕРБ