

- Имах предвид ако умра, а аз просто заседнах в асансьора...

- Жена веднага слагай ракията и салатата, мача почва!
Тя:
- Веднага миличко, ама първо ми кажи вълшебната думичка!
Той:
- Бегом ма, ше ти е*а майката...

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Възрастните хора, които нямат климатик, да ходят в охладените обществени сгради, каза проф. Сотир Марчев
"Нафтата" взе и две индивидуални награди - Денислав Петров бе избран за най-добър защитник и Никола Георгиев - най-добър вратар
Вече няма партия или лидер, с които да не може да се управлява - скрито зад общи приказки за реформи и европейско бъдеще
Победителката в миналия сезон на „Ергенът“ доволно протрива ръце и се радва на будалите, които й пълнят банковите сметки
Познавам много красиви жени, които са интелигентни и не се връзват с наложения стереотип, казва Вероника Стефанова
Двубоите ще се играят на Спортен Комплекс "Звездичка Арена" , "Диалог Арена" и игрищата в Университет "Проф.д-р Асен Златаров"
Много водещи медии публикуваха новината, в която се казваше, че църквата Iglesia del Final de los Tiempos е събрала милиони долари чрез сделки със земя, обещаващи "място в рая"
Д. В. е част от управленския борд на медията
Вижте програмата