×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Потресаващо! Само 2 години затвор за мащеха, разбила с метла черепа на 2-годишно дете


Потресаващо! Само 2 години затвор за мащеха, разбила с метла черепа на 2-годишно дете
Бременната Ганка (вляво) налагала два дни момченцето, докато не го убила
Тема в развитие
виж още
скрий
16 Декември 2015, Сряда, 10:40 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: архив Флагман

ВКС потвърди решението на Бургаския апелативен съд


Смехотворна присъда получи Ганка Димитрова за жестокото убийство на 2-годишния си доведен син Йордан. ВКС потвърди решението на Бургаския апелативен съд и изпрати жестоката мащеха в общежитие от открит тип, където буквално ще се чувства като на курорт.

Според магистратите бруталното престъпление се квалифицира като убийство по непредпазливост, въпреки че Ганка е млатила в продължение на два дни момчето. Нанасяла му удари по главата и тялото, както с шамари, така и с пръчка. Биела го и с метла, в дръжката на която имало вградено дървено парче.

Припомняме, че през декември 2013 г. Димитрова била бременна. Пред магистратите тя обяснила, че се чувствала изморена, изнервена и раздразнена. На фаталния 8-ми декември циганката се намирала в къщата си, разположена в айтоското с. Дрянковец. Там била и жертвата - малкият Йордан. Той бил буден и непослушен, а осъдената го удряла, защото я дразнел.

Жестоките удари причинили кръвонасядания на меките черепни обвивки на главата на Йордан и той изпаднал в безсъзнание. По това време съпругът на Гинка не си бил у дома и жената отнесла припадналото дете до жилището на свой съсед. Помолила го да заведат заедно Йордан на лекар.

Детето било откарано първо в болница в Айтос, а от там и в Спешния център в Бургас, където пристигнало с тежка черепно-мозъчна травма и в кома. Пред лекарите, майката споделила, че довела детето, защото имало гърчове. Травмите и контузиите на Йордан обаче не съответствали на думите на осъдената.

Поради влошеното здравословно състояние на детето, то е транспортирано до болница във Варна. Състоянието му обаче се влошило и три дни след Коледа малкият Йордан издъхнал. /ЧЕТЕТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ/

В категории: Айтос , Руен


7
Коментара
Много е ексцентричен
Много е ексцентричен 04/02/2025, Вторник 19:21 0
Тази котка гази наред в...
Тази котка гази наред в... 04/02/2025, Вторник 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Чудовищен проблем за България Чудовищен проблем за България 04/02/2025, Вторник 18:30 1
7
Коментара по темата
7.
1
16.12.2015 18:50:51
0
2
Това си е дългосрочна политика на държавата ни, престъпниците да се пускат на свобода, за да тероризират населението. Не става въпрос само за корупция, и да нямат пари ги пускат.
6.
ичургубоил
16.12.2015 17:26:22
0
1
Ааааааааа, вече се сетихте, че не е в РУен, а в община Айтос, смешници такива
5.
,,,,
16.12.2015 14:41:55
0
8
Тоя боклук няма ли кой да му види сметката,ами ще е на наш гръб !Да я убием с камани!
4.
Географ
16.12.2015 14:38:37
0
0
Уважаеми г-н Петров, уважаеми госпожи и господа от Флегман. Отново доказахте, че сте зле с географията и област Бургас. СЕЛО ДРЯНКОВЕЦ СЕ НАМИРА В ОБЩИНА АЙТОС, А НЕ В ОБЩИНА РУЕН. Правото за информиране е конституционно право на всеки един. А вие дезинформирате, т.е нарушавате конституционни права.
3.
Bs
16.12.2015 14:02:15
0
8
Smurtna prisuda za takiwa bokluci we .!!!!!
2.
123
16.12.2015 13:24:43
0
8
Krivogleda ciganka mrasno izchadie dano te utrepqt nqkade
1.
СССС
16.12.2015 13:04:34
0
16
Майка ти мръсна кривоглед грозен урод!!! Как няма на теб някой да ти размаже гнусната тиква гад мръсна!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
За или против еврото? За или против еврото? Как обществото в Бургас възприема влизането в еврозоната? Чудовищен проблем за България Чудовищен проблем за България Славната родна борба, захранвана мощно от селата, сякаш е туширана Радост за велосипедистите, пасарелката край "Пода" е почти готова Радост за велосипедистите, пасарелката край "Пода" е почти готова Колоездачите вече ще могат да стигнат до кв. Крайморие само по велоалея Войната на флашкаджиите с грантаджиите се ожесточава, но защо няма осъдени от висшите етажи на властта Войната на флашкаджиите с грантаджиите се ожесточава, но защо няма осъдени от висшите етажи на властта Цялата риторика срещу соросоидите е заучена от Русия, уверява бившият правосъден министър Атанас Славов Докараха с белезници в съда майката, обвинена за убийствата на децата ѝ Докараха с белезници в съда майката, обвинена за убийствата на децата ѝ Синът и дъщерята на 32-годишната Ксения бяха убити във Вакарел На ски без да е скъпо: Тази планина задмина Банско и Боровец На ски без да е скъпо: Тази планина задмина Банско и Боровец Едно от най-големите предимства е, че ги няма тълпите и опашките по лифтовете като в големите ни курорти Тайната съставка на баба, с която кюфтетата всеки път се топят в устата Тайната съставка на баба, с която кюфтетата всеки път се топят в устата С нея те стават невероятно крехки и сочни Министърът на енергетиката погва ЕРП-тата, предвиждат се петкратни санкции при нарушения Министърът на енергетиката погва ЕРП-тата, предвиждат се петкратни санкции при нарушения Трябва да спрем порочната практика, в която ЕРП-тата кратковременно възстановяват електрозахранването с цел да не дължат неустойка, заяви Жечо Станков Експерт с прогноза какво ще се случи на имотния пазар след влизане в Еврозоната Експерт с прогноза какво ще се случи на имотния пазар след влизане в Еврозоната 2024 г. донесе значителни промени в пазара на недвижими имоти в България 13-годишната българка, изчезнала в Испания, е открита в изоставена къща 13-годишната българка, изчезнала в Испания, е открита в изоставена къща Майката е потвърдила завръщането на детето
Тази котка гази наред в... Тази котка гази наред в... Сибирският тигър започна да напада често дори... мечки Кошмарна ситуация близо до България! Земята се тресе през минути Кошмарна ситуация близо до България! Земята се тресе през минути В Санторини се притесняват, че вулканът може да изригне. Има опасения и от голямо земетресение Освободиха "Вежен", съмненията за саботаж са отхвърлени Освободиха "Вежен", съмненията за саботаж са отхвърлени Разследването на властите в Швеция установи, че имало комбинация между лошо време, недостиг на оборудване и недостатъчен брой членове на екипажа Тя атакува Джокович Тя атакува Джокович Известна певица има различно мнение от Джокера, получи се словесен куршум ЕС размаха пръст на Тръмп: Никой няма да спечели от търговска война ЕС размаха пръст на Тръмп: Никой няма да спечели от търговска война Ако търговските интереси на Европа бъдат нападнати, тя ще трябва да си извоюва уважение, каза френският президент Еманюел Макрон Има българи, блокирани на остров Санторини Има българи, блокирани на остров Санторини Над 16 души се намират в селището Оя Паника на Санторини, регистрираха над 200 труса за часове, хората масово бягат Паника на Санторини, регистрираха над 200 труса за часове, хората масово бягат Фериботите препълнени, билетите свършват Българин вдигна на крак полицията в Гърция Българин вдигна на крак полицията в Гърция Родният бандит избяга от органите на реда като в холивудски филм Подарък от съдбата за Девата, а Стрелецът да си обуздае апетита! Подарък от съдбата за Девата, а Стрелецът да си обуздае апетита! Хороскоп за деня – 3 февруари 2025, понеделник  Фалшифицираната история: Как митът за „славяните“ изопачи българската идентичност Фалшифицираната история: Как митът за „славяните“ изопачи българската идентичност Фашистите са „направили“ т.нар. прабългари част от арийската раса, а „славяните“ са арогантна историческа измама точно като „германството“ на готите (българи)
Бойко Борисов Бойко Борисов Към 5 млн. има в момента желаещи за постове Виц на деня Виц на деня Мъж крещи на съпругата си:
- Ти ли, мръснице, си сложила тази умряла змия в ботуша ми?
- Как така умряла?!
Виц на деня Виц на деня - Какво четеш?
- Камасутра.
- И как е?
- Мисля, че накрая я опъва.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук НАСА прекратява всички мисии до Луната и Марс - изгоряха декорите в Холивуд...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори