×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Срам! Папараци щракнаха Дженифър Лопес по гола катеричка


Срам! Папараци щракнаха Дженифър Лопес по гола катеричка
Снимката стана хит в интернет, а ценители отбелязаха, че котето на Джени е добре поддържано
30 Октомври 2014, Четвъртък, 21:59 ч.

Певицата излизала от студиото ядосана и не видяла, че полата й е вдигната

Дженифър Лопес ще бере сериозен срам през следващите дни, защото стана жертва на папарашка бомба.

Латино кралицата беше изловена с вдигната мини пола и без бельо в Лос Анджелис. Снимките не оставят никакво съмнение - мега звездата е хваната от фотографите по съвсем гола "катеричка"!

Резилът се случва преди броени дни, докато Лопес слиза от джип на път за звукозаписно студио. Певицата е очевидно намусена и в първия момент въобще не осъзнава, че дънковата й минипола се е вдигнала около кръста, оставяйки целите й крака и интимните части на показ, твърдят световните медии.

Едва след като фотографите започнали да снимат с бясна скорост Дженифър погледнала надолу и с ужас разбрала, че дори срамните й устни са запечатани от папараците!

В категории: Лайфстайл


3
Коментара
Флагман.БГ Пуснаха грозна лъжа за нея Пуснаха грозна лъжа за нея 23/04/2025, Сряда 22:00 0
Много е влюбен
Много е влюбен 23/04/2025, Сряда 21:41 3
Сваля млада красавица
Сваля млада красавица 23/04/2025, Сряда 21:20 0
3
Коментара по темата
3.
ОНЯ С ГОЛЕМИЯ
31.10.2014 07:09:25
0
7
Само не разбрах Джей Ло аджеба катеричка ли има или коте. А така като я гледам, май е гол охлюв. И какво му е сензационното? Разбирам да беше размятала клитор като чорбаджийска чушка, или срамни устни като умряла нощна пеперуда, пък то само една опърлена трътка се вижда.
И накрая да не излезе, че е била с гащи телесен цвят...
2.
?
30.10.2014 20:29:31
1
5
И ма таз жена няма ли пари за гащи,че ходи посред зима как майка и я родила?
1.
курвар
30.10.2014 19:54:45
0
8
ааа!!! що Срам???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас потъна в тъга! Отец Йоан Монев си отиде след Великден Бургас потъна в тъга! Отец Йоан Монев си отиде след Великден Бог прибра обичаният духовник снощи, скърбят и в манастир „Рождество Богородично“ Много е влюбен Много е влюбен Рийвс разкри сърцето си Деца като вестници Деца като вестници Парализирани сме от собствената си апатия, от заклещилите ни в менгеме некадърници, които обясняват, че правата на престъпника са над нашите, над тези на синовете ни Атака с брадва разтърси родно село Атака с брадва разтърси родно село Млад мъж е в тежко състояние Секретарят на Община Созопол спечели 3000 лева от „Стани богат“, дарява половината от парите Секретарят на Община Созопол спечели 3000 лева от „Стани богат“, дарява половината от парите Янко Костадинов се представи достойно, но на 10-тия въпрос се затрудни и реши да не рискува с отговора  Кметът на София праща главния архитект на детектора на лъжата заради скандална снимка Кметът на София праща главния архитект на детектора на лъжата заради скандална снимка След като Борис Бонев разкри, че арх. Панайотова била на ресторант с инвеститорите на 215-метровата сграда, Васил Терзиев потвърди за срещата Фрапантен побой в България Фрапантен побой в България Група пристъпи закона Рядко срещан инцидент в страната Рядко срещан инцидент в страната Моторист блъсна пиян мъж Притеснителна информация за Варна Притеснителна информация за Варна Отрова по улиците Искат закриване на две училища в... Искат закриване на две училища в... Област Търговище
Москва: Наша съвременна операция влезе в историята на военната наука Москва: Наша съвременна операция влезе в историята на военната наука Въоръжените сили на Руската федерация владеят повече от 99% от територията на Луганската народна република, твърди Сергей Шойгу Тръмп бесен на Зеленски, провалял сделката за Крим Тръмп бесен на Зеленски, провалял сделката за Крим Изказването му, че няма да признае полуострова за руски е много вредно за мирните преговори, обяви американският президент  Пуснаха грозна лъжа за нея Пуснаха грозна лъжа за нея Смущаваща информация накара фенове на Лепа Брена да настръхнат Сваля млада красавица Сваля млада красавица Бен Афлек не се притеснява от почти двойна разлика в годините Влезе по спешност в болница Влезе по спешност в болница Точно преди концерт Снайперисти застреляха над 700 коали Снайперисти застреляха над 700 коали Взето е решение животните да бъдат "унищожени по хуманен начин" Сенегалски мигрант за Германия се озова в руската армия и на фронта (Видео) Сенегалски мигрант за Германия се озова в руската армия и на фронта (Видео) Украинските военни го намерили разплакан, наакан и начуркан Кола избухна в пламъци в Москва Кола избухна в пламъци в Москва Подозира се тероризъм Станал българин, за да спаси милионите си Станал българин, за да спаси милионите си През 2014 г. холивдският ас Тед Кочев се е върнал в България и е подал молба за гражданство Instagram, става конкурент на TikTok, пуска ново приложение Instagram, става конкурент на TikTok, пуска ново приложение Новото приложение позволява на създателите на съдържание да организират идеи за проекти, да снимат и редактират видеа и да имат достъп до информация за съдържанието
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Докторе, как е положението?
- Ами... ако имаш неуредени дела, сега е моментът.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между политик и фокусник?
- Единият прави илюзии... другият поне си признава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори