×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Плутон, Слънцето и Луната ни объркват до обяд, след 15 часа Меркурий и Юпитер ни носят успех


Плутон, Слънцето и Луната ни объркват до обяд, след 15 часа Меркурий и Юпитер ни носят успех
Луната е в квадрат и със Слънцето, и с ретроградния Нептун, а по-късно през деня образува тригон с Юпитер.
Ключови думи: хороскоп, астролог
02 Септември 2014, Вторник, 08:55 ч.

Не избързвайте с решения и действия, докато не се почувствате напълно уверени!

Луната е вече в Стрелец, но рано сутринта образува квадрат с Нептун и затова е желателно да сте внимателни. Този напрегнат аспект може да ви извади от равновесие и решенията, които вземате, да са погрешни. Пазете се от заблуди!
Луната образува квадрат и със Слънцето, а това вероятно ще се отрази неблагоприятно на самочувствието ви. В ранния следобед обаче разочарованията ще бъдат забравени. Меркурий, който преминава във Везни, и Юпитер ще ни носят успехи. Отношенията ви с околните ще се хармонизират. Отварят се добри възможности за воденето на преговори. Не ги пропускайте!

В категории: Хороскоп


Флагман.БГ Този 19-годишен джигит уби двама Този 19-годишен джигит уби двама 07/04/2025, Понеделник 10:17 0
Флагман.БГ Андрей Райчев: Пеевски надделява над Доган Андрей Райчев: Пеевски надделява над Доган 07/04/2025, Понеделник 10:06 1
Без ток са в...
Без ток са в... 07/04/2025, Понеделник 09:49 0
Флагман.БГ 86-годишен бургазлия помете младеж на пътя 86-годишен бургазлия помете младеж на пътя 07/04/2025, Понеделник 09:14 1
Инцидент с чужденци в Бургас
Инцидент с чужденци в Бургас 07/04/2025, Понеделник 09:00 3
Флагман.БГ 40-сантиметра сняг натрупа в... 40-сантиметра сняг натрупа в... 07/04/2025, Понеделник 08:38 0
Много грозна кражба в Бургаско
Много грозна кражба в Бургаско 07/04/2025, Понеделник 08:30 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Андрей Райчев: Пеевски надделява над Доган Андрей Райчев: Пеевски надделява над Доган "Ако от ДПС-Ново начало се вклинят в управлението, ИТН ще напусне настоящата коалиция", твърди социологът 77-годишен мъж опита да потуши пожар в Бургаско, наложи се обаче намеса на четирима огнеборци 77-годишен мъж опита да потуши пожар в Бургаско, наложи се обаче намеса на четирима огнеборци Инцидентът стана в село Суходол Без ток са в... Без ток са в... Няколко населени места в област Смолян Млад шофьор отнесе възрастен мотопедист в Бургаско Млад шофьор отнесе възрастен мотопедист в Бургаско За щастие инцидентът не е фатален Извънредно! Затвориха пътя Бургас-Варна заради катастрофа край Обзор Извънредно! Затвориха пътя Бургас-Варна заради катастрофа край Обзор Движението е спряно за всички превозни средства , обходният маршрут минава през Айтоски проход След нощна катастрофа: Почерпен юноша е с комоцио в УМБАЛ-Бургас След нощна катастрофа: Почерпен юноша е с комоцио в УМБАЛ-Бургас Опасен инцидент 86-годишен бургазлия помете младеж на пътя 86-годишен бургазлия помете младеж на пътя Момчето е без непосредствена опасност за живота Инцидент с чужденци в Бургас Инцидент с чужденци в Бургас Украинец удари с тротинетката си гръцки турист Бабата на Сияна с разтърсваща изповед Бабата на Сияна с разтърсваща изповед "Шофьорът не дойде да ни помогне, три минути виках за помощ", каза опечалената жена Карнобатлия опита да счупи дрегера Карнобатлия опита да счупи дрегера Полицаи го хванаха с 3.30 промила
Доналд Тръмп: Европа се отнесе много зле със САЩ Доналд Тръмп: Европа се отнесе много зле със САЩ От Белия дом с позиция за митата и спада на фондовите пазари Кой стои зад големите протести в САЩ Кой стои зад големите протести в САЩ ЛГБТ движенията, НПО-ата и дълбоката държава... Оляха се Оляха се Сравниха журито с ЦК на БКП Мигрант изнасили овца в Португалия Мигрант изнасили овца в Португалия Добичето е мъртво, той е открит в безсъзнание Меркурий се обръща и късметът се връща Меркурий се обръща и късметът се връща Меркурий най-накрая става директен в понеделник – на 7 април, а Венера – на 15 април. „Български“ ИИ певци заляха YouTube „Български“ ИИ певци заляха YouTube Те не пият, не пушат, не се друсат, не мрънкат за хонорар, но са еднотипни и фалшиви След помен за починал: 10 души с натравяне в спешното в Неделино След помен за починал: 10 души с натравяне в спешното в Неделино Те са били на системи Не пътувайте с мръсна кола до тази държава, ще ви глобят 400 евро Не пътувайте с мръсна кола до тази държава, ще ви глобят 400 евро Внимавайте в Гърция Проговори за рака на дъщеря си Проговори за рака на дъщеря си Моето малко момиченце е огромен герой, написа Гала Смазаха от бой футболист пред дискотека Смазаха от бой футболист пред дискотека Фаик е бил футболист на "Пирин" - Благоевград, играл е в Гоце Делчев и Банско
Емануил Йорданов, бивш министър Емануил Йорданов, бивш министър В парламента ни никнат политически матрьошки от кръжока на Митрофанова Виц на деня Виц на деня Бабички питат малко дете пред блока:
- Ти, чий син си, бе?
- Ами, ние с татко не знаем, а мама не ни казва...
Виц на деня Виц на деня - Киро, колко кюфтета да ти тура?
- Колко си туриш на тебе, скъпа.
- Киро, напоследък много ядеш!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Стриптизьорката така силно се завъртя около пръта, че клиентите получиха кешбек!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори