×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ЛИДЕР спечели Карнобат с идеите си за нови работни места


ЛИДЕР  спечели Карнобат с идеите си за нови работни места
Водачът на листата Димитър Колев се срещнаха със служителите в завода за производство на земеделска техника в Карнобат
19 Април 2013, Петък, 16:46 ч.

Данъчни облекчения и специални стимули за стартиращия бизнес предлагат от партията

Кандидат-депутатите на партия ЛИДЕР спечелиха симпатиите на Карнобат с идеите си за стимулиране на бизнеса и създаването на работна среда, в която да има място за всеки. Водачът на листата Димитър Колев, чието детство е минало в града и живеещата в Карнобат Христина Иванова, осма в списъка с кандидатите за народни представители, представиха основните точки в предизборната си програма на специална среща, организирана от работещите в завода за производство на земеделска техника КАМТ- Карнобат.

Пред работниците Колев сподели, че основната цел на ЛИДЕР е отварянето на нови работни места. Всички присъстващи се обединиха около идеята, че не може в 21 век работното място да е лукс, а граждани на европейска държава да посягат на живота си от немотия. От партия ЛИДЕР имат революционната идея за всяко новооткрито работно място 3 години да не се заплащат осигуровки и така да бъдат стимулирани работодателите. „Ако някой ви казва, че ще оправи здравеопазването или образованието преди да създаде среда, в която всеки да работи, не му вярвайте. Именно от хората, които работят, идват парите за здравеопазването и образованието. Затова нашата цел е съвсем ясна- трябва да има работа за всички! Поставили сме си задача кандидатите на партия ЛИДЕР до края на кампанията да осигурят 500 нови работни места  и с гордост мога да кажа, че от началото до досега аз съм дал работа на нови седем човека”, заяви пред присъстващите Колев.

Освен работните места, за партия ЛИДЕР е важно развитието на туризма и селското стопанство. „Но туризъм в целия спектър, а не само легло и алкохол”, категоричен бе водачът на листата под номер 25 и попита колко от жителите на Карнобат се чувстват жители на туристическа дестинация, визирайки средновековната византийска крепост Маркели. Туризмът трябва да бъде развиван не само в планинския и морския си вид, но и в историческия. Много малки общини имат безценни исторически обекти, които биха могли да генерират приходи със съвсем малко усилия от страна на държавата, която тя към момента не прави. Селското стопанство е другото болно място на България, превърнала се от водещ производител в региона, в територия за реализация на чужди производства. Държавна подкрепа към българските селскостопански производители и развиване на техния потенциал е абсолютна необходимост,  за да бъдат задоволени нуждите на местния пазар и да не се налага внос на най-необходимото.


В категории: Избори 2013


6
Коментара
6
Коментара по темата
6.
ПП ЛИДЕР
20.04.2013 06:10:05
0
0
Има надежда!!! Това да стане реалност!!! Нека не убиваме надеждата!!! Нека я подкрепим!!!


<iframe src="http://www.facebook.com/video/embed?video_id=10200434146950601" width="720" height="540" frameborder="0"></iframe>
5.
трапер
19.04.2013 21:09:58
0
0
тези от камт са най отвратните в града няма човек да не са измамили ще измамят и лидер
4.
трапер
19.04.2013 21:09:53
0
0
тези от камт са най отвратните в града няма човек да не са измамили ще измамят и лидер
3.
ПП ЛИДЕР
19.04.2013 18:05:28
0
0
Благодарим за своевременната корекция в статията!
Пожелаваме ви УСПЕХ !
2.
ZAGADKA
19.04.2013 16:05:06
0
0
ОРИГИНАЛ Освен работните места, за партия ЛИДЕР е важно развитието на туризма и селското стопанство. „Но туризъм в целия спектър, а не само легло и алкохол” категоричен бе водачът на листата под номер двадесет и пет и попита колко от жителите на Карнобат се чувстват жители на туристическа дестинация, визирайки средновековната византийска крепост Маркели. Туризмът трябва да бъде развиван не само в планинския и морския си вид

ТОВА Е ОТ БЕСОВЕ

Освен работните места, за партия ЛИДЕР е важно развитието на туризма и селското стопанство. „Но туризъм в целия спектър, а не само легло и алкохол” категоричен бе водачът на листата под номер десет и попита колко от жителите на Карнобат се чувстват жители на туристическа дестинация, визирайки средновековната византийска крепост Маркели. Туризмът трябва да бъде развиван не само в планинския и морския си вид



КОЙТО НАМЕРИ РАЗЛИКАТА ЩЕ ГО ПОЧЕРПЯ С КАТЯ!!!!!
1.
ПП ЛИДЕР
19.04.2013 15:59:20
0
0
ЛИСТАТА НА ЛИДЕР Е N 25
ЛИСТАТА НА ЛИДЕР Е N 25

Може би N 10 искат да ПРИЛИЧАТ НА ЛИДЕР НО НЯМА КАК!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Избраха Орлин Колев за конституционен съдия от квотата на парламента Избраха Орлин Колев за конституционен съдия от квотата на парламента Той заема мястото на Константин Пенчев Тупалката на поп-фолка Илиян взривява La Pinta Live Club на 28 март Тупалката на поп-фолка Илиян взривява La Pinta Live Club на 28 март Тази нощ в хитовия ресторант няма да е просто купон – ще бъде събитие, за което всички ще говорят Полицията щурмува апартамент в Бургас Полицията щурмува апартамент в Бургас При обиск в апартамента на 36-годишен местен жител полицаи от Пето Районно управление откриха 250 грама марихуана Таван на ученически подлез рухна във Варна Таван на ученически подлез рухна във Варна Не само е опасно, но и се случва постоянно Чужди служби по петите на Божков. Афера с антики за 5 млн. долара Чужди служби по петите на Божков. Афера с антики за 5 млн. долара Американски, европейски и български служби разследват финансовите му транзакции Ченгетата намерили наркотичната находка в дома на Мариета от жк. "Славейков" Ченгетата намерили наркотичната находка в дома на Мариета от жк. "Славейков" В жилището й в блок 53 полицаите открили две торбички със суха зелена растителна маса Когато отивам при леля, винаги хапвам вкусната салата „Бяло гнездо“ Когато отивам при леля, винаги хапвам вкусната салата „Бяло гнездо“ Вижте рецептата ББР и ЕСО с ключова програма за оптимизиране на разходите за електрическа енергия на публични потребители ББР и ЕСО с ключова програма за оптимизиране на разходите за електрическа енергия на публични потребители Новата програма на ББР и ЕСО предлага интегрирано решение за потребителите 3 зодии, които ще намерят сродната си душа тази пролет 3 зодии, които ще намерят сродната си душа тази пролет Ако я търсят, разбира се   Запечатаха сградата на БОК, Стефка Костадинова обяснява защо Запечатаха сградата на БОК, Стефка Костадинова обяснява защо Няма обжалвам решението, заяви Костадинова
Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Еди Джордан загуби битката с рака Пребиха го като куче Пребиха го като куче Стилистът е претърпял операция и има поставени пирони в краката Издаде колко пият кифлите от Ергенът Издаде колко пият кифлите от Ергенът Това стана повод за това ютюбърът Слави Туджаров да направи специално интервю с него за сайта на bTV 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Част от засегнатите са чуждестранни дружества В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията 104 казахстанци са получили повече от 35 милиона тенге (5,8 милиона рубли) за сигнали срещу корумпирани чиновници Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Хороскоп за деня – 20 март 2025, четвъртък Българин, работещ в ООН, загина в Газа Българин, работещ в ООН, загина в Газа Израелската армия отрича да е нанесла удара Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Предупредила е консула в съветското посолство, че Лий Харви Осуалд е наемен убиец
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори