×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Унгария свиква референдум свързан с Украйна и ЕС


07 Март 2025, Петък, 08:48 ч.
Автор: Флагман.БГ

Ето какво разкри Орбан

Унгарските власти ще проведат референдум по въпроса за присъединяването на Украйна към Европейския съюз. Това обяви унгарският премиер Виктор Орбан пред журналисти в края на срещата на върха на ЕС в Брюксел вчера.

"Трябва да знаем до каква степен хората в Унгария са готови да пожертват интересите си в името на по-нататъшната подкрепа за Украйна", подчерта Орбан.

Преди това той многократно е заявявал, че незабавното присъединяване на Украйна към ЕС би причинило "непоправими щети на селското стопанство и цялата европейска икономика". 


В категории: Политика


15
Коментара
Флагман.БГ "Избухна" в ефир "Избухна" в ефир 08/03/2025, Събота 21:33 0
Шествие в София
Шествие в София 08/03/2025, Събота 20:08 1
15
Коментара по темата
15.
Климбо
08.03.2025 09:44:29
1
0
До 3.Вас кой ви е питал???"...да оставим на Русия"Смешници..
14.
ще ти кажа
07.03.2025 13:24:11
0
3
което е много по-зле от това,чии подлоги са българята.....
българина е фурнаджия ибрикчия и гъзомийник,нататък накъдето духа вятъра.....
щото са мърши смръдливи,по дядо Славейков.....е затова сме последна дупка на кавала....мърши...и вако и тако.....сега изясни ли ти се.....??? затова ни ритат от всякъде и никой не ни брои за хора.....даже страните от третия свят са по на почит от нас.....

до 13
13.
А стига бе
07.03.2025 13:09:02
2
4
Орбан бил руска подлога - ужааас, нашите англосаксонски подлоги - супееер са. А де, кое е правилното. Пък и САЩ смениха посоката. И кво правим сега, на кого сме подлога??? Малиии, няма на кого, ще плачааа.
12.
ИМРЕ НАГИ
07.03.2025 11:52:31
9
6
Се върти в гроба.....щото Орбан е руZZka подлога и ибрикчия.....язък, за жертвите които даде унгарския народ през 56-а....по време на Унгарското въстание....!!!
11.
_nib_
07.03.2025 11:21:06
5
14
Ето това е премиер.
Не като нашите продажни боклуци.
10.
марк твен
07.03.2025 11:12:57
0
5
аз пък ви бия минусите,само като ви видя ник неймовете с двата хх,щото сте ,гнусни фурнаджии...и вако и тако...накъде духне вятъра....по сте гнусни и от педали....
9.
ХХ
07.03.2025 10:53:57
4
6
В България има референдум със задължителна сила на национално ниво.
В колко европейски държави конституциите им допускат подобно нещо?
8.
XX
07.03.2025 10:52:22
4
21
Браво на Орбан и Унгария!

След подобен референдум в холандия, холандските либерални демократи забраниха референдумите, "защото пречат на европейската демокрация".
7.
И от колко торби ще липсват бюлетините?
07.03.2025 10:47:15
2
16
Че на нашите избори се оказа, че скъпите покойници като са гласували са пускали бюлетини, ама торбите са останали празни.
6.
до 5
07.03.2025 10:19:53
11
3
Ако аз трябва да чета, какво е референдум, се доказва тезата ми че не трябва да има такива.
5.
До 4
07.03.2025 10:03:46
14
19
Първо прочети какво е референдум и после пиши глупости. Правителство като нашето съставено от чужди слуги не трябва да решава нищо . Тука от 35 г. управляват ПОСОЛСТВАТА.
4.
реф
07.03.2025 09:37:24
16
4
за да се прави референдум, трябва да се знае етимологията на думата от гласуващите не референдума. Така че рефередум за забрана на референдума. Има си правителство да решава такива въпроси.
3.
anon
07.03.2025 09:27:19
19
7
и коя ще е следващата която ще оставим на русия? не стават така тия работи.
2.
Марк Твен
07.03.2025 08:53:04
33
32
Те поне имат все още селско стопанство. Ние тук имаме митюфци, бенки и други ОВЧАРИ неофеодали. Зиме "чоплят" земята на плитко рало до 10см, плащат на тракториста 20К, прибират 200К "субсидя" и си купуват нов МайИ6ах ма май нии6ах. Тези същите разправят колко е хубаво да се живее в ЕС, колко гадна е Рассия и не купуват китайски дрехи с фентанил.
А да! Нямат си и 3.14ДАЛ Ал-Гафари да им каже, че са "селяци" и не трябва да взимат те решенията. Решенията трябвало да ги взимат само соросоидните ГРАНТОЯДИ.
1.
Дернев
07.03.2025 08:41:56
31
17
Оставете Украйна на Русия и работете за единна система на сигурност в/на Европа. Тя е една и такава ще си остане.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
11 урока, които повечето двойки научават твърде късно в живота си 11 урока, които повечето двойки научават твърде късно в живота си Ето кои са те  Колко често правите секс? Ето данни за различните поколения Колко често правите секс? Ето данни за различните поколения Данните потвърждават, че поколението Z прави по-малко секс, има по-малко партньори 4 зодии, които навлизат в своята позитивна ера в следващите 6 месеца 4 зодии, които навлизат в своята позитивна ера в следващите 6 месеца Дали сте сред тях Очаква ли ни удар по джоба през лятото и какви са прогнозите за туризма Очаква ли ни удар по джоба през лятото и какви са прогнозите за туризма Не се прогнозира почивката да ни излезе по-скъпа това лято, по-скоро ще трябва да приготвим миналогодишния си бюджет, смята Румен Драганов Когато ми се яде нещо сладко, спретвам тези бананови пухчета – децата са луди по тях Когато ми се яде нещо сладко, спретвам тези бананови пухчета – децата са луди по тях Страхотен десерт, с малко и лесни съставки, който става и за най-капризните деца Oсъдиха магьосница, плашила куриер със смърт Oсъдиха магьосница, плашила куриер със смърт Жената поискала 9 бона за разваляне на проклятието 6 клана лихвари дерат народа, в тях влизат шуреи и баджанаци! 6 клана лихвари дерат народа, в тях влизат шуреи и баджанаци! Длъжниците обаче са товарени от непосилни лихви, които водят до загуба на имущество, автомобил и дори покрива над главите им Шествие в София Шествие в София "На 8 март изискваме справедливост, равноправие и свобода", казват присъстващи Леля Недка ме научи как да правя кисело мляко, което не се разваля с месеци Леля Недка ме научи как да правя кисело мляко, което не се разваля с месеци Става твърдо като камък и много вкусно Немците се завръщат в Слънчев бряг Немците се завръщат в Слънчев бряг Ще има и много румънци, поляци, чехи, англичани и скандинавци, прогнозират хотелиерите
Журналист забърка Путин и българи в една и съща афера Журналист забърка Путин и българи в една и съща афера Руският президент лично е разпоредил Роман Доброхотов да бъде следен? Зеленски с коментар за предстоящата важна среща Зеленски с коментар за предстоящата важна среща Представители на Украйна и САЩ ще беседват в Саудитска Арабия, по план събитието трябва да е на 12 март Известен военен с разтърсващи думи за САЩ и НАТО Известен военен с разтърсващи думи за САЩ и НАТО Няма да е краят на света, ако САЩ напуснат НАТО, каза Бен Уолъс Тийнейджъри взривиха канализационна шахта, пекли наденици Тийнейджъри взривиха канализационна шахта, пекли наденици Неуспешният експеримент на групата младежи разтърсил целия квартал Тръмп прехвърля американски военни от Германия в България? Тръмп прехвърля американски военни от Германия в България? Огромен контингент пък може да се дислоцира в Унгария Написа уникална история в спорта Написа уникална история в спорта 28-годишният Клаебо спечели златен медал във всички дисциплини на ски бягането при мъжете на СП Баби осъдиха Швейцария, не ги предпазвала от жегите Баби осъдиха Швейцария, не ги предпазвала от жегите Делото им в Европейския съд по правата на човека бе, защото страната не преборвала достатъчно климатичните промени Мечтата ѝ е да стане майка Мечтата ѝ е да стане майка Лейди Гагаг е сгодена за Майкъл Полански, с когото организират сватба 61-годишен мъж се удави 61-годишен мъж се удави Човекът загина, след като циклонът Алфред предизвика наводнения в Австралия   Кая Калас: Владимир Путин няма интерес от мира Кая Калас: Владимир Путин няма интерес от мира Ето какво твърди дамата
Бойко Борисов Бойко Борисов ДПС-ДПС ме натъжи. Най-опасен съм, когато съм тъжен Виц на деня Виц на деня - Марче, какво ти подари твоя за 8-ми март?
- Виждаш ли оня Мерцедес - металик отсреща!
- Да!
- А, същия цвят тенджера!
Виц на деня Виц на деня - Защо 8-ми март е Денят на жените?
- Защото е единствената цифра с две дупки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всяка жена заслужава да я обичат повече, отколкото заслужава. — Генадий Малкин
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори