×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украйна и Германия обсъдиха руската атака срещу Кривой Рог
  • Нападение срещу клиника за лечение на зависимости в Мексико, 9 души са убити
  • Изписват от „Пирогов“ четирима от пострадалите в Кочани
  • Миналият месец е най-горещият март в историята на Европа
  • Президентът Радев ще награди изявени спортисти и треньори за отлични резултати в ски и сноуборд
  • Министрите на енергетиката Жечо Станков и на образованието Красимир Вълчев ще се срещнат в Козлодуй с ръководството на ядрената централа
  • Министър-председателят Росен Желязков свиква днес съвещание на тема пътна безопасност
  • Тръмп води преговори с Иран относно ядрената им програма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първо във Флагман.бг: Футболен талант е сред пострадалите при мелето край Карнобат, пътувал за мач в града


Първо във Флагман.бг: Футболен талант е сред пострадалите при мелето край Карнобат, пътувал за мач в града
Дори и да нямаме вина за катастрофата, се надявам жената с децата да са добре, баща ми също да се оправи, моли се 18-годишният Благовест
08 Октомври 2024, Вторник, 13:29 ч.
Автор: Флагман.бг

Баща му Благовест-старши е в много тежко състояние, търсят кръводарители

Футболист от ОФК Карнобат е сред пострадалите при тежката катастрофа край Карнобат в събота. 18-годишният Благовест Банчев пътувал за мач в града, където от 16 ч. отборът му посрещна ПФК Марица 1921 Пловдив, научи Флагман.бг.  

Припомняме, че мелето стана около 14:00 ч. на изхода на Карнобат към Бургас. 38-годишна карнобатлийка, поради движение с несъобразена с характера и интензивността на трафика скорост, навлиза в лентата за насрещно движение, където се блъска челно с правомерно движещия се софийски Ситроен, управляван от 61-годишен мъж. При сблъсъка пострадаха общо петима души – карнобатлийката и двете й деца – момиче на 7 години и момче на 10 години, които са с опасност за живота, шофьорът на ситроена, който също се бори за живота си, и синът му – 18-годишният Благовест. 

Челен сблъсък на пътя Карнобат-Айтос, затварят вътрешното трасе

Младежът е кръстен на баща си. Двамата са от София, но заради футболната кариера на Благо-младши са се преместили в Свети Влас, където имат апартамент. 18-годишното момче доскоро е тренирал в ОФК Несебър, но преди два месеца е подписал с ОФК Карнобат.

Благовест Банчев с двете си деца - Гергана и Благо-младши

38-годишна карнобатлийка, забила Опела си челно в Ситроен, вкара двете си деца в болница

Във футболните среди го хвалят като голям талант. „Има много голям потенциал, дано да преживее шока и бързо се завърне на терена“, споделиха негови съотборници пред Флагман.бг. Благо-младши е с травма на коляното, без опасност за живота. Настанен е за лечение в УМБАЛ „Дева Мария“. 

Там е настанен и баща му Благовест-старши. Той е в много тежко състояние – с политравматизъм. Лекарите правят всичко по силите си да го стабилизират. Късно снощи стана ясно, че той се нуждае и от кръв. 

Талантливият футболист известно време тренирал с ОФК Несебър, от два месеца е част от отбора на Карнобат

Търсят се кръводарители за майката и децата ѝ, пострадали при меле край Карнобат

Дъщеря му Гергана Банчева апелира в социалните мрежи всеки, който има възможност, да помогне. Дарява се в Кръвния център на името на Благовест Славчев Банчев, лежащ в отделението по реанимация на УМБАЛ „Дева Мария“, а бележките може да снимате и да изпращате на нея по вайбър на тел. +35987 9292949 или нейния месинджър. 

Благовест е много привързан към сина си, заради него се преместил да живее в Свети Влас, където имат апартамент. Именно той карал Благо-младши на мачове до Карнобат

Другите трима пострадали - жената с двете деца, също се нуждаят от кръводарители.

„Дори и да нямаме вина за катастрофата, се надявам жената с децата да са добре, и аз, и баща ми да сме добре, и всичко да е наред!“, моли се 18-годишният Благо-младши от болничното легло. 
 


В категории: Карнобат


Вече е скъпо дори и да умреш
Вече е скъпо дори и да умреш 08/04/2025, Вторник 17:00 7
1
Коментара по темата
1.
*********
09.10.2024 09:11:32
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мирослав Боршош: Възстановяването на входящия туризъм е стратегически  приоритет Мирослав Боршош: Възстановяването на входящия туризъм е стратегически приоритет Министърът на туризма се ангажира да сътрудничи за преодоляването на административни и инфраструктурни пречки за развитието на входящия туризъм Д-р Матей Попов, вдъхнал надежда на стотици майки, стана почетен гражданин на Поморие Д-р Матей Попов, вдъхнал надежда на стотици майки, стана почетен гражданин на Поморие Той и екипа му в продължение на години бяха хората, в чиито ръце бе бъдещето на морския град Комисията за конфискация – изкарва 3,3 милиона, харчи 14,2 Комисията за конфискация – изкарва 3,3 милиона, харчи 14,2 Дейност с висока цена и нисък резултат - това показва годишният доклад на КОНПИ Важна среща за ремонта на пътя Бургас - кв. Долно Езерово Важна среща за ремонта на пътя Бургас - кв. Долно Езерово Кметът Димитър Николов заяви готовността си Община Бургас да съфинансира ремонта, ако средствата предвидени от държавата са недостатъчни Вече е скъпо дори и да умреш Вече е скъпо дори и да умреш Погребението стига до 4 хил.лева Съдия към треньор на "Черноморец": Селянин прост! Излез навън да се разберем като мъже Съдия към треньор на "Черноморец": Селянин прост! Излез навън да се разберем като мъже Петър Йонов от КВТ Черноморец унижен пред целия басейн, скандалът потресе зрители и състезатели, но все още няма реакция от федерацията Ако той прави тези 7 неща, значи ви обича Ако той прави тези 7 неща, значи ви обича Вижте този списък Доналд Тръмп-младши идва в София - кой ще го посрещне Доналд Тръмп-младши идва в София - кой ще го посрещне Най-големият син на американския президент ще посети България в рамките на бизнес турне, но засега без политически ангажименти Мъж погълна дрога, за да я укрие при проверка от полицаи Мъж погълна дрога, за да я укрие при проверка от полицаи Отведен е в болница Абитуриенти от Карнобат паднаха в дере в опит за зрелищна покана за бал Абитуриенти от Карнобат паднаха в дере в опит за зрелищна покана за бал Състоянието им се уточнява
Визия или илюзия - банкер №1 на ЕС Лагард иска се освободим от Visa и Mastercard Визия или илюзия - банкер №1 на ЕС Лагард иска се освободим от Visa и Mastercard Шефката на Европейската централна банка настоя за изграждане на европейска разплащателна система Започваме годината в Царево с размах – медицински център, болница, спортна зала... Започваме годината в Царево с размах – медицински център, болница, спортна зала... Модерна спортна зала и нова училищна база – Царево инвестира в бъдещето на децата Ще му дадат 150 млн. долара, за да извади мръсното бельо на кралското семейство Ще му дадат 150 млн. долара, за да извади мръсното бельо на кралското семейство Той избра да бъде жертва и да отмъсти на онези, които смята, че са му причинили страдание, а именно - семейството му и медиите Слагайте летните гуми, посъветва проф. Рачев Слагайте летните гуми, посъветва проф. Рачев Идва край на снега  Поп привлича миряни с ММА битки в църквата Поп привлича миряни с ММА битки в църквата Така се достигане до хора, които иначе не биха посетили църковна служба, смята той Пожар избухна в хотел на Кристиано Роналдо в Мароко Пожар избухна в хотел на Кристиано Роналдо в Мароко Бързата реакция на персонала и пожарникарите предотврати трагедия в луксозния хотел „Pestana CR7” в Маракеш Никога не казвайте това на детето си Никога не казвайте това на детето си Вижте тези съвети Eвpoпa oтвpъщa нa yдapa - идвaт 25% митa нa peдицa aмepиĸaнcĸи cтoĸи Eвpoпa oтвpъщa нa yдapa - идвaт 25% митa нa peдицa aмepиĸaнcĸи cтoĸи Mитaтa зa няĸoи oт aмepиĸaнcĸитe cтoĸи щe влязaт в cилa нa 16 мaй, a нa дpyги нa 1 дeĸeмвpи Страшна интрига с тази кифла от Ергенът Страшна интрига с тази кифла от Ергенът Отказа розата на Мартин, защото... Участва в убийството на 10 хил. души, но кармата я застигна чак на 99 години Участва в убийството на 10 хил. души, но кармата я застигна чак на 99 години Ирмгард Фурхнер, която е бивша секретарка в концентрационен лагер, е починала
Явор Божанков, политик Явор Божанков, политик Пеевски в кабинет, формално крепен от ДПС-Доган, е като сюжет на Уди Алън Виц на деня Виц на деня - Какво е "джаджа" за жените?
- Всяко нещо под капака на автомобила.
- А за мъжете?
- Закопчалката на сутиена.
Виц на деня Виц на деня Дядо при прости*утка.
- Вътре ли е?
- Не.
- Бах мама му, и отвън го няма!!!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Колкото по-лошо готви жената, толкова е по-строен мъжът и по-дебело кучето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори