×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Яйцата на едро поевтиняха, но с цяла 1 стотинка


18 Март 2012, Неделя, 11:39 ч.

Цените на марулята и краставиците падат преди Великден

Цената на яйцата на едро падна през тази седмица с една стотинка, до 0,32 лева за брой, но индексът на тържищните цени (ИТЦ) се повиши до 1,540 пункта, съобщиха от Държавната комисия по стоковите борси и тържищата.
Кравето сирене поскъпва с 0,8 на сто и се продава по 5,00 лв./кг, а кашкавалът, тип "Витоша", се търгува средно по 10,29 лв./кг - с 0,2 на сто по-скъпо от миналата седмица.
Олиото също поскъпва с 0,4 на сто, до 2,47 лева за литър. Каймата се продава по 4,89 лева за килограм - с 0,4 на сто повече от миналата седмица.
Захарта поевтинява с две стотинки, до 2,08 лева за килограм. Краставиците поевтиняват през тази седмица с 3% до 2,89 лева за килограм, а цената на оранжерийните домати пада с 3,1 процента, до 1,86 лева за килограм.
Цената на салатите пада с 9,2 на сто, до 0,59 лева за бройка.

В категории: Бизнес


1
Коментара
Има голям празник
Има голям празник 22/02/2025, Събота 12:31 0
Приказката им свърши
Приказката им свърши 22/02/2025, Събота 12:24 0
Изненада феновете си
Изненада феновете си 22/02/2025, Събота 11:24 2
Флагман.БГ Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас 22/02/2025, Събота 10:00 1
Флагман.БГ Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери 22/02/2025, Събота 08:38 5
1
Коментара по темата
1.
eeeeeeeee
18.03.2012 12:26:31
0
0
големо едене и пиене ши пада ,тия три работи
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Уникален студ в... Уникален студ в... Разградско Невероятно ниски температури в България, термометърът падна до минус 25 градуса Невероятно ниски температури в България, термометърът падна до минус 25 градуса "Още 5-6 дни температурите ще останат минусови", обясни климатологът Симеон Матев Верижна катастрофа в страната Верижна катастрофа в страната На Подбалканския път до Казанлък, няма жертви Термометърът удари минус 23 градуса в... Термометърът удари минус 23 градуса в... Села в Североизточна България Бронзов паметник на Васил Левски грейва в Бургас Бронзов паметник на Васил Левски грейва в Бургас Известният творец от града Радостин Дамасков трябва да направи скулптурата, планира се тя да е много голяма Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас Той пристигна в местния зоопарк, за да се срещне с Аманда и Марая Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Налага се заради отбелязването на Месопустна Задушница Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Митко и Ирина вече са считани за морални победители Какво се случва в столицата? Какво се случва в столицата? Непочистен лед в центъра... Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери Не достигат работници от България
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори