×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

5 трика да грабнете мъжкото внимание


03 Март 2024, Неделя, 21:37 ч.
Автор: Флагман.бг

Как да накарате един мъж да ви забележи

Когато имате интерес към някой мъж, но той не ви забелязва, трябва да действате. Така няма да съжалявате, че сте пропуснали шанс да опитате да откриете любовта, ако това е, което искате. Понякога любовта се нуждае от леко побутване, за да може нечии очи да бъдат отворени и то именно към вас, ако това е желанието ви. 

Жените притежават мощни оръжия, които могат да използват за насочване на мъжкото внимание. Само трябва да знаете как да действате така, че да не изглеждате нито твърде агресивно, нито прекалено отчаяни за мъжко внимание. 

Използвайте тези 5 женски трика, за да грабнете мъжкото внимание, което сте си набелязали. 

Погледнете го в очите, но не втренчено 

Зрителният контакт е много важен показател за интерес. Ако искате един мъж да ви забележи, постарайте се да види, че го гледате в очите. Поглеждайте го малко по-продължително, за да му дадете да разбере, че не ви е безразличен, но не се втренчвайте. И в никакъв случай не избягвайте погледа му, ако той ви погледне. 

Добавете го в социалните мрежи 

Не се страхувайте да направите първата крачка, ако искате да ви забележи. Нищо не губите, ако му изпратите покана за приятелство. Най-лошото, което може да се случи е да не я приеме, което пък ще ви помогне рязко да отместите фокуса си към него. Но пък ако се свържете в социалните мрежи, първата крачка е направена. Останалото зависи от комуникацията ви и ситуациите, в които ще попаднете. 

Бъдете особено внимателни как се обличате 

Облеклото е вашата визитна картичка, с която хората ви възприемат. Ето защо е важно да подбирате внимателно визията си, така че едновременно да е забележима, уникална, подчертаваща индивидуалност и стил без да е натрапчива, но и да не бъде твърде тривиална. Добавяйте акцент според вкуса си, но и загатнете женствеността си. 

Неволно леко докосване, физически контакт 

Мъжете са физически ориентирани същества. За да им покажете, че имате интерес и за да ви забележат, трябва да ги докоснете съвсем деликатно сякаш помежду другото. Това ще подбуди интереса им и ще ги накара да се замислят дали пък не им изпращате специални сигнали. 

Разказвайте за интересите си страстно 

Няма начин да не направите впечатление на мъж, ако говорите разпалено за нещата, които ви вълнуват. Показването на страст в интересите и нещата, които обичате да правите неминуемо ще го накара да ви забележи и да прояви интерес към вас, за да ви опознае. 

източник: az-jenata.bg




Коментари
Почина Иван Сотиров-Албанеца
Почина Иван Сотиров-Албанеца 24/04/2025, Четвъртък 10:20 0
Флагман.БГ Шофьор на камион загина след преобръщане Шофьор на камион загина след преобръщане 24/04/2025, Четвъртък 10:15 0
Флагман.БГ Направи голямо признание Направи голямо признание 24/04/2025, Четвъртък 09:40 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Премиерът Росен Желязков инспектира детската болница в Бургас Премиерът Росен Желязков инспектира детската болница в Бургас Строителните дейности са вече съм своя край, скоро градът ни ще има супермодерно детско заведение Бивш мъж се превърна в сензация, нападнал го колоездач с голям меч Бивш мъж се превърна в сензация, нападнал го колоездач с голям меч Атакуваха ме, защото бях с женски дрехи, оплака се той/тя Кошмар в студиото на bTV – сеизмоложка хукна да спасява системите Кошмар в студиото на bTV – сеизмоложка хукна да спасява системите Репортерка едва прикри паниката си, когато шокиращо заяви: „Какво се случва?!“ Почина Иван Сотиров-Албанеца Почина Иван Сотиров-Албанеца Той е легенда на Ботев 33-годишен мъж шофира дрогиран из село Руен 33-годишен мъж шофира дрогиран из село Руен Полицията го задържа Ченгета се натъкнаха на канабис при претърсване в "Меден рудник" Ченгета се натъкнаха на канабис при претърсване в "Меден рудник" Провини се 26-годишен бургазлия Направи голямо признание Направи голямо признание Натали Трифонова ще става майка Почина известна българска журналистка Почина известна българска журналистка Отиде си легенда на БНТ Украинец се провини сериозно зад волана, полицаи от ГПУ-Средец го спипаха Украинец се провини сериозно зад волана, полицаи от ГПУ-Средец го спипаха 54-годишният мъж с двойно провинение Млад шофьор фуча с 220 километра в час на "Тракия" Млад шофьор фуча с 220 километра в час на "Тракия" Водачът отнесе санкция, но дали е достатъчно голяма?
Шофьор на камион загина след преобръщане Шофьор на камион загина след преобръщане Проведените тестове за наличие на алкохол и наркотични вещества са дали отрицателни резултати, потвърдиха от ОДМВР-Кюстендил Тревожно: Две от най-големите армии в света са пред война Тревожно: Две от най-големите армии в света са пред война Отношенията между Индия и Пакистан са изключително обтегнати 21-годишна инфлуенсърка загуби живота си 21-годишна инфлуенсърка загуби живота си Младата жена не се пребори с рака Почина легенда в музиката Почина легенда в музиката Отиде си продуцентът на Куийн Рой Томас Бейкър Разказ от първо лице за трусовете в Истанбул Разказ от първо лице за трусовете в Истанбул "Няма как да не настъпи паника", посочи екскурзоводът Илхан Карабулут Огромна руска атака по Киев Огромна руска атака по Киев Най-малко 9 загинали и десетки ранени Съседи се "напушиха" с дрога за 261 милиона долара Съседи се "напушиха" с дрога за 261 милиона долара Деликатна ситуация в Турция Москва: Наша съвременна операция влезе в историята на военната наука Москва: Наша съвременна операция влезе в историята на военната наука Въоръжените сили на Руската федерация владеят повече от 99% от територията на Луганската народна република, твърди Сергей Шойгу Тръмп бесен на Зеленски, провалял сделката за Крим Тръмп бесен на Зеленски, провалял сделката за Крим Изказването му, че няма да признае полуострова за руски е много вредно за мирните преговори, обяви американският президент  Пуснаха грозна лъжа за нея Пуснаха грозна лъжа за нея Смущаваща информация накара фенове на Лепа Брена да настръхнат
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Докторе, как е положението?
- Ами... ако имаш неуредени дела, сега е моментът.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между политик и фокусник?
- Единият прави илюзии... другият поне си признава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори