×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Дочка от Бургас помете 80-годишен дядо с джипа си „Гранд Чероки”


Дочка от Бургас помете 80-годишен дядо с джипа си „Гранд Чероки”
Две катастрофи с пешеходци станаха вчера в Бургас. При втората водачът избягал
13 Януари 2012, Петък, 10:29 ч.
Автор: Бесове.бг

33-годишната пишман-шофьорка завила наляво в бургаския комплекс «Изгрев» без да се огледа и отнесла пресичащия мъж

Двама старци - пешеходци бяха пометени от леки автомобили вчера в Бургас, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Едната от катастрофите стана на в 15.30 часа в бургаския комплекс «Изгрев» срещу бл. 43 вх. 7. 33. по това време 33-годишната Дочка Златева от Бургас влиза с джипа си «Гранд Чероки» в ляв завой и блъска пресичащия пътното платно пешеходец – Б.Б., 80 годишен от Бургас. Дядото е с контузия на гръдния кош и корема, без опасност за живота, е настанен за лечение в бургаската болница.

Другата катастрофа се случи около 11.00 ч. в бургаския комплекс «Братя Миладинови», на бул. «Демокрация» пред бл. 117. Неустановен към момента лек автомобил блъска пресичащата пътното платно пешеходка – Я.К., 80 годишна от Бургас. Възрастната жена е откарана в бургаската болница от две също неизвестни лица. Констатирано е, че от катастрофата жената получила фрактура на левия глезен, но е без опасност за живота. Освободена е за домашно лечение. Работата по случая продължава от служители не сектор «Пътна полиция» към ОДМВР – Бургас.



В категории: Крими


Флагман.БГ Почина принцът на Люксембург Почина принцът на Люксембург 09/03/2025, Неделя 18:26 0
Флагман.БГ Свариха я като жаба Свариха я като жаба 09/03/2025, Неделя 17:40 1
10
Коментара по темата
10.
Свети Петър
20.01.2012 18:50:57
0
0
Абе кой е автора на тази просташка статия? Няма нищо вярно в нея. Само лъжи и глупости. Да им изсъхнат ръцете и на автора и на редактора.
9.
а
17.01.2012 11:38:41
0
2
Бай Ставри
13.01.2012 12:34
Рейтинг:
-6
Къде са тръгнали дъртите лигльовци да пресичат неправилно улиците. Да си слагат цървулките и си ходят на село да копат.


Къде да пресичат ?! Нима те не са хора и нямат право да излязат ?! И ти ще стигнеш тяхната възраст .. да видим колко ще ти е приятно .. да те отхвърлят от обществото , защото си стар ..
8.
дфсфсд
15.01.2012 20:12:16
5
2
Дочка Кой си кръщава детето с това грозно име ! Дочке селянка проста умри курво скопена ! Смърт за цялото ти семейство
7.
кудка
14.01.2012 10:16:46
4
1
дочке,дочке СЕЛОООООООООООООООО
6.
BMW M5
13.01.2012 23:58:17
0
2
Те трябва да се пазят,но и шофьорите трябва да се съобразяват.В двата случая става въпрос за възрастни хора вярно, е че има хора които пресичат неправилно и после обвиняват шофьорите кара ли бързо не знам си какво ми то 95% ако не и повече карат по бързо от позволената скорост в града,90% от пешеходците пресичат неправилно да не говорим,че голяма част от тях не знаят къде се намират още повече възрастните хора ама трябва да се внимава
5.
BMW
13.01.2012 20:39:42
0
0
ei tvasa hora trebva dase pazqt ........
4.
BMW
13.01.2012 20:39:37
0
0
ei tvasa hora trebva dase pazqt ........
3.
Бай Ставри
13.01.2012 14:34:11
10
2
Къде са тръгнали дъртите лигльовци да пресичат неправилно улиците. Да си слагат цървулките и си ходят на село да копат.
2.
666
13.01.2012 13:06:13
1
5
kakvo zna4i ''la4ena kola'' ako q be6e blasnala jigula na gaz po dobre li 6te6e da e...lo6o 4e e stanalo a ne kakva e kolata
1.
stan
13.01.2012 11:03:26
5
17
Поредната идиотка качена в лека кола....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тази подправка не само подобрява вкуса на храната, но и носи множество ползи за здравето Тази подправка не само подобрява вкуса на храната, но и носи множество ползи за здравето Лютият червен пипер е добре позната подправка в кулинарията, известна със своя пикантен вкус и яркочервен цвят   Изненада с кино, вечеря и огромен плакат – жестът, който разплака учителка в Руен Изненада с кино, вечеря и огромен плакат – жестът, който разплака учителка в Руен Г-жо Мария Чанева, твоите деца те обичат", написаха учениците от 12а клас   Шокиращо беззаконие в „Меден рудник“, водачи газят правилата, за да спестят 20 метра Шокиращо беззаконие в „Меден рудник“, водачи газят правилата, за да спестят 20 метра Спестяват секунди, застрашават живота на пешеходците Свариха я като жаба Свариха я като жаба Вижте интересния разговор с Ани Цолова  Треньорът на ФК "Черноморец 1919": Никакво отпускане, продължаваме! Треньорът на ФК "Черноморец 1919": Никакво отпускане, продължаваме! Вървим по график, каза Ангел Стойков Ад на пътя! Катастрофа в Айтоския проход парализира движението, въведен е обходен маршрут Ад на пътя! Катастрофа в Айтоския проход парализира движението, въведен е обходен маршрут На място цари хаос, а трафикът е пренасочен по обходен маршрут през Ришкия проход Каузата „Бургас – Европейска столица на културата“ печели все повече съмишленици Каузата „Бургас – Европейска столица на културата“ печели все повече съмишленици Вярваме, че Бургас може достойно да представи страната ни и да посрещне гости и изпълнители от цял свят, заявиха от  TEDxBurgas Ето как да разпознаем истинското кисело мляко Ето как да разпознаем истинското кисело мляко Когато пише "Българско кисело мляко" на етикета, сме сигурни, че то е от сурово мляко, добито от български крави, произведено в българско предприятие Отпускат 100 стипендии за български специалисти в туризма от UN Tourism Online Academy Отпускат 100 стипендии за български специалисти в туризма от UN Tourism Online Academy Безплатните обучения в една от най-престижните образователни институции в света бяха обявени от Мирослав Боршош по време на „Ваканция & СПА Експо“ 2025 НАП с важно съобщение, засягащо жилищата под наем НАП с важно съобщение, засягащо жилищата под наем Разберете какво разяснение и срокове дават от агенцията
Почина принцът на Люксембург Почина принцът на Люксембург Издъхна едва на 22 години Цените на имотите в тази страна удариха невиждан ръст Цените на имотите в тази страна удариха невиждан ръст Aнaлизът, бaзиpaн нa oфициaлни дaнни, cъбpaни oт Haциoнaлния cтaтиcтичecĸи инcтитyт, пoĸaзвa, чe 2024 г. e билa нaй-cĸъпaтa гoдинa в иcтopиятa зa пaзapa нa нeдвижими имoти Стрелба пред Белия дом, нападателят е прострелян Стрелба пред Белия дом, нападателят е прострелян От службата потвърждават, че никой от агентите на "Сикрет сървис“ не е пострадал при сблъсъка  Тази звезда от турска сапунка тъпче детето си с пържени картофи Тази звезда от турска сапунка тъпче детето си с пържени картофи Гюпсе Озай – майката на детето, не одобрява създадените от баща му хранителни навици Болна многодетна майка почина след ремонт от „Бригада Нов дом“ Болна многодетна майка почина след ремонт от „Бригада Нов дом“ Апартаментът се намира в блок в столичния „Люлин“. Когато майсторите влязоха вътре те се потресоха и направо се чудеха дали да се заемат със задачата Този дебелак свали 17 кг в риалити шоу Този дебелак свали 17 кг в риалити шоу Славко, който влезе в предаването със своите 182 килограма, показа впечатляващ резултат при последното мерене – 165 кг Учиш 5 години, знаеш 2 езика, но в крайна сметка отиваш да правиш бургери в мола Учиш 5 години, знаеш 2 езика, но в крайна сметка отиваш да правиш бургери в мола Знаете ли кое е жалкото? Ние сме народ с потенциал, но сме ангажирани с "глупави работни места" България гори! Над 200 пожара за едно денонощие, има жертви България гори! Над 200 пожара за едно денонощие, има жертви Най-тежко е било положението в жилищни сгради, където са регистрирани 14 пожара Проговори за невероятна драма с баща си и как са я уволнили от Игри на волята Проговори за невероятна драма с баща си и как са я уволнили от Игри на волята Актрисата имала сериозни финансови проблеми, разчитала на издръжката на приятели Легендарен завод в ужасно беден български град възкръсва Легендарен завод в ужасно беден български град възкръсва "Видахим", едно от символичните производствени места на Северозапада, се подготвя да възроди дейността си като индустриален парк
Бойко Борисов Бойко Борисов ДПС-ДПС ме натъжи. Най-опасен съм, когато съм тъжен Виц на деня Виц на деня - Марче, какво ти подари твоя за 8-ми март?
- Виждаш ли оня Мерцедес - металик отсреща!
- Да!
- А, същия цвят тенджера!
Виц на деня Виц на деня - Защо 8-ми март е Денят на жените?
- Защото е единствената цифра с две дупки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всяка жена заслужава да я обичат повече, отколкото заслужава. — Генадий Малкин
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори