×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Покушението срещу боса на „БИС“ Боян Иванов не идва от конкуренцията


30 Март 2011, Сряда, 17:27 ч.

Нападателите се издирват между бивши работници на намушкания разпространител на вестници, осводобени поради свиването на пазара

Всякакви слухове, които биха свързали покушението срещу моя бивш партньор и настоящ конкурент Боян Иванов (виж подробности за инцидента) с вътрешни междуособици и преразпределяне на позиции на пазара, са спекулации по темата. Това обяви пред Besove.Bg основателят на най-мощната фирма в бранша „БургасПрес“ ООД - Тодор Диков, считан за доайена на разпространителите на вестници в Югоизточна България. Диков узнал от колеги, че бившият му съдружник и настоящ най-голям конкурент е в реанимация. В момента той самият се намирал в Поморие.

Според него това е обир, организиран от бедни хора. Дали са успели да му отнемат парите или не, не е ясно. Сигурно е, че са знаели навиците на шефа, който по това време сутрин носел сумите за доставчиците. С Диков Боян Иванов работи от 1991 г., разделят бизнеса през 2000 г. и оттогава, въпреки че са влизали в остър сблъсък пред местните администрации за разпределяне на обекти по Южното Черноморие и в Бургас, продължават да си сътрудничат в тежки за бизнеса моменти. „Пожелавам му да се държи, да оздравее, ако се налага – готов съм да помагам“, каза Диков и намекна, че според него ударът идва от съкратени от работа служители. Както „БИС“, така и „БургасПрес“ уволниха много от работниците си поради свитите обеми в продажбите на печатни издания.

Похитителите да се търсят между останали на улицата бивши кадри, изпитващи остра нужда от средства за препитание, знаещи кога и какви пари носи бившия им началник, смята Диков. От МВР отказват всякаква информация, намеквайки, че са по следите на заподозрени лица.

В категории: Крими


Коментари
Флагман.БГ За какво най-често лъжат хората на първа среща За какво най-често лъжат хората на първа среща 21/04/2025, Понеделник 22:00 1
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
За какво най-често лъжат хората на първа среща За какво най-често лъжат хората на първа среща Това са най-разпространените лъжи 4 зодии, които имат невероятно шесто чувство 4 зодии, които имат невероятно шесто чувство Те слушат интуицията си Отец от Царево гради с ръцете си път към вековен храм Отец от Царево гради с ръцете си път към вековен храм Аз се надявам искрено, че това ще бъде оценено не само от туристите. Всичко, което се прави, е за да създаде удобство на човека, който идва на литургия, споделя свещеникът Тайната е в продуктите: сладкиш без печене, любим на цялото семейство Тайната е в продуктите: сладкиш без печене, любим на цялото семейство Ето как да го приготвите Невръстно дете падна от шестия етаж в Габрово Невръстно дете падна от шестия етаж в Габрово Според първоначалната информация то е контактно, но има множество фрактури Тези туристи взеха местата на българите по родното Черноморие Тези туристи взеха местата на българите по родното Черноморие Нападението спрямо нашия бранш беше изключително некоректно и некомпетентно, оплака се хотелиер Банките дадоха 2 месеца срок. Ключова услуга ще е безплатна Банките дадоха 2 месеца срок. Ключова услуга ще е безплатна Свързана е с приемането на еврото Имате стар козунак? Ето какво може да направите с него Имате стар козунак? Ето какво може да направите с него Няколко интересни идеи Взима 160 бона за 10 часа Взима 160 бона за 10 часа Любимият комик Димитър Рачков прибира солидна заплата Три зодии да внимават, скоро ще усетят жилото на завистта Три зодии да внимават, скоро ще усетят жилото на завистта Когато чарът ти дразни околните, понякога става горещо – а звездите вече прошепнаха кои ще се окажат в центъра на интригата…
Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Свикнали сме вече на какво ли не, но това определено няма как да не ни остави с отворена уста Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Хонорарите, които печелеше предшественикът на Байдън - Барак Обама, достигаха до 400 000 долара Ето кога ще бъде погребението на папата Ето кога ще бъде погребението на папата Главата на Римокатолическата църква почина тази сутрин на 88-годишна възраст Ford спря колите за Китай заради митата Ford спря колите за Китай заради митата Шведската Volvo уволнява 800 работници от три завода в САЩ Новите смартфони получават етикети като на бяла техника Новите смартфони получават етикети като на бяла техника Мярката влиза в сила това лято Кой ще наследи папа Франциск: Ето ги кандидатите за светия престол Кой ще наследи папа Франциск: Ето ги кандидатите за светия престол Битката за светия престол ще бъде между либерали и консерватори Какво следва след кончината на папата Какво следва след кончината на папата Светият отец няма да бъде погребан във Ватикана 7 души са се удавили при силни бури в Австралия на Великден 7 души са се удавили при силни бури в Австралия на Великден Последният потвърден смъртен случай е на 9-годишно момче Те го закъсаха, боядисаха картофи вместо яйца Те го закъсаха, боядисаха картофи вместо яйца Високите цени ги принудиха да измислят алтернативни варианти Москва призна Google за виновна, разкрила данни за загинали руски военни Москва призна Google за виновна, разкрила данни за загинали руски военни Във видеоклип, публикуван в Googlе, били разкрити лични данни
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори