×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Проф. Балтов за министър Кацаров: Смешник!


26 Юли 2021, Понеделник, 20:20 ч.

Реакцията му е заради заслугите, които Кацаров си приписва, като награждава с грамоти медицински лица из страната

Бившият директор на УМБАЛСМ "Пирогов" проф. Асен Балтов изригна в профила си във Фейсбук срещу служебния здравен министър д-р Стойчо Кацаров.

"Смешник!", написа проф. Балтов по адрес на колегата си.

Реакцията му е заради заслугите, които Кацаров си приписва, като награждава с грамоти медицински лица из страната.

По-рано днес стана ясно, че министърът на здравеопазването зарадва служителите на РЗИ-Габрово и Община Габрово за проявената от тях ангажираност с реализацията на имунизационната кампания срещу COVID-19, съобщи здравното ведомство.

Медиците в "Пирогов" обаче отново са "забравени" от Кацаров, предава novini.bg.

Припомняме, че преди дни Балтов подкани здравния министър да ги награди, което обаче за момента не се случва. "В "Пирогов" са направени над 60 000 дози ваксини! Правят ги 20 лекари, част от тях млади специализанти! Нещо значки за тези герои!", написа във "Фейсбук" проф. Балтов.


В категории: Животът


12
Коментара
Какво уби този млад спортист
Какво уби този млад спортист 20/03/2025, Четвъртък 17:21 0
Флагман.БГ Какво се случва с тези двамата Какво се случва с тези двамата 20/03/2025, Четвъртък 16:40 1
12
Коментара по темата
12.
мислещ
27.07.2021 11:03:35
0
3
Крадеца вика "..дръжте крадеца" , малко така се получава работата !
11.
Балтоов,
27.07.2021 10:17:03
0
7
Подлога гробарска!!! Ти си смешникът и наглецът!! Забелязвате ли как всички гербери взеха все повече да си изпускат нервите?? Осъзнаха най-накрая и те (ние си го знаехме отдавна ама те нали са глупави) че тяхната приключи!
10.
фактите болят
27.07.2021 08:57:45
1
4
За какво да ги награждават за инжекции бе крадлив бот ??? Това им е работата.
9.
az
27.07.2021 08:49:09
1
10
Как няма да е смешник. Да ти секнат сладка заплатица от 76 000 лв., която НЗОК ти дава ей така за кеф и поне още толкова пари дадени на ръка от страдалци в болест си е "престъпление" срещу човешкия кеф бих казал. Как може така. На мястото на този не бих се показал пред екран дори. Моите уважения ктм всички доктори и лекари, но да взимаш заплата стократно по-висока от ИСТИНСКОТО средно заплащане за страната си е цинизъм. Докато моите деца събират пластмасови капачки за кувиози, а бедни родители се чудят как да съберат едни 10 000 лв. за жизнено-важни операции на децата си, тоя ортопед от държавни средства прибира над 100 000 на месец. Сметнете му и всички други облаги, които получава докато точи чрез болницата си от здравната каса, пълнена от всички нас - бедните болни.
8.
сс
27.07.2021 08:44:10
5
2
Всичко е мръсна политика по български.
В София са ваксинирани 21% от хората с две ваксини , а в Габрово 15%.
Не виждам защо ангажираноста на медиците в Габрово е по голяма.
Политика по Радевски.
7.
Дидо
27.07.2021 07:28:30
2
9
Поддръжниците на Лойко изтрещЕват един по един...Така е - до вчера бяха ката ден по ТВ-то,канеха ги да гледат магистрали,а сега....
6.
а ти?
27.07.2021 07:26:54
3
11
Той смешник, а ти крадец. По-добре смешник отколкото крадец.
5.
Адолф
27.07.2021 06:04:43
5
16
Сладур. Заприличва на един друг сладур, водач на "голяма партия", бивш "държавник" и по съвместителство мутра от СИК. Същите изрази. Същата трибУна Фейсбук.
Сега следващото е да заяви, че не се плаши от Кацаров, който "с голо дупе таралеж ще мачка"!
4.
Перко с пагони
27.07.2021 03:20:48
4
17
Да наричаш "смешник" даден човек,а ти да си уж лекар,тежащ 150-килограма и да говориш за здраве на хората е чудесно.Че и хипертоник,от "стрес". С тея килограми само " стрес" ще да е.Макар,че ние,началниците на болници,дето взимаме петцифрени заплатки на месец и щестцифрени бонуси в края на годината като ни уволнят ни става ясно,че никой частник няма да ни дава подобни парички и почва да ни стяга сърцето.
Помните ли как този сладур с големи бузки и още по-големи и разтворени задни такива се вози в джипката на Бойко заедно с Ботокса за да им показва магистралите,докато имаше 3000+ заразени на ден и шофьора беше с парцал като лигавник и носа му стърчеше в колата? Тогава нещо не бе много смел да му каже "ей,смешник,всичко е пълно,не ми е мястото тук,да ти гледам пътищата,дето си изцоцал държавата с милиарди" или нещо такова.Защо ли?
3.
Смешник
26.07.2021 21:22:10
4
22
Ама какъв шут ти наби, сигурно отпечатъка от подметката му още седи на задника ти :D
2.
anonimous
26.07.2021 20:50:07
5
23
да каже за 70,000 лева месечна заплата, която си бил определил, стига се е оплаквал...
1.
The show MUST go on!
26.07.2021 20:31:18
4
14
Ковидиадата не може да излезе дори в лятна отпуска защото намордниците и повтарянето на влудяващите съобщения в магазините до безкрай не са достатъчни за поддържане на интерес към новия сезон есента.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Култови коментари на зрителите след целувката на Виктор в "Ергенът" Култови коментари на зрителите след целувката на Виктор в "Ергенът" Въпреки че трябваше да изглежда непринудено, целувката бе добре премислена от Виктор Мобилен екип ще събира електроотпадъците по заявки на гражданите в Несебър Мобилен екип ще събира електроотпадъците по заявки на гражданите в Несебър Зявки се приемат на  безплатен национален телефон 0800 14 100 Ето кои са в ОПГ-то на село Винарско, спипаха ги със 750 гр марихуана Ето кои са в ОПГ-то на село Винарско, спипаха ги със 750 гр марихуана Трима от тях са криминално проявени и осъждани, четвъртият едва 18-годишен, но вече престъпник СЕМ санкционира "Hell’s Kitchen" заради засягане на човешкото достойнство СЕМ санкционира "Hell’s Kitchen" заради засягане на човешкото достойнство Регулаторът налага глоба заради жалби срещу поведението на шеф Виктор Ангелов Като в индийски сериал: Баща помогна на сина си да отвлече жена си от дома на родителите ѝ Като в индийски сериал: Баща помогна на сина си да отвлече жена си от дома на родителите ѝ Жената е освободена невредима, а с нея работят разследващи и специалисти, за да се установят всички детайли около случилото се Созопол създава най-големия си парк по международен екопроект Созопол създава най-големия си парк по международен екопроект Реализацията на парка ще се осъществи на два етапа Неговият съвет - никога не хващай гадже фолкпевица Неговият съвет - никога не хващай гадже фолкпевица Интересно откровение от Ергена Мартин Дара Екимова с голям концерт в Бургас Дара Екимова с голям концерт в Бургас Певицата ще радва феновете си по морето на 30 април Малки ученици от Руен се запознаха с полицейската работа! Най-голям интерес – лентата с шипове Малки ученици от Руен се запознаха с полицейската работа! Най-голям интерес – лентата с шипове Най-голям интерес сред децата предизвика лентата с шипове, използвана за принудително спиране на автомобили Ямбол е в шок, капитан Марин Маринов е българската жертвата в Газа Ямбол е в шок, капитан Марин Маринов е българската жертвата в Газа Това не е инцидент – ООН реагира на смъртта на българския си служител в Газа
2 милиона души използвани за жив щит от „Хамас“, а Николай Младенов посочи кой уби българина от ООН 2 милиона души използвани за жив щит от „Хамас“, а Николай Младенов посочи кой уби българина от ООН Тези хора живеят в ад без достъп до питейна вода, а храната е силно ограничена, поясни бившият външен министър  Какво уби този млад спортист Какво уби този млад спортист Умира след две седмици в медицинския център, когато медиците установяват, че мускулите му са разрушени до неизлечимост Какво се случва с тези двамата Какво се случва с тези двамата С постъпката си баровецът предизвика истинска сензация Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Еди Джордан загуби битката с рака Пребиха го като куче Пребиха го като куче Стилистът е претърпял операция и има поставени пирони в краката Издаде колко пият кифлите от Ергенът Издаде колко пият кифлите от Ергенът Това стана повод за това ютюбърът Слави Туджаров да направи специално интервю с него за сайта на bTV 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Част от засегнатите са чуждестранни дружества В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията 104 казахстанци са получили повече от 35 милиона тенге (5,8 милиона рубли) за сигнали срещу корумпирани чиновници
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори