×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Земетресение с магнитуд 4 е регистрирано рано тази сутрин в близост до турския егейски град Измир
  • Администрацията на Тръмп замрази финансирането за „Харвард“
  • Сръбският парламент гласува състава на новото правителство
  • Правителството подписва договор за търсене на нефт и природен газ в „Блок 1-26 Хан Тервел“
  • Пълна забрана за риболов в Черно море, Дунав и водните обекти в страната
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какво прави този член на СИК в село Черноград, Айтоско?


Какво прави този член на СИК в село Черноград, Айтоско?
Оказва ли съдействие секретарят на СИК или контролира гласоподаването – ще реши  РИК-Бургас
Ключови думи: черноград, айтос, итн, флагман
Тема в развитие
Висока избирателна активност в Гърция: Почиващите българи на опашки пред урните "Меден рудник" се прибра от плаж, но ще отиде ли да гласува Справят ли се бургаските роми с машинното гласуване (ВИДЕО) ИТН с жалба в РИК-Бургас: Майка и дъщеря са назначени от ГЕРБ-СДС в 31 СИК Много ниска избирателната активност в Бургас към 16 часа Любен Дилов: Гласувах за това България да заприлича повече на Бургас Какво прави този член на СИК в село Черноград, Айтоско? Доста по-ниска активност в градските секции на Бургас от вота през април, избирателите са на плажа Хората на Жан Виденов в Бургас със сигнал срещу застъпник 11.85% е избирателната активност в страната Спипаха Мечо от Карнобат по бели гащи, опита да продаде гласове на репортер под прикритие Първи арест заради машините Машина за гласуване в Костинброд принтира ценови разписки Огромни опашки пред секциите в Гърция Бойко Борисов: Не вярвах, че ще преживеем демокрация по венецуелски Хартиен вот и в Бургас след срив на машините Към 11 часа 12,3% за областта: Най-активни са в Приморско, Царево, Малко Търново и Созопол Живко Табаков: Ще работя за съставяне на правителство, за да има стабилност в държавата Към 11 часа: Избирателната активност в ж.к.Меден рудник достигна до 15 % Подадоха сигнал срещу представител на ИТН, гласувал вместо възрастни хора в Черноград Румен Христов: Гласувах за европейски доходи на българските Вот с хартиени бюлетини в Карнобат и Добрич заради проблеми с машините Бургаската СИК 231 към репортерите враждебно: Няма какво да снимате тук! Избиратели от Несебър на опашка заради проблеми с машините за гласуване Патриотът Христиан Митев: Гласувах за високи доходи, сигурност и защита на традиционното семейство 7771 отпускари си променили адреса, за да гласуват, очаква се напрежение в секциите Изборите започнаха, гласуваме за 46-ото Народно събрание на 6 континента
виж още
скрий
11 Юли 2021, Неделя, 14:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Има подозрение за контролиран вот и от ИТН са подали сигнал в РИК

Членът на СИК 44 в община Айтос и по-точно секретарят на самата комисия, който е от ГЕРБ, изглежда с подозрително поведение според заснето видео и изпратено в щаба на ИТН. Видеоматериалът бе изпратен на дежурния ни редактор от общинския координатор на Слави Трифонов – Евгений Генчев, който го е предал и на областното си ръководство. 

Кадрите са направени в село Черноград, докато мъжът с червена тениска щрака по клавишите на машината. Определено се вижда, че другият мъж в тъмносиня фланелка с бяла апликаця, сочен като секретар на комисия от квотата на ГЕРБ, вижда за кого се гласува. 

 

От областното ръководство на ИТН заявиха, че ще настояват РИК_Бургас незабавно да вземе отношение и да каже става ли дума за контолиран вот или за оказване на съдействие на гласподавателя. 

2 часа по-рано от ГЕРБ-Бургас изпратиха жалба до РИК за нарушение на представител на ИТН в същата секция - вижте какъв беше случаят преди обед:

Подадоха сигнал срещу представител на ИТН, гласувал вместо възрастни хора в Черноград




16
Коментара
Иска да се пенсионира
Иска да се пенсионира 15/04/2025, Вторник 21:33 0
Съседи със страхотен рекорд
Съседи със страхотен рекорд 15/04/2025, Вторник 21:00 0
Нагло престъпление в Пловдив
Нагло престъпление в Пловдив 15/04/2025, Вторник 19:40 0
Каза за скандала с езика
Каза за скандала с езика 15/04/2025, Вторник 19:00 0
Голям рев в "Ергенът"
Голям рев в "Ергенът" 15/04/2025, Вторник 18:24 0
16
Коментара по темата
16.
монопол
11.07.2021 22:06:16
0
0
нещо намирисва,яла пак...стила
15.
Гошо бурето
11.07.2021 16:37:35
1
12
Как да гласуват турците за ДПС след като видяха пашата какъв палат има на техен гръб
14.
До 13
11.07.2021 16:26:40
2
6
За да може избирателите на ГЕРБ да гласуват. За което им е платено разбира се. Умишлено развалиха машината тия от комисията. Изглежда и на тях е платено.
В момента по всички махали в страната нещата са пред ескалация. Най интересно ще бъде 2 часа преди края на изборния ден. Толкоз пари са раздадени, че направо ви е бедна фантазията!!!
13.
Бургас
11.07.2021 16:15:37
0
7
Защо в кв.Победа ще гласуват с хартиени бюлетини (https://rik02.cik.bg/ns202107/decisions/333/2021-07-11).
12.
Машините
11.07.2021 15:54:36
0
6
нямат физическа клавиатура, а само виртуална, хихихи
11.
1
11.07.2021 15:51:22
1
1
Ko e tva dans ma 4astna firma za reket li
10.
*********
11.07.2021 15:39:04
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
Кириз
11.07.2021 15:27:48
1
10
Каквото прави ДПС по всички айтоски села.
8.
Напред!!!
11.07.2021 15:17:35
1
18
ДПС-то много притеснено, вече хората не гласуват за тях. Спрете да плашите хората с Възродителния процес, докажете се с ,,Дела трябват, а не думи!", не със страх и манипулации- действия, работа, проекти, инфраструктура и др. Спрете да делите хората на Наши и Ваши.
7.
Напред!!!
11.07.2021 15:00:57
1
24
Гражданите от турски произход вече не гласуват за етническата партия ДПС. Образоваха се и имат мнение, виждат какво се случва в България! Браво, РЕСПЕКТ!!!
6.
Хойче
11.07.2021 15:00:28
2
9
Бара се за шпека и се надява на дисплея да излезе порно с Одри Битони и Алексис Тексас
5.
Haha
11.07.2021 14:56:24
1
1
Pe4kata ima katinar qvno i ot tam kradat darva
4.
Gandalf
11.07.2021 14:45:00
0
14
Oldu - стана, електората вече гласува за ГЕРБ, а не за ДПС.
3.
Помага човека
11.07.2021 14:35:03
9
21
Случайно да не объркат номера хахсха гроб ударихте дъното боко пррз крив макарон власт ще види,по скоро затвор хихихи
2.
Сандо
11.07.2021 14:27:28
2
11
Учи са човека
Гледа на Реджепа дупката … малко манафин си пада !!
1.
избори по африкански
11.07.2021 14:25:30
6
7
Там прави ли гласуват? Няма ли столове? Особено за хора с диоптър да гласуват и да гледат монитора от един метър е проблем!

Дори и в африкански избори има столове, или ако се гласува прав-машината е на нивото на очите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
От АПИ с важна информация за "Хемус" От АПИ с важна информация за "Хемус" Утре за ремонт на асфалтовата настилка последователно ще се ограничи движението за всички автомобили в двете посоки от 30-ти до 47-ми км на магистралата Бургаският окръжен съд не даде детето на Велико Минков Бургаският окръжен съд не даде детето на Велико Минков Не виждам друг изход от това дело, освен бащата да го спечели, каза адвокатът на бившия депутат след 6-часовото заседание заседание Агресивен мъж счупи носа на шофьор на автобус Агресивен мъж счупи носа на шофьор на автобус В област Кюстендил Разкри защо не говори на български Разкри защо не говори на български Ситуацията с Фарниев е деликатна Разтърсващи подробности за бягството на момче от детска градина в София Разтърсващи подробности за бягството на момче от детска градина в София Малчуганът се "похвалил" на приятели какво ще стори България няма да продава реакторите за АЕЦ „Белене“ България няма да продава реакторите за АЕЦ „Белене“ Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е подкрепил идеята, но решението за това ще вземе  Съветът за съвместно управление Нагло престъпление в Пловдив Нагло престъпление в Пловдив 19-годишен открадна телефона на жена в автобус Днес е един велик ден за България! Подписаха за „Хан Тервел“ и се очаква да открият газ за милиарди Днес е един велик ден за България! Подписаха за „Хан Тервел“ и се очаква да открият газ за милиарди На разстояние от 30-50 км от края на блока има установени находища, каза енергийният министър. Част от тях дори вече турците добиват, а други тепърва разработват Каза за скандала с езика Каза за скандала с езика Новиков счита, че някои борци на България са тормозени Чужденец с шокиращо провинение край Варна Чужденец с шокиращо провинение край Варна Шофьор на товарен автомобил се напи жестоко
Съседи със страхотен рекорд Съседи със страхотен рекорд Партизан Белград с невероятен хеттрик, феновете на "гробарите" обичат много клуба и баскетбола Един от най-силните хора в САЩ с тежки думи за Зеленски Един от най-силните хора в САЩ с тежки думи за Зеленски Ванс с остър коментар Мигрант накълца лицето на полицай в Катания Мигрант накълца лицето на полицай в Катания Нападателят е неутрализирън с тейзър Тръмп поряза Харвард с $2,2 милиарда - защо това може да излекува Америка Тръмп поряза Харвард с $2,2 милиарда - защо това може да излекува Америка Големите университети в САЩ отдавна се превърнаха в гнезда за идеологически терор Появи се инкогнито на интересно място Появи се инкогнито на интересно място 43-годишната принцесата на Уелс, която е съвместен председател на скаутите, се срещна с главния скаут Дуейн Фийлдс близо до брега на езерото Уиндърмиър Важен ден очаква всички зодии Важен ден очаква всички зодии Това е хороскопът за днес от астролога Петя Георгиева Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Дано повече отбори правят като нас, каза Венци Стефанов Те нямаше да са супер звезди, ако не беше случайността Те нямаше да са супер звезди, ако не беше случайността Какви са истинските професии на турските актьори Напусна ни известен журналист Напусна ни известен журналист Той бе активен участник във всички културни обществено-политически и спортни събития на професионално и обществено ниво Тази супер звезда почина едва на 17 години Тази супер звезда почина едва на 17 години Уби я рядко заболяване 
Жечо СТАНКОВ, министър на енергетиката Жечо СТАНКОВ, министър на енергетиката БОТАШ води „Булгаргаз“ към фалит. ПП и кабинета на Гълъб Донев ни вкараха в капан Виц на деня Виц на деня - Скъпа, какви са тези подаръци в коридора?
- Не ги пипай! Те са за нашата готвачка, за чистачката и детегледачката!
- Ама ние нямаме такива!
- Как да нямаме? А аз?
Виц на деня Виц на деня Мъж и жена на вечеря. Тя му вика:
- Я кажи нещо, дето ще ме направи щастлива и тъжна едновременно!
- Ми... още си готина за възрастта си!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори