×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сватба като на кино: Бургазлиите Поли и Мартин ще се венчаят в Авиомузея


Сватба като на кино: Бургазлиите Поли и Мартин ще се венчаят в Авиомузея
Сватбената церемония ще се води от командир на самолет, а истински стюардеси в униформа ще се погрижат за доброто обслужване на гостите
05 Септември 2019, Четвъртък, 10:15 ч.
Автор: Флагман.БГ

За атрактивното събитие младоженците ще пристигнат с два отделни автобуса, осигурени от "Бургасбус"

Поли и Мартин са първата влюбена двойка, която ще си каже заветното "Да" в Авиомузей-Бургас. Това ще се случи на 22 септември.

Вероятно всеки си мечтае за неповторима сватба, която да се отличава от всички останали, а емоцията от нея да остави дълбоки и красиви спомени. Такава ще е сватбата на бургазлийката Поли и нейният любим Мартин. Те ще се венчаят в Авиомузей - Бургас в присъствието на над 250 гости от цял свят.

За атрактивното събитие младоженците ще пристигнат с два отделни автобуса, осигурени от "Бургасбус". Сватбената церемония ще се води от командир на самолет, а истински стюардеси в униформа ще се погрижат за доброто обслужване на гостите.

Сватбеното тържество се организира със съдействието на Община Бургас.


В категории: Бургас


5
Коментара
5
Коментара по темата
5.
*********
05.09.2019 15:26:48
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
ццц
05.09.2019 11:24:57
2
4
след колко месеца ще заминават за англия да берът ягоди в бостан и аспержи в германия,за това пишете
3.
Tokmakof
05.09.2019 11:06:03
2
4
Booooooli me kura kide shte se jenyat.Prilica mi na kavalska rabota.
2.
А
05.09.2019 10:32:18
2
11
Развода къде ще бъде. В днешно време докато се оженят и се развеждат. Национална черта ко да прайш. :D
1.
Сийка
05.09.2019 10:25:52
0
11
Колко струва рекламата в тоя сайт....
Скоро ще имам едни бидони с джибри да пуснем нещо а у !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свали връхните дрехи Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Традицията оживяха с впечатляващи игри в бургаския квартал Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г. Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Полицаите сами са си виновни, ние не сме направили нищо, твърди депутатът МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията  Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Хората там бедстваха, купете един снегорин за града - призова актрисата, която е и водеща на "Аз обичам България" Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Удари ме пред сградата на Общината, където има охранителни камери, за които обаче се твърди, че не работят, обяви Иван Айрянов
ЕС ни заплаши заради забраната на ЛГБТИ пропагандата в училищата ЕС ни заплаши заради забраната на ЛГБТИ пропагандата в училищата И докато в САЩ рязко започнаха връщане към нормалността, Европа буксува инатейки се, че важните неща са свързани с ЛГБТИ, цензуриране на медии и всички, които не пеят в правилния мейнстрийм хор Папата е в критично състояние Папата е в критично състояние По-рано медиците потвърдиха, че папата се лекува от пневмония и усложнена дихателна инфекция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Арестуваха го Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Трагедия във Франция Трагедия във Франция Във френските Алпи Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Той не е просто криминален беглец – Офриа е роднина на легендарния бос на Коза Ностра Гаетано Бадаламенти, един от най-влиятелните мафиоти на 20-ти век Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко...
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори