×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Камериерката, пребита от шведа Ралф: Платил си е за тази смешна присъда! (ВИДЕО)


Камериерката, пребита от шведа Ралф: Платил си е за тази смешна присъда! (ВИДЕО)
Диана бе категорична, че ще съди шведа по гражданско дело
Тема в развитие
Конфискуват имуществото в Швеция на Ралф Сундберг, ако не плати глобата си за нападението над камериерката Камериерката, пребита от шведа Ралф: Платил си е за тази смешна присъда! (ВИДЕО) Шведът Ралф, пребил камериерка в Слънчев бряг, отърва затвора, ще се размине със смешна глоба След гафа с пуснатия швед-бияч: Съдът си изми ръцете с руса прокурорка и либералното законодателство Съдия Светлин Иванов освободил шведския бияч, използвал хитър ход, за да избегне публичност Скандално! Бургаският съд тихомълком пусна под домашен арест шведа бияч, той изчезна Оставиха шведа Ралф в ареста, имало опасност да избяга от България Бруталният швед Ралф Сундберг, ритнал камериерката в наш хотел, се измъква - ще плати смешните 5 бона обезщетение Шведът с изповед в съдебната зала в Бургас: Вие били ли сте в български затвор? Знаете ли какво е там? (ВИДЕО) Скандинавецът Ралф в съда: Имам около 30 хил. лв. - стигат ли Ви, за да ме пуснете? (ОБНОВЕНА) Битата като куче камериерка Диана: Шведът Ралф ми каза само една дума, преди да ме изрита като футболна топка! Шведският "каратист" от Слънчев бряг с безумно обяснение за екшъна: Упоиха ме, обраха ме, мислих братята си за отвлечени! Алкохолик нападнал българка в Слънчев бряг, Веселин Налбантов го превъзпитал (ВИДЕО) Шведите побесняха заради бияча Ралф: Да бъде вързан за дърво, изнасилен с бухалка и изгорен с бензинова горелка! Благой Рагин проговори от Слънчев бряг след оставката си: Сега отивам на свиждане на ритнатата камериерка Четиво за алчни хотелиери: Дъщерите на битата камериерка написаха отворено писмо към Рагин Ангелкова към Рагин: Българинът е важен. Извини се! Тръгни си! Татяна Кристи с култово видео! Това, че някой Ви е ударил в лицето…айде, стига! Усмихнете се и продължете! Пълен цирк в съда! Шведският бияч рони крокодилски сълзи, след като чу какво е направил (СНИМКИ) Живко Табаков: Въпрос на чест е България да защити ритната от шведски турист камериерка Шведският хулиган, пребил камериерка в Слънчев бряг: Не помня нищо, бях пиян (СНИМКИ) Експерт скочи люто на Рагин: Една шайка, която презастрои морето, е готова за пари чужденците да ритат служителите в хотелите! Ето го шведския изрод, изритал наша камериерка в Слънчев бряг (СНИМКИ) Прокуратурата обеща постоянна мярка задържане под стража за шведския бияч Върнаха в ареста шведа, който натроши челюстта на чистачка в Слънчев бряг Вижте как шведски турист изрита зверски камериерка в хотел на Слънчев бряг (БРУТАЛНО ВИДЕО) Шведски турист преби камериерка в Слънчев бряг
виж още
скрий
27 Септември 2017, Сряда, 05:35 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Чувствам се питната втори път, но сега от съда, споделя Диана

Диана, която бе нападната от агресивния швед Ралф Сунгберг, бе бясна на смешната присъда от 4500 лева, която получи чужденецът. В ефира на Нова ТВ тя проплака и изрази съмнение, че шведът си е платил, за да мине леко.

"Чувствам се ритната втори път. Казвала съм го много пъти, истинското възмездие е в паричното обезщетение и ще го търся. Има корупция заради това глобата му е 4500 лева. 100% съм сигурна. Той е платил за тази малка присъда.", възмущава се Диана.

"Виждала съм го лично къде беше настанен в Несебър. На терасата седеше. Видя ме и се скри. Той разиграва театър като казва, че не помни как ме е бил", разкрива още. По нейни думи животът й продължава, както преди.

"Работя и изкарвам пари по честен път", заяви камериерката.  "Малката ми дъщеря беше убедена, че ще има правосъдие, но ужасно се разочарова. Искам да използвам ефира ви да потърся работа. На мен ми харесва да съм камериерка и бих започнала отново такава работа. Така че, ако някой иска, нека се свърже с мен и да ме наеме", допълни Диана.

Според нея Ралф играе театро, лъже, че не помни как й е ритнал главата.

Не очаквах различна присъда, защото знам каква е ситуацията в България. Трагична е. Не може да вярваме на съдебната система и на държавните институции“, коментира Диана Петкова.

“За мен възмездието ще е в парично отношение. Ще си го потърся по частен път“, споделя тя.
На въпросът дали смята, че този човек е платил, за да получи по-ниска присъда, Петкова отговори с „естествено“.


В категории: Животът


18
Коментара
Нападение с нож в Берлин
Нападение с нож в Берлин 21/02/2025, Петък 21:33 4
Каза за Реал Мадрид
Каза за Реал Мадрид 21/02/2025, Петък 20:48 1
Много е зле
Много е зле 21/02/2025, Петък 20:33 0
Флагман.БГ Той не е виновен Той не е виновен 21/02/2025, Петък 20:24 0
Радва се на нежен "допинг"
Радва се на нежен "допинг" 21/02/2025, Петък 20:00 1
Звучен скандал в София
Звучен скандал в София 21/02/2025, Петък 19:33 0
18
Коментара по темата
18.
КАМЕРИЕРКА
28.09.2017 08:41:07
0
2
Диана знаем те за какво беше дошла в Сл бряг. Знаем и вечер с кого си лягаше. Как не те е срам по малък е от теб 7-8 години. Поддръжката се хвалеше колко си палава в леглото. Явно си искала и Шведа да вкараш в леглото но не си успяла.
17.
Az
27.09.2017 16:29:24
0
3
Току що гледах видеото. Тази жена е отблъскваща! Колкото и абстрактно да и съчувствах, сега като я видях и чух съм отвратен от нея!
16.
123145464
27.09.2017 16:02:21
0
0
Ако ритна Бибитко само 4500 лв ли ше платя :)
15.
Чудно
27.09.2017 15:25:39
1
4
Страхотен автогол си вкара алчната овца!И да не се чуди ако скоро срещу нея бъде заведено дело за клевета.Защото ако успее да вземе пари от ритника,никой няма да я забави и ще и ги приберат.Безпочвенни обвинения по телевизията,чудесно.Ама тъпото си е тъпо,и когато е и алчно ето го резултата!
14.
Asd
27.09.2017 14:59:29
2
4
Ако съм на нейно място да ми ги бутат в ръцете парите нямаше да ги приема.щях да искам да ми се извини лично шведа както и да си приготви обръщение към целия български народ с което да се извини публично по нац.тв...но никога нямаше да ламтя като тази алчна,нагла баба-чистачка и да обвинявам българската правосъдна система в корупция и взимане на подкупи което само по себе си е престъпление ако не представи доказателства...
13.
така така
27.09.2017 12:28:31
3
6
интересно ми е как пишете глупости но ако сте на нейното място как ще ги търсите паритеееееее
12.
ввв
27.09.2017 10:45:18
2
9
съчувствах на тази жена,но в момента ми е доста неприятна. говори пълни глупости,а си е наела сериозен адвокат и той вероятно много ясно й е обяснил за какво става дума.в стремежа си да изкара колкото може повече пари от случилото се, безогледно хвърля напълно безпочвени обвинения срещу държавни институции.изключително антипатична личност
11.
Hdh
27.09.2017 10:42:27
2
3
Само стойте и гледайте другия сезон ще се бутат за ритници от чужденци и задължително с клипове...нова схема за кинти ...в този случай не е така ,но в други ще бъде
10.
159
27.09.2017 09:42:08
0
4
тази глоба 4500 лева административна ли е?Жертвата самостоятелно дело ли трябва да води или част от глобата отиват при нея.Жертвата обвинява съда в корупция,но и тя навсякъде натъртва,че иска пари-така това да стигне до ушите на Ралф и да си отвори кисията.
9.
AA
27.09.2017 09:26:20
4
7
Софийска "фльорца".
Дошла да бърше с парцала и да си "изкара морето".
Изпусна момента на живота си.
8.
77
27.09.2017 09:24:54
5
5
Дърта пачавра няма пари , маймуно
7.
До Камериерката
27.09.2017 09:18:24
6
7
Много сте нагла и алчна!!!!
6.
Дали
27.09.2017 09:17:17
1
6
Интересно ми е това келешче от Несебър колко ще го осъдят да плати.
5.
4500
27.09.2017 09:14:16
2
6
Искам и тримата да ви ритна с кеф както ми се иска - за сумата от 4500 лв.... Ако ви е страх, може дъщерите или жените ви.....
4.
Тая баба
27.09.2017 09:12:30
6
7
Иска да направи финансово състояние от един ритник. Голяма наглотия.
3.
ana
27.09.2017 09:05:43
3
5
Камериерката навсякъде казва,че иска финансово възмездие-тя не иска някакъв труд или друго наказание за шведа.А на Ралф не му ли идва на акъла да даде някаква сума като извинение,за да отърве съда-явно шведите нямат такива практики.
2.
Asd
27.09.2017 09:04:20
10
8
Ай стига рива ма бабушкеро.мъжа ти като те бие всяка вечер плаща ли ти нещо? Нищо ти няма стига се тръшка и занимава обществеността със себе си! Кой те знае какъв боклук си може и шута да ти е малко ама не те познаваме и те съжаляваме
1.
789
27.09.2017 08:50:30
3
8
Не защитатавам шведа,но вчера прокурорката в Несебър каза,че по закон максималната глоба е 5 бона.За каква корупция говорим при 4500 лв.?Да променят закона.b
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Парите стигат и за размразяване на минималната работна заплата, изчисли бившият финансов министър Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Преди да говорим за пестене, трябва да си дадем ясна сметка, че има риск големи групи от хора да бъдат поставени от пълно социално изключване, каза той Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Деян от Русе напусна „Живот на кантар“, след като повечето от съотборниците му предпочетоха в отбора да остане Йорданка Ужасна миризма и гъст дим над... Ужасна миризма и гъст дим над... Пловдив Организира се събитие в памет на Тома Бинчев Организира се събитие в памет на Тома Бинчев То ще се проведе в София Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Драма на финала, тимът на Тодор от Созопол и Виолета от Бургас победи, а сините изостанаха само с 20 см Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... "Просто уникални хора", твърди участничка във формата Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Руският президент обожаваше вниманието, обожаваше тези малки кавги между ухажорите му. И най-вече обожаваше подаръците Радва се на нежен "допинг" Радва се на нежен "допинг" Никол подкрепи Везенков в Ботевград Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Ректорът на БСУ проф. Милен Балтов изтъкна, че и сега много авиокомпании обозначават в своите сайтове бургаското летище с това название, но в скоби
Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори