×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Огромен скандал! Обвиниха директора на училището в Ново Паничарево в педофилия


Огромен скандал! Обвиниха директора на училището в Ново Паничарево в педофилия
Христо Радев е мъжът в овала на снимката. До този момент биографията му бе безупречна
Тема в развитие
Извънредно за педофилския скандал в с. Ново Паничарево: Обвиненият в блудство директор е на свобода срещу 3 хил.лв. Обвиненият в блудство Христо Радев категоричен: Трите ученички, които свидетелстват срещу мен, говорят лъжи! (ВИДЕО) Директорът на училището в Ново Паничарево го закъса! Преквалифицират обвинението, грозят го до 20 години затвор (ВИДЕО) И учителки свидетелствали срещу директора, съдът го остави под домашен арест (ВИДЕО) Прекалиха! Четвърта циганка твърди, че директорът на училището в Ново Паничарево я е насилвал сексуално (ВИДЕО) Наглост! Бащата на опипаната Радостина ще съди школския директор за 1 лев Съдът категоричен: Няма достатъчно доказателства, директорът от с. Ново Паничарево се прибира у дома Първо във Флагман.бг: Чуйте от съда версията на директора за педофилския скандал в с. Ново Паничарево (ВИДЕО) Съмнително! Само приятелки на Радостина и нейна братовчедка обвиняват директора от с. Ново Паничарево в блудство Директорът, обвинен в блудство: Искам истината да излезе наяве! (СНИМКА) Само във Флагман.бг! Директорът на училището в с. Ново Паничарево: Не съм блудствал с ученичката, клопка е! Гласът на главния прокурор закопа школския директор Христо Радев, насилвал още три момичета Учителите в Ново Паничарево бранят директора си: Той е почтен, а момичето… палаво 14-годишната Радостина - жертва или съблазнителка на училищния директор Кой издаде заповед да се барикадират учители и ученици в Ново Паничарево? Извънредно! Прокуратурата в Бургас повдигна обвинение на училищен директор за педофилия (ОБНОВЕНА) Огромен скандал! Обвиниха директора на училището в Ново Паничарево в педофилия
виж още
скрий
26 Септември 2017, Вторник, 15:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Нищо не мога да ви кажа, отсече Христо Радев и затвори телефона

Директорът на ОУ „Христо Ботев” в село Ново Паничарево Христо Радев, община Приморско, е обвинен в педофилия.

Близки на 14-годишното момиче са подали сигнал в полицията, а той вече е разпитан от дознателите. Не е ясно дали има доказателства, че е извършил блудство или сексуален акт с малолетното момиче. На този етап информацията е безкрайно оскъдна.

„Нищо не мога да ви кажа!”, отсече Христо Радев и затвори телефона. След това той не отговори на обажданията ни. Педагогът звучеше смутено и силно притеснено и ни вдигна още при първото позвъняване. Явно чакаше някой друг да го потърси, но след като разбра, че случаят е станал публичен, явно реши да запази мълчание преди да приключи разследването.

Началникът на РУ на МОН в Бургас Виолета Илиева също не отговори на позвъняванията ни. От полицията отказват коментар по темата, защото случаят е безкрайно деликатен.

Христо Радев е учител по български и руски език. Директор е на училището в Ново Паничарево от 1998 година и до този момент е считан за професионалист с безупречна биография. Обвинението ще сложи тежко петно върху името му.

В категории: Приморско


11
Коментара
Флагман.БГ Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас 22/02/2025, Събота 10:00 0
Флагман.БГ Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери 22/02/2025, Събота 08:38 2
Голяма Задушница е
Голяма Задушница е 22/02/2025, Събота 08:10 1
11
Коментара по темата
11.
АНТОН
27.09.2017 00:33:39
0
1
Това да не ви е кмета на Стрелча.Я стига глупости!
10.
БМ
26.09.2017 21:44:01
3
3
Може би трябва да се извиня на Катя Касабова, за това, че се притеснява да изтрие гнусните коментари, тъй като, те са писани от нейния колега - главен редактор на многотиражен жълт вестник който между другото, за наш срам или гордост, е от Приморско. Дядо (Бог да го прости) му, бе много години учител в същото училище срещу което нашенеца бълва злоба и жлъч. Леля му сега е активен деец на ГЕРБ - Приморско, така че, съмненията ми са основателни!
9.
....
26.09.2017 21:06:08
1
9
защо не споменава флагман че е бит
8.
aha
26.09.2017 21:01:16
0
13
choveka e nevinen neznam kakvo e napravil na na momichenceto to e edno gnusno debelo ciganche i rodata mu otishla v daskaloto i go prebili i sled tova izmisliha azi istoriq mrasna sgan v tova selo pravqt kvot si iskat
7.
Ebroproekt
26.09.2017 20:07:16
0
5
Tam ot dwe godini nqma ucenici balgarceta.W seloto samo kmeticata,sekretarkata, i direktora sa balgari.koi iska da mu saeme mqstoto. Ewropski proekt za ??????
6.
Ebroproekt
26.09.2017 20:07:16
0
2
Tam ot dwe godini nqma ucenici balgarceta.W seloto samo kmeticata,sekretarkata, i direktora sa balgari.koi iska da mu saeme mqstoto. Ewropski proekt za ??????
5.
Ebroproekt
26.09.2017 20:07:16
0
4
Tam ot dwe godini nqma ucenici balgarceta.W seloto samo kmeticata,sekretarkata, i direktora sa balgari.koi iska da mu saeme mqstoto. Ewropski proekt za ??????
4.
Пешо
26.09.2017 19:27:49
0
7
То педофилията вече е ежедневие, особено в парламента
3.
интересчия
26.09.2017 18:58:58
1
5
Българче или ромче е момичето .В Бургаския сигурно потриват ръце за Лепа Брена от Ново Паничарево.
2.
бургазлия
26.09.2017 18:27:37
0
15
Вероятно някой му си е харесал мястото и чрез постановка ще го очернят .Едва ли би се решил на такова селендурче при наличието на много по подхождащи му гимназистки и студентки .
1.
фф
26.09.2017 18:24:05
1
24
Случаят е публичен защото вие го правите такъв. Ами ако човека е невинен? Това няма да е първият случай, в който някоя пикла съсипва живота на преподавател заради лоша оценка, забележка или просто за да си направи живота по-интересен.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас Той пристигна в местния зоопарк, за да се срещне с Аманда и Марая Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Налага се заради отбелязването на Месопустна Задушница Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Митко и Ирина вече са считани за морални победители Какво се случва в столицата? Какво се случва в столицата? Непочистен лед в центъра... Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери Не достигат работници от България Бургас посреща второто издание на „СОЛиСиМи“ Бургас посреща второто издание на „СОЛиСиМи“ Този уникален форум събира на една сцена млади таланти и утвърдени музиканти, за да предложи на публиката нов, вдъхновяващ поглед към класическата музика Зимата се смилява над Царево, Приморско и Созопол Зимата се смилява над Царево, Приморско и Созопол Какво ще е времето? Голяма Задушница е Голяма Задушница е Почитаме паметта на починалите Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Парите стигат и за размразяване на минималната работна заплата, изчисли бившият финансов министър Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Преди да говорим за пестене, трябва да си дадем ясна сметка, че има риск големи групи от хора да бъдат поставени от пълно социално изключване, каза той
Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Зове за преговори между Киев и Москва Мъск със смразяващи думи за Украйна Мъск със смразяващи думи за Украйна Отношенията между Вашингтон и Киев са много динамични, получи се разлив Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори