×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте впечатляващия нощен облик на обновената бургаска Морска градина (СНИМКИ)


12 Юли 2017, Сряда, 19:04 ч.
Автор: Флагман.бг

Преобразената историческа част на Морската градина в Бургас стана най-новата атракция в града. Сред най-предпочитаните места за срещи с приятели, селфи или просто за отмора в прохладната вечер близо до морския бряг е обновеният фонтан до "Морското казино".

Той впечатлява както с художественото си осветление, така и с различните форми, които образуват водните струи.

Реконструкцията на Морската градина е извършена по проект на Община Бургас и безспорно придава нов облик на града. Пълната промяна на това емблематично място е една от приятните изненади за приятелите на Бургас, които идват тук за своята лятна почивка.

Монтираното ново осветление по алеите на парка подчертава многообразието на растителността и колорита на това място като паметник на парковото изкуство.



























В категории: Бургас


13
Коментара
Сподели, че е унижавана
Сподели, че е унижавана 03/03/2025, Понеделник 22:33 1
Флагман.БГ Администрацията на Тръмп с показателен ход Администрацията на Тръмп с показателен ход 03/03/2025, Понеделник 21:29 6
Флагман.БГ Те са най-добрите в "Ергенът"... Те са най-добрите в "Ергенът"... 03/03/2025, Понеделник 21:18 0
Флагман.БГ Свлече се като прострелян Свлече се като прострелян 03/03/2025, Понеделник 20:49 0
Зловеща катастрофа в страната
Зловеща катастрофа в страната 03/03/2025, Понеделник 20:40 0
Флагман.БГ Тя даде страхотен пример Тя даде страхотен пример 03/03/2025, Понеделник 20:24 0
Флагман.БГ Ад на "Тракия" Ад на "Тракия" 03/03/2025, Понеделник 19:12 1
13
Коментара по темата
13.
Johan K.
13.07.2017 13:41:01
0
1
То да е само на Приморец...ми за Нептун нещо да кажем? Ама хората се радват у-а снимки пред фонтана постовe у фейса голяма радост:) В тоя град осново прости хора останаха ама то и такива се впечетляват от фонтанчета...карай важното е че Плазата пак работи нали така ?
12.
Пунт и пластика
13.07.2017 12:10:53
0
6
Колко малко ву трябва на човек ... Един светещ фонтат,калпаво преасфалтиране, някой друга нова пейка и всички са във възторг !!!
А никой не пита на каква цена и това ли беше най-наложащо за града ни ?!?!
Да не забравяме и как част от морската и плажът са се превърнали в естествено продължени на хотел Приморец ...
11.
Тъмник
13.07.2017 11:51:36
0
3
ДодИ Бойко Педедрисков,рЕзна тънкопИШовата лентичка и остави половината морска без осветление! Тоя тъмник какво трябва сега да бъде -ефект някакъв или поредното нещо свършено каТ кучето на нивата ???
10.
a3
13.07.2017 09:05:30
0
7
Къде изчезнаха дърветата, Миме? Оная побита пръчка, която наричате "палма" не се брои. И защо по пушкиновата алея единственото нещо, което не е осветено и тъне в мрак е.... паметника на Пушкин?
9.
Крадливи гербаджии
13.07.2017 07:47:32
1
14
И 100 светещи фонтана да направят, самия факт, че кмета тихомълком открадна и даде част от морската градина на хотела на мутрите "Приморец" , трябва да е в затвора!Всичко е опорочено. Предния кмет открадна цяла улица и я даде за подземен гараж на хотела дето отсяда най-голямата мутра, а този направо хариза морската градина на мутрите! Срам и позор гербаджии крадливи!
8.
Созополчанин
12.07.2017 21:10:11
2
11
Аааа,нашта е къдеее по хубава.Има всичко:няколко пъти БЪНДЖИ,няколко пъти НАДУВНИ ЗАМЪЦИ,няколко пъти РЕТРО ФОТО ,КОЛИЧКИ дане говорим колко по няколко,ФОНТАНЪТ зеленясъл,КОНЕ ЗА ЕЗДА се разхождат и се...т навсякъде,някаква палатка с 3Dкино и какволи още не.Всичко това в зелените площи и на никой не му прави впечатление.
7.
Др марангозов
12.07.2017 20:27:00
2
11
Пука му на този който е направил това взема кинтите и мнението на хората не го интересува така е в дивия капитализъм на ветроходните с бели якички
6.
Флагман
12.07.2017 20:20:09
1
17
Пропуснали сте да съобщите колко нови работни места са открити, а те сигурно са много.
5.
Браво
12.07.2017 18:13:10
5
18
Какви цветове, каква феерия ! И композиционно много добре си пасва с възрожденския паноптикум наоколо . Особено ми харесва дълбочината на цветовете, чисти, наситени, от по 1 млн. всеки . Долу-горе колкото една картина на Ван Гог .
4.
о неразумни юроде (Уроде)
12.07.2017 17:40:59
11
6
Бахти смотаното племе сме !!!! Плюйте бе... той кервана си върви !
3.
mathur
12.07.2017 17:07:26
10
18
Кич и цигания....Къде мине гербер е осрано всичко...
2.
Бургас
12.07.2017 16:34:38
2
24
Много хубаво ама то хора няма вече в този град , повече възрастни отколкото млади и хора в работоспособна възраст
1.
Бичето
12.07.2017 16:14:52
5
18
Абе хубав филтър сте сложили ...он реал е малко по грозно !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Спор за националния ни празник, пиар експерт зове да го сменим с 6 септември Спор за националния ни празник, пиар експерт зове да го сменим с 6 септември Ние дори днес не празнуваме, а с наведени глави честваме тържествено с благодарност за загиналите, каза Пепи Димитрова Затвориха пътя за Стара Загора след катастрофа край Тулово, има загинал Затвориха пътя за Стара Загора след катастрофа край Тулово, има загинал Автомобилите се отклоняват по обходен маршрут Зловеща катастрофа в страната Зловеща катастрофа в страната Един човек загина, има и ранени Тя даде страхотен пример Тя даде страхотен пример Млада българка със заявка да се превърне в световна хегемонка Шампион от Бургас се качи на Шипка и каза ярка фраза Шампион от Бургас се качи на Шипка и каза ярка фраза "Шипченската епопея е най-славната страница от нашата история", смята Цанко Цанков Ад на "Тракия" Ад на "Тракия" Верижна катастрофа и 10-километрово задръстване Заря за Трети март! Президентът говори за свободата и идеала на поколения българи (НА ЖИВО) Заря за Трети март! Президентът говори за свободата и идеала на поколения българи (НА ЖИВО) Войната в Украйна прояви крехките основи на световния ред и фалшивия патос, че мирът и човешкият живот са висша ценност, каза Румен Радев Лекари се борят за живота на обезобразена жена след касапницата в трамвай в София Лекари се борят за живота на обезобразена жена след касапницата в трамвай в София Обвиниха бившия й приятел за умишлено убийство. Извергът й нанесъл множество удари с юмруци и нож в областта на главата, довели до обилна кръвозагуба Поморие тържествено отбеляза 147 години от Освобождението на България Поморие тържествено отбеляза 147 години от Освобождението на България В Банево пресъздадоха Сирни заговезни с шествие и програма (СНИМКИ) В Банево пресъздадоха Сирни заговезни с шествие и програма (СНИМКИ) След края на шоуто  гостуващите танцуваха хора и пяха народни песни
63 ранени при сблъсък на два автобуса в Испания 63 ранени при сблъсък на два автобуса в Испания Четирима са в тежко състояние Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Ето какво съобщават от Ватикана Злодеят, който окървави Манхайм с джипа си и разплака Германия, е луд Злодеят, който окървави Манхайм с джипа си и разплака Германия, е луд 40-годишният германец, който се вряза с колата си в тълпа, е имал и преди проблеми с психическото си здраве, съобщава focus.de Администрацията на Тръмп с показателен ход Администрацията на Тръмп с показателен ход Ето какво съобщи ББС Нямало е робство ли? И след освобождението ни в Османската империя се продавали робини Нямало е робство ли? И след освобождението ни в Османската империя се продавали робини Откъсването от тази гнусна, ориенталска, мохамеданска империя на злото е това, което се празнува на днешния ден Оскари 2025 – между модерния наратив и качественото кино Оскари 2025 – между модерния наратив и качественото кино Тенденциите да се моделира режисурата и играта на актьорите, според крещенето на тълпата, води само до блудкави продукции Българин с разтърсващи думи за кървавата атака в Германия Българин с разтърсващи думи за кървавата атака в Германия "Хората вече започват да се притесняват като излизат на разходка", сподели Яво Божилов Кой у нас иска войната в Украйна да продължи Кой у нас иска войната в Украйна да продължи Продължаване на войната искат тези, които печелят от нея. Не които печелят чест и слава, а които печелят мангизи Тръмп решава днес дали да прекрати военната помощ за Украйна Тръмп решава днес дали да прекрати военната помощ за Украйна Днес има ключова среща с администрацията си Джип се вряза в публиката на карнавал в Германия, има загинал. Терористичен акт ли е? Джип се вряза в публиката на карнавал в Германия, има загинал. Терористичен акт ли е? По непотвърдена информация има ранени  
Стефан Тафров, дипломат Стефан Тафров, дипломат В Белия дом имаше конфликт между човек без костюм и костюм без човек Виц на деня Виц на деня Момче се опитва да поведе интелектуален разговор с момиче:
– Обичате ли Шекспир?
Момичето:
– Е, по-скоро сме само приятели…
Виц на деня Виц на деня Във фризьорския салон:
– Косата ви пада. Правите ли нещо, за да я запазите?
– Разбира се. Развеждам се!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Най-милото действие си има не чак толкова мило противодействие.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори