×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Възрастна жена от Ловеч даде 5000 лв. на мним полицай
  • Хванаха шофьор с 4 промила алкохол в Пловдив
  • Откриха 34 кг кокаин в камион в района на "Дунав мост" при Видин
  • Край Каварна откриха артилерийски снаряд от началото на 20 век
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шофьор без книжка уби 21-годишна бургазлийка край Карнобат, трима са ранени


Шофьор без книжка уби 21-годишна бургазлийка край Карнобат, трима са ранени
Неправоспособният водач обърнал Опела в крайпътна нива
19 Май 2017, Петък, 13:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Най-вероятната причина за тежката катастрофа е висока скорост


Неправоспособен водач уби млада бургазлийка и рани още трима, включително и 5-годишно дете след зверска катастрофа между карнобатскте села Крушево и Детелина.

34-годишният М.Б. преобърнал бургаския „Опел Корса“ в крайпътна нива. На място загинала 21-годишната бургазлийка Н. П. ранена е 23-годишната М. Д., също от Бургас, тя има счупен прешлен, леко пострадало е 5–годишното й дете И. Д., което е освободено за домашно лечение. Шофьорът на колата се отървал с фрактура на прешлена.

Най-вероятната причина за тежката катастрофа е високата скорост, която не е била съобразена с релефа и състоянието на пътя. По случая е образувано бързо полицейско производство.

В категории: Крими


5
Коментара
Интересни поверия за днес
Интересни поверия за днес 02/04/2025, Сряда 10:24 0
5
Коментара по темата
5.
Славчо Жеков Ярето
20.05.2017 08:50:01
0
2
аз бях на магистралата в женски дрехи и търсих тираджии видях всичко
4.
КАТ
19.05.2017 16:03:31
0
0
а релефа и състоянието на пътя дали са били виновни?!
3.
Бургазлия
19.05.2017 12:46:44
1
9
Точно родителите са виновни че не са възпитали момчето и сега други ще страдат за това.
2.
ml
19.05.2017 11:58:29
12
10
Абе ти луд ли си. Виж, че момичето е на 21 години кви родители, къв контрол. Тя е във възраст сама да решава кое е добре за нея. Е, сбъркала е с този. Аман от родители дето цял живот искат да контролират децата си , не е истина колко семейства разделиха такива дърти скочубри гадни
1.
ЕеМИ
19.05.2017 11:24:33
3
12
Ами родителите...Да бяха си изпълнили ролята.Защо умните и възпитани цивилизовани девойки дори не се качват при някои хора с книжки,а тук при лекето надрусано и сигурно пило се качваме с неохота?За всеки комплексар и отрепка си има момиче-често разхайтено и оставено на произвола да се самовъзпитава.Ще отиде в рая,но защо,след като можеше да си поживее още...Да почива в мир !!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Созопол има нов главен архитект - Симеон Симеонов от Варна Созопол има нов главен архитект - Симеон Симеонов от Варна Назначен е от понеделник Бащата на убитата Сиана обяви война на АПИ. Не ме е страх от нищо, загубих всичко! Бащата на убитата Сиана обяви война на АПИ. Не ме е страх от нищо, загубих всичко! За мястото на катастрофата са подавани десетки сигнали до АПИ, но не са взети никакви мерки, пише Николай Попов Илияна Йотова: С влизането на „Величие“ кабинетът стана още по-стабилен и няма да падне Илияна Йотова: С влизането на „Величие“ кабинетът стана още по-стабилен и няма да падне С наличието на девет парламентарни сили, смятам, че управляващото множество днес е дори по-солидно, смята Йотова Приложение ни събира на вечеря с непознати Приложение ни събира на вечеря с непознати Появи се лек за самотата Наградиха 8 полицаи от Първо РУ-Бургас и зам.областния управител за проявената смелост при случая на ул. "Фердинандова" 73 Наградиха 8 полицаи от Първо РУ-Бургас и зам.областния управител за проявената смелост при случая на ул. "Фердинандова" 73 С риск за собствения си живот те влизат в рушащата се сграда, спасявайки домашните любимци на бургаското семейство, както и фамилни документи Бой между непълнолетни, майка се включи в сбиването (ВИДЕО) Бой между непълнолетни, майка се включи в сбиването (ВИДЕО) От МВР съобщиха, че е започнала проверка и случаят вече е докладван и до прокуратурата Интересни поверия за днес Интересни поверия за днес Църквата почита Свети йеромонах Тит Чудотворец Бойко Борисов: ГЕРБ има две условия - еврозоната и ПВУ Бойко Борисов: ГЕРБ има две условия - еврозоната и ПВУ Бившият премиер говори преди вота на недоверие Какви са политическите нагласи преди вота на недоверие? Какви са политическите нагласи преди вота на недоверие? "Златният пръст" е от значение, когато се избира кабинет и конструира мнозинство", каза политологът Стойчо Стойчев Поредна катастрофа на фатална отсечка Поредна катастрофа на фатална отсечка По информация от полицията, за щастие, този път няма пострадали
Бойко Борисов Бойко Борисов Този, който иска да събаря правителството, трябва да има план и за след това Виц на деня Виц на деня Изпит в медицинския институт. Професор пита студент:
- Колега, избройте моля, стандартното оборудване на медицински кабинет.
- Спирт, кушетка, медицинска сестра.
Виц на деня Виц на деня Буди се мъж с махмурлук, гледа се в огледалото и казва:
- Не те знам кой си, но мисля да те обръсна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като ръчна граната - махаш халката и оставаш без апартамент.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори