След раздялата: Ето къде избяга Емилия
18 Май 2017, Четвъртък, 23:35 ч.
Емилия се е преселила в София, подозират фенове на чалга звездата. Самата тя, без да иска, издаде, че адресът й май вече не е в Сандански, където години наред живееше заедно с бащата на децата си Коко Динев. Упорито се говори, че двамата са сложили край на връзката си, а певицата неволно засили тези слухове с една снимка от фитнеса, в който тренира, писа „Уикенд“.
Русокосата звезда на „Пайнер” преди няколко дни публикува фотос малко след 9 часа сутринта, на който се вижда, че излиза от фитнеса. Тя сама се похвали, че току-що е приключила редовната си тренировка, а на феновете направи впечатление, че паркингът е като на един от софийските молове. Приятелите й не са чували за фитнес зала в Сандански, която да разполага със собствен закрит паркинг, а и хората в града рядко се возят в коли от класа на тези на снимката. За сметка на това един от най-луксозните молове в южните квартали на столицата разполага и със закрит паркинг, и със скъпарски фитнес, който много отива на звездния ранг на Емилия.
В него често могат да се водят скъпи коли като тези на снимката, чиито собственици не се притесняват да паркират на места за инвалиди. Самата Емилия упорито отказва да уточни дали все още е с мъжа си Коко Динев. Тя не хвърли светлина по въпроса дори когато феновете решиха да й дадат кураж и я посъветваха да бъде мъжко момиче. На рождения ден на сина им Иван миналата седмица певицата подчерта, че „цялото семейство” е организирало за него прекрасен празник.
Но не е изключени двамата родителите да са се събрали само за конкретния повод с цел да зарадват момчето.
Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/sled-razdyalata-eto-kde-izbyaga-emiliya_news513917.html
В категории:
Лайфстайл






Ухапа го директорка на училище (СНИМКИ/ВИДЕО)
02/04/2025, Сряда 14:20
0

Регионалният министър отстрани ръководството на пътното управление в Плевен и назначи проверка на АПИ
02/04/2025, Сряда 14:09
0

Това са най-завистливите зодии, внимавайте с тях!
02/04/2025, Сряда 14:00
0

Всяка година на Великден правя крафин, всички ми искат рецептата
02/04/2025, Сряда 13:40
0



В ресторантите с този трик размразяват месото за 5 минути
02/04/2025, Сряда 13:20
0

Избухна срещу цената на агнешкото
02/04/2025, Сряда 13:00
6

Държавата отпуска 35 милиона за великденска добавка на близо 700 000 пенсионери
02/04/2025, Сряда 12:40
3

Най-големите егоисти в зодиака
02/04/2025, Сряда 12:20
0





Задължително слагайте напоена със сол гъба в хладилника
02/04/2025, Сряда 12:00
0