×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Весела Лечева и Стефка Костадинова заедно ще управляват БОК
  • Явор Божанков вече е част от "Демократи за силна България"
  • Фалстарт на делото срещу бившия следовател Петьо Петров - Еврото
  • Заместникът на Сарафов Елена Каракашева подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как ще отговорят в Бургас на столичния гей парад


Как ще отговорят в Бургас на столичния гей парад
Семейни двойки ще танцуват пред сградата на общината
17 Юни 2016, Петък, 20:45 ч.
Автор: Флагман

Инициативата е на християнските протестантски църкви в Бургас


С нетрадиционен манифест, но в подкрепа на традиционното семейство между мъж и жена, над 400 бургазлии ще се съберат от 11.00 часа на 18 юни на площада пред сградата на Община Бургас.

С  танц на семейни двойки и техните деца  участниците, които  ще се отличават по пол чрез розови и сини тениски, ще изразят своята позиция на защита на най-важната клетка на обществото и своя протест срещу нейното оскверняване. 

Събитието в подкрепа на традиционното семейство  ще се проведе успоредно с планирания за същата дата гей парад в столицата.  То няма да бъде насочено срещу хомосексуалистите, а ще бъде контрапункт на все по-агресивно налагащата се демонстрация на противоестествената сексуалност, която обърква подрастващите и подкопава устоите на брака.

Идеята на участниците е да покажат, че във време, в което много  млади хора живеят без брак, а ЛГБТ активистите искат еднополови бракове, обществото трябва да помни, че всяко едно дете има нужда от майка и татко, за да се развива като хармонична личност. И няма човек на тази земя, който да се появил по друг начин, освен чрез любов мъжду мъжът и жената!

Инициативата е на християнските протестантски църкви в Бургас, които преди две години отново, по повод провеждането на София Прайд 2014, излязоха на шествие по бургаските улици със сватбени костюми и булчински рокли.

Организаторите приканват всеки, който подкрепя браковете между мъж и жена и отглеждането на децата  в  традиционно семейство, да се включи в събитието.

Преди две години, по време на първия парад в подкрепа на християнското семейство, ценности и добродетели, гей активисти са правили провокации, като демонстративно са се целували пред общината. Никой обаче не е обърнал внимание на тяхната агресия.


В категории: Бургас , Животът


Флагман.БГ Пуснаха грозна лъжа за нея Пуснаха грозна лъжа за нея 23/04/2025, Сряда 22:00 0
Много е влюбен
Много е влюбен 23/04/2025, Сряда 21:41 1
Сваля млада красавица
Сваля млада красавица 23/04/2025, Сряда 21:20 0
18
Коментара по темата
18.
Смех голем
18.06.2016 02:24:59
0
4
Какво се правите всички на голямата работа бе? Я отидете по фитнес салоните и клубовете, да видите за какви мъжки свалки става въпрос. Мускулести, напомпани батки, че даже и женени, тичат при други мъже. Иначе всички много хетеро го дават.
17.
БУРГАЗЛИЯ
17.06.2016 23:42:27
1
1
АК НЕЩО ЩЕ МИ ЧЕШЕ ПРОСТАТАТА ЩЕ Е ИЛИ ЖЕНСКО ЕЗИЧЕ ИЛИ СРЕДНИЯ МИ ПРЪСТ,МА БАХУР-НИКОГА
16.
Ловджия
17.06.2016 22:41:40
2
4
Ей,педeраси,приготвил съм ви едни патрончета със сол,и така ще ви напълня задниците,че повече и да cерете няма да искате...маама ви дейба шашава.
15.
do 14
17.06.2016 22:39:14
1
2
Ти явно дремеш денонощно по - сайтове за педали, та затова си толкова добре запознат.
Истината е че народа ни изпедерестя, а това че някой подкрепят тази тенденция значи че или са педали, или са потенциални такива.

Разберете е, хора, като ви се чукат себеподобни, животни, баби, трупове и деца, правете си го в къщите, не всеки иска да знае какви са ви болните фантазии
14.
Ко се правите на луди бе
17.06.2016 21:14:29
5
4
Влезте в секс-сайтовете за запознанства да ведите колко семейни мъже от Бургас и околията с по две деца имат профили и търсят други мъже. Открай време е така и така ще остане. А това шествие се прави от сектанти, та едва ли някой трябва да го подкрепя.
13.
до 11
17.06.2016 21:04:50
2
6
Слушай е, куре, никой не е казал да не се обичат, ама защо трябва да парадират с извратената си лИбов пред лицата на хората. Не разбират ли че по - този начин стават противни в лицата на нормалните?! Не разбират ли че колкото повече се опипват по косматите задници пред очите на децата ни не получават уважение, а ПРЕЗРЕНИЕ!
12.
Бай Хуй
17.06.2016 21:00:43
0
0
За ник'ъв уй не ставате, отрепки.
Ха на бас че на педерасткия парад ще се веят най - вече английски и знамена на ЕС?

Боже, докъде я докарахме, Боже!
11.
Важно!!!
17.06.2016 20:51:06
4
2
Нека мутри да има повече и повече Адидас. ;)
За друго не сме дорасли.
За хората които се обичат не сме дорасли.
За любовта и свобода, не сме дорасли.
Само за мутри и Адидас ставаме.
10.
Истината
17.06.2016 20:47:40
6
3
Повече мутри искаме и по малко момчета и момичета които се обичат. Повече мутри!!!!
И ние като Сирия и Нигерия!!!!
Тъпаци сте Българи, прости и зли!!!
Завиждате на хората че се обичат!!!!!!!
9.
гей лорд факър
17.06.2016 20:40:59
2
2
Хубава работа ама педерастка
8.
Бай Хуй
17.06.2016 20:06:28
2
2
Всъщност мислех че педерастлъка е отживелица за европейските ценности, сега на мода са зоофилията, геронтофилията, педофилията, некрофилията..и тн и тн и тн, това са новите европейски ценности, явно катила дето се пише истината изостава от новата мода..
7.
Do 3 и 4
17.06.2016 20:04:26
3
2
Ей пендели ,вий болни мозъци сте природна грешка!аре в белене всички траверси.
6.
БУРГАС
17.06.2016 20:03:53
0
1
Ще отговори като прати мимето на парада
5.
Бай Хуй
17.06.2016 20:02:31
3
3
Пределно ясно е че за Истината, да си педрас е европейска ценност..ха-ха-ха...нормално, цял живот е лизал задници, сега ще лиже п8шки! Това навика е страшна работа.

До идиота с ком. 3:

Никой не е казал че можем да спрем гейовете, когато са в къщите ако искат и домашните си любимци да чукат, но не трябва да парадират с извратеното си съзнание и да навират задниците си в лицата на нормалните хора. Аз съм хетеро което въпреки че се смята и е напълно нормално, не съм тръгнал да парадирам с това, нали?
4.
Истината
17.06.2016 19:37:55
17
5
Тъпаци, цели 50 години близахме гъзовете на комунистите които крадоха България и ни откъснаха от Европа, сега сте тръгнали срещу Европейски ценности и права на човека.
3.
1
17.06.2016 19:33:18
4
8
Все едно да спреш проститутка :) хомосексуални и проститутки има от време оно хора. Забраната не означава премахване. А подрастващите може само акъл да ни дадат, защото сме толкова закърнели, че чак отказваме развитие. Лошото е че хомосексуализмът не е проблем а някой се опитва да го направи такъв. С или без пе..сти заплата все не ми стига, токът все ще го вдигнат и ние ще си мрем в мизерия.
2.
Бургас
17.06.2016 19:29:32
2
11
Евангелисти срещу педали - само ненормалници.
1.
Фернандо Лима
17.06.2016 19:18:22
4
8
Браво !!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас потъна в тъга! Отец Йоан Монев си отиде след Великден Бургас потъна в тъга! Отец Йоан Монев си отиде след Великден Бог прибра обичаният духовник снощи, скърбят и в манастир „Рождество Богородично“ Много е влюбен Много е влюбен Рийвс разкри сърцето си Деца като вестници Деца като вестници Парализирани сме от собствената си апатия, от заклещилите ни в менгеме некадърници, които обясняват, че правата на престъпника са над нашите, над тези на синовете ни Атака с брадва разтърси родно село Атака с брадва разтърси родно село Млад мъж е в тежко състояние Секретарят на Община Созопол спечели 3000 лева от „Стани богат“, дарява половината от парите Секретарят на Община Созопол спечели 3000 лева от „Стани богат“, дарява половината от парите Янко Костадинов се представи достойно, но на 10-тия въпрос се затрудни и реши да не рискува с отговора  Кметът на София праща главния архитект на детектора на лъжата заради скандална снимка Кметът на София праща главния архитект на детектора на лъжата заради скандална снимка След като Борис Бонев разкри, че арх. Панайотова била на ресторант с инвеститорите на 215-метровата сграда, Васил Терзиев потвърди за срещата Фрапантен побой в България Фрапантен побой в България Група пристъпи закона Рядко срещан инцидент в страната Рядко срещан инцидент в страната Моторист блъсна пиян мъж Притеснителна информация за Варна Притеснителна информация за Варна Отрова по улиците Искат закриване на две училища в... Искат закриване на две училища в... Област Търговище
Тръмп бесен на Зеленски, провалял сделката за Крим Тръмп бесен на Зеленски, провалял сделката за Крим Изказването му, че няма да признае полуострова за руски е много вредно за мирните преговори, обяви американският президент  Пуснаха грозна лъжа за нея Пуснаха грозна лъжа за нея Смущаваща информация накара фенове на Лепа Брена да настръхнат Сваля млада красавица Сваля млада красавица Бен Афлек не се притеснява от почти двойна разлика в годините Влезе по спешност в болница Влезе по спешност в болница Точно преди концерт Снайперисти застреляха над 700 коали Снайперисти застреляха над 700 коали Взето е решение животните да бъдат "унищожени по хуманен начин" Сенегалски мигрант за Германия се озова в руската армия и на фронта (Видео) Сенегалски мигрант за Германия се озова в руската армия и на фронта (Видео) Украинските военни го намерили разплакан, наакан и начуркан Кола избухна в пламъци в Москва Кола избухна в пламъци в Москва Подозира се тероризъм Станал българин, за да спаси милионите си Станал българин, за да спаси милионите си През 2014 г. холивдският ас Тед Кочев се е върнал в България и е подал молба за гражданство Instagram, става конкурент на TikTok, пуска ново приложение Instagram, става конкурент на TikTok, пуска ново приложение Новото приложение позволява на създателите на съдържание да организират идеи за проекти, да снимат и редактират видеа и да имат достъп до информация за съдържанието Клошар спечели един милион от лотарията Клошар спечели един милион от лотарията Шансовете за печалба били 1 към 2 милиона, но за късметът това няма значение
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Докторе, как е положението?
- Ами... ако имаш неуредени дела, сега е моментът.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между политик и фокусник?
- Единият прави илюзии... другият поне си признава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори