

- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.

- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Запознайте се с децата на Новак Джокович!
Ето мнението на човек, когото никой досега не е посмял да заподозре в "путинизъм"
Забравихте ли за сестрите Прес от Съветския съюз, които рязко изчезнаха от стадионите след като пожънаха успех на Олимпиадата в Токио през 1964 г.
Една тъжна действителност, пуснала пипалата си из целия свят, но Мария не губи надежда, за да изтръгне детето си
21-годишната жена от Берковица официално имала връзка с Христо, но въртяла любов и с другия, разкриха източници
Победителката в миналия сезон на „Ергенът“ доволно протрива ръце и се радва на будалите, които й пълнят банковите сметки
Актрисата намекна, че вече ще носи двойна фамилия - Бабинова-Зомбори
Хиляда души скандираха след убийството „Испания е християнска, не мюсюлманска“
Ето кой ще черпи днес
Посъветвали родителите да дарят органите на момчето, обмислят забрана на този вид продукт