

Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!


"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Те присъстваха на открито разпоредително заседание по наказателно дело за причиняване на телесна повреда
Неофит отказал среща с него за разлика от видинския и ловешкия митрополити
Хороскоп за деня – 6 декември 2022, вторник
Учени от Щатския университет „Уейн“ в Детройт са публикували резултатите от свое изследване, които са доста интересни
Ето как празничното коремче да остане само краткотраен спомен
Активно ще реализираме възможности за осигуряване на допълнителни мобилни екипи през летните месеци, ангажира се от името на министерството на здравеопазването д-р Меджидиев
В дълга публикация, придружена от четири изображения, показващи нанесените ѝ наранявания, тя обясни как тогава е била физически малтретирана
Защо им е на белгийците - някои от тях второ, трето, дори четвърто поколение в Белгия, да правят това? Защо се радват на чужда победа? Та нали са белгийци?