×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Oбявяват търговете за изпълнители на обхода на Ахелой


Oбявяват търговете за изпълнители на обхода на Ахелой
Целта е изпълнението на проекта да започне още тази година
01 Април 2016, Петък, 03:57 ч.
Автор: Снимка: bTV

Министърът допълни, че МРРБ са в готовност с изискванията към бъдещата тол система

Предстои да се обявят търгове за изпълнители на обхода на Ахелой и за участъка Ахелой – Поморие от направлението Бургас - Слънчев бряг. Това каза министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова.

Преди дни тя призна, че пътната отсечка до Ахелой е най-невралгичната точка, с най-много задръствания и инциденти по Черноморието. Такъв бил и участъкът Поморие - Ахелой от това направление. Целта е изпълнението на проекта да започне още тази година.

Министърът допълни, че МРРБ са в готовност с изискванията към бъдещата тол система. Тя припомни, че таксата за изминато разстояние ще се плаща единствено от тежкотоварните превозни средства и тези над 3,5 тона, като за леките автомобили и превозни средства до 3,5 тона ще се плаща електронна винетка. Преминаването по 3000 км малки републикански пътища и 20000 км общински  пътища ще бъде безплатно.

В категории: Бургас


2
Коментара
Провал за България
Провал за България 22/02/2025, Събота 19:21 0
Флагман.БГ Украйна с удар по Русия Украйна с удар по Русия 22/02/2025, Събота 18:48 0
Води селски живот
Води селски живот 22/02/2025, Събота 16:57 0
Тежка катастрофа в София
Тежка катастрофа в София 22/02/2025, Събота 16:18 0
2
Коментара по темата
2.
Kravar
01.04.2016 08:00:20
0
9
Наглата крава от ден на ден забравя за това от къде идва ( Внучка на партизанина и член на ЦК на БКП Георги Павлов ) . Вече не стъпва по земята и товари обикновените хора с нови и нови пътни данъци .
1.
аз
01.04.2016 07:36:08
0
8
Бахти дебелата дрисня е тая
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
МВР със спешна акция, ще задържа в цялата страна всички вандали от протеста в София МВР със спешна акция, ще задържа в цялата страна всички вандали от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията  Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Хората там бедстваха, купете един снегорин за града - призова актрисата, която е и водеща на "Аз обичам България" Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Удари ме пред сградата на Общината, където има охранителни камери, за които обаче се твърди, че не работят, обяви Иван Айрянов Вътрешният министър за изцепката на "Възраждане": Всичко е документирано, виновните ще си понесат отговорността Вътрешният министър за изцепката на "Възраждане": Всичко е документирано, виновните ще си понесат отговорността Няма да бъде оставено без последици поредното посегателство и агресията срещу полицаите, категоричен бе Митов Гореща новина за 26 млрд. за пенсиите на българите Гореща новина за 26 млрд. за пенсиите на българите Средният размер на изплатените пенсии през  2024 г. е 230,18 лв., а средният размер на разсроченото плащане е 471,07 лв., сочат данните Министерският съвет с реакция след драмата в София Министерският съвет с реакция след драмата в София Ето какво написаха от властите Край на недоразуменията: Национален фонд „Култура“ с ново управление Край на недоразуменията: Национален фонд „Култура“ с ново управление След експерименти, като този с фена на драг кралиците Сава Драгунчев, НФК има достоен ръководител Поредна среща на президентското движение в Бургас – гражданите с активна роля в дискусията Поредна среща на президентското движение в Бургас – гражданите с активна роля в дискусията Тракийско дружество „Екзарх Антим I“ стана център на поредна среща за политическа промяна "Черноморец" с ключова победа! Вратата към професионалния футбол е широко отворена "Черноморец" с ключова победа! Вратата към професионалния футбол е широко отворена "Акулите" водят с 8 точки на най-близкия преследвач в Югоизточна Трета лига Тежка катастрофа в София Тежка катастрофа в София Колите са изпотрошени
Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко... Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Докато Израел трябва да пусне от затвора стотици палестинци Бежанец е заподозрян за атаката в Берлин Бежанец е заподозрян за атаката в Берлин Ето подробности Тръмп си промени мнението: този път каза, че Русия е започнала войната срещу Украйна Тръмп си промени мнението: този път каза, че Русия е започнала войната срещу Украйна Във вторник Тръмп обвини Украйна за започването на войната, но сега промени позицията си по въпроса Води селски живот Води селски живот И е много щастлив Миг преди сблъсък: Шофьорка закъса на прелез при идващ влак (Видео) Миг преди сблъсък: Шофьорка закъса на прелез при идващ влак (Видео) Колата й бе изтеглена от джип като в екшън филм Жали 10-годишна присъда за убийство, бил невинен Жали 10-годишна присъда за убийство, бил невинен През 2023 година той уби приятеля си Тони Тоневски Почина легендарен музикант Почина легендарен музикант В САЩ скърбят Има голям празник Има голям празник Баримор е родена на 22-ри февруари Тръмп със знаково уволнение в САЩ Тръмп със знаково уволнение в САЩ Чарлз Браун вече не е председател на Съвета на началник-щабовете на въоръжените сили на страната
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори