Само във Флагман: ММА боец и футболист са братята, пребили двама пред несебърска дискотека

Йоан Стоянов е сред най-перспективните родни боици
Ключови думи:
Йоан Стоянов, Стойко Стоянов, бой, дискотека, Бианко Неро, Несебър, меле, счупена челюст, ММА боец, футболист, Максфайт, шампион, Бургас, Флагман
02 Февруари 2016, Вторник, 05:00 ч.
Автор: Флагман.бгСтоянови не са арестувани след кървавия побой, завършил със счупена челюст на 27-годишен мъж от Кочериново
Йоан и Стойко Стоянови са братята, които пребиха двама мъже в неделя сутринта пред клуб „Бианко Неро” в Несебър, научи Флагман.БГ от отлично осведомени източници.Причините за мелето все още се изясняват от полицията, но според очевидци двете компании се сдърпали още в самото заведение и излезли отвън, за да „се разберат”. Не е ясно дали двамата спортисти са употребили алкохол и дали не са предизвикани от пострадалите. Братята дори не са арестувани след кървавия побой, завършил със счупена челюст на 27-годишен мъж от Кочериново. Те не са криминално проявени и според източници на Флагман.БГ били „добри момчета, които досега не са се забърквали в неприятности”. /ВИЖ ТУК/
20-годишният Йоан Стоянов е сред най-перспективните родни ММА бойци. Последната му поява на ринга е на „Максфайт” 37 в бургаската зала „Младост” в края на миналата година. Несебърският боец натрупа популярност през октомври 2014 г., когато за по-малко от минута нокаутира испанеца Хосе Ел Мансо на „Туинс ММА” в София.

Йоан Стоянов откри галата "Максфайт" 37 в Бургас с победа с технически нокаут над Туан Нгуен; сн: boec.bg
Йоан Стоянов е два пъти републикански шампион по аматьорски ММА, медалист от първенства по Бойно Самбо. Той има седем професионални ММА срещи - 5 победи и 2 загуби. В момента е състезател на най-младия клуб в страната СК „Бойни спортове - Бургас”.
По-големият от двамата братя – 28-годишният Стойко нямал толкова спортни успехи. Той се изявявал като футболист на третодивизионния ОФК Несебър.

Стойко няма успехите на брат си, за последно е ритал в третодивизионния Несебър: сн: Фейсбук
В категории:
Крими








Земетресение с магнитуд 5,7 удари...
08/04/2025, Вторник 22:00
0

Жесток грабеж в България
08/04/2025, Вторник 21:45
0

Отиде си рок легенда
08/04/2025, Вторник 21:30
0

Протест в Русе
08/04/2025, Вторник 20:57
0

Огромна трагедия в нощен клуб
08/04/2025, Вторник 20:50
0



Пак показа класа
08/04/2025, Вторник 20:24
0

Медведев с много тежки думи
08/04/2025, Вторник 20:00
8

Брутален побой в София
08/04/2025, Вторник 19:49
0

Огромна изненада: Минус 17 градуса в...
08/04/2025, Вторник 19:21
0

Голям пожар във Варна
08/04/2025, Вторник 19:00
0
Аз ако чакам днешните 20 годишни да ме пазят от турци и ислямисти,дето в казарма не са ходили и автомат не знаят как се държи,по-добре да почвам да си копая гроба!
Никаква чест няма в това да биеш нетрениран човек.
Това е "зависимост". Ако е за чужда сметка-още по-добре. Даже бабите цяла година скатават парички, защото много добре се чувствали на "моренцето".
Неграмотни касабовци...ей....