Ужасяваща катастрофа на "Трапезица"! Петима младежи се размазаха с Шевролет (СНИМКИ)
07 Януари 2016, Четвъртък, 19:25 ч.
Автор: Флагман.Бг снимки: Радостина ГЕОРГИЕВАДве момичета и три момчета берат душа в бургаската болница
Лек автомобил "Шевролет" катастрофира зрелищно на ключовото бургаско кръстовище "Трапезица". Ужасяващият инцидент е станал в посока МБАЛ-Бургас, малко след новото кръгово, съобщава репортер на Флагман.Бг.
По информация на очевидци - заради несъобразена скорост колата се забила в улична лампа и се усукала край нея, след което била буквално смазана. Едната врата е откъсната, а цялата задница е смачкана до неузнаваемост.
В колата са пътували петима младежи - две момичета и три момчета. Всички са пострадали, откарани са в болница и в момента се установява колко тежки са травмите им.
По чудо не е станала още по-голяма трагедия и няма пометени и други хора, тъй като катастрофата е само на метри от една от най-натоварените спирки на градския транспорт в града.
Това е вторият жесток пътен инцидент с млади хора от днес. Припомняме, че тази сутрин млад водач се разби с БМВ-то си в ж. к. "Меден рудник" и оцеля по чудо /ВИЖ ТУК/.




В категории:
Бургас








Нечовешко: Дъщерята на Жизел Пелико също е била изнасилвана години наред
06/03/2025, Четвъртък 22:00
0

Има здравословен проблем
06/03/2025, Четвъртък 21:30
0

В голяма опасност е
06/03/2025, Четвъртък 21:12
0







82-годишен шофьор прегази дете
06/03/2025, Четвъртък 19:59
1



Бургазлия му донесе късмет
06/03/2025, Четвъртък 19:33
0

Зеленски отмени пресконференция
06/03/2025, Четвъртък 19:18
1

Почина много уважаван управленец
06/03/2025, Четвъртък 19:18
0
Но този педал е летял с над 100 км/ч! А? В града!!!
Да ебааа и малоумника ти прост !
Другите пътници и те мили душици невинни, изредиха се всички тука да покажат колко са неграмотни.
Човешки отпадък! Заради такива като вас вече се срамуваме пред цяла България да казваме откъде сме.
само майките и бащите ли че плачат за вас !Успех на всички през новата година и пожелавам да сте по добри
Тия малки гамени са карали безразсъдно но дори и на снимките се виждат ямите.
APROPO, NALI ZA KOLEDA TRQBVASHE DA E GOTOVO KRYSTOVISHTETO ??? ILI DA ZABRAVIM PREDIZBORNITE OBESHTANIQ na LUKOV i KMETA !??
Не карайте, като не можете, да ви еба в гъза насран!
Сега на тези младежи им отнемете книжките кой знай КАТ как им ги е дал.
Тъпаци!!!
Сега на тези младежи им отнемете книжките кой знай КАТ как им ги е дал.
Тъпаци!!!
Сега на тези младежи им отнемете книжките кой знай КАТ как им ги е дал.
Тъпаци!!!