×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 12-метров кръст с Христос издигнаха в Елин Пелин
  • Хванаха шофьор на „Хемус” с положителни проби за алкохол и наркотици
  • Разпети петък е - Денят на Христовите страдания
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Недопустимо! Кандидати за общински съветници от БСП - Бургас не се явиха на откриването на кампанията


Недопустимо! Кандидати за общински съветници от БСП - Бургас не се явиха на откриването на кампанията
Какво доверие може да имаме към такива хора, за да гласуваме за тях, недоволстват симпатизанти
29 Септември 2015, Вторник, 15:36 ч.

Искаме хора, които милеят за града, а не влизат в ОбС заради заплатата от 800 лева, негодуват симпатизанти на партията


Кандидати за общински съветници от листата на БСП в Бургас не пристигнаха за откриването на предизборната кампания, което се състоя в малката заличка на Кукления театър в Бургас. Столетницата е включила в листата си 52-ма кандидати.

Такова несериозно, дори безотговорно отношения е недопустимо. Това е пренебрежение и неуважение не само към партията, която те издига, но най-вече към избирателите. Какво доверие може да имаме към такива хора, за да гласуваме за тях, недоволстват симпатизанти на БСП.

Те си задават най-вече въпроса дали хората, които сега не уважиха дори откриването на собствената си кампания, ще присъстват редовно на сесиите на общинския съвет в Бургас, ако бъдат избрани.

Искаме съветници, които да милеят за града, да участват редовно в сесиите, да търсят най-добрите решения за Бургас, а не просто да чакат края на месеца, за да си вземат по 800 лева от нашите данъци и да си ги харчат, възмущават се те.



11
Коментара по темата
11.
25.д
30.09.2015 10:11:01
0
1
На 25 октомври изберете 25!
Пълна ревизия на ГЕРБ!
10.
Реформи
30.09.2015 02:19:29
0
2
Моля Ви, да реформираме съда.Така повече не се живее!!!
гласувам за №33
9.
Неа
29.09.2015 21:50:13
3
6
Никакво гласуване за БСП . Аман !
8.
Трендафилка Немска
29.09.2015 17:19:45
1
5
За съжаление кандидатът Мосинов е сам на изборите. БСП по-скоро пречи, отколкото да му помага.
7.
Бсп-ари
29.09.2015 16:49:59
5
10
Вижте се добре на снимката, защо да идват? Вие сте Титаник в политиката, потъвате и с вас искате да потънат и останалите. Карикатури. Как не ви е срам да унищожите сто годишна партия. Жалки и все по-жалки.
6.
Бургазлия
29.09.2015 16:40:59
4
12
Ами как да се явят я, то един свястен няма в листата им....
5.
Петър
29.09.2015 16:32:23
4
7
мхм, сигурен съм че поморийските партийци на ГЕРБ са им виновни на БСП във Бургас са гола вода
4.
Мутафа
29.09.2015 15:52:55
5
15
Ами ГЕРБ да се са по хубави. Вчера при откриване на кампанията в Поморие, не можаха да напълнят залата на читалището. И роднините им не бяха дошли на откриване на предизборната надпревара.
3.
Пастира
29.09.2015 15:32:20
3
10
Заблудени ми червени овчици ,сега ли разбрахте за какво иде реч.
Какви партийни другари ,какви пет лева?
Смисала на упражнението е който може да се шмугне на топло за 4 години а вътре ще си кротува или най много да изиграе някой водевил.
2.
Вени
29.09.2015 15:29:43
6
11
Днес в Хеликон видях Йоан Костадинов.Може би съдбата си знае работата и повече на робот приличаше отколкото обратното.С него БСП се осра в парламента БСП също са дупки а това е една мафиотска партия на милиардерите.
1.
11
29.09.2015 15:29:27
5
8
Откриване,бе неграмотници.Отриват на баба ти цървулите.Селска посто.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Най-хубавите яйца боядисаха в морето край Царево Най-хубавите яйца боядисаха в морето край Царево Зам.-кметът по културата Мария Димитрова разкри защо единственият фар-скулптура на тракийска богиня е с вдигнати ръце „Българският папа“: Историята на Йоан XXIII, започнала в София „Българският папа“: Историята на Йоан XXIII, започнала в София Преди да бъде избран за глава на Ватикана, Анджело Ронкали е живял в България Атанас Пъчков зарадва жители на община Средец за Великден Атанас Пъчков зарадва жители на община Средец за Великден С около 300 яйца и 200 козунака той напомни, че празниците са време за споделяне, доброта и обич Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар" 18 знака, че женската ви енергия е блокирана 18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях Температури до 25 градуса, но не без изненади – виж какво време ни чака Температури до 25 градуса, но не без изненади – виж какво време ни чака Националният институт по метеорология и хидрология е готов с прогнозата за Великден и дните до 24 април - Светли четвъртък включително Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови Клюкарстването било полезно, твърди учен Клюкарстването било полезно, твърди учен Суийт обяснява, че клюкарстването е дълбоко вкоренено в социалната ни природа и има сложни психологически корени
Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН Няма да повярвате какво ще прави Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман Превъртяха футбола Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила Изтече предложението на САЩ за мир в Украйна Изтече предложението на САЩ за мир в Украйна По време на срещите представители на САЩ заявиха пред европейските си колеги, че целта им е да постигне пълно прекратяване на огъня в Украйна в рамките на няколко седмици Снежна буря удари Франция, Швейцария и Италия, има жертви Снежна буря удари Франция, Швейцария и Италия, има жертви В Италия 92-годишен мъж беше открит мъртъв от пожарникари в наводнения си дом в северната част на област Пиемонт Тези три зодии да внимават Тези три зодии да внимават Изразяваме себе си, по-директни и смели сме, но някои зодии трябва да са много внимателни, това може да доведе до повече конфликти Коя ще е новата му жертва Коя ще е новата му жертва Новината издаде нейната сестра Айлин, която пусна снимка в социалните мрежи. Те са били заедно на парти в елитен хотел в Пловдив Защо мъжете се държат противоречиво Защо мъжете се държат противоречиво В началото на едно ново запознанство всеки се опитва да отгатне как го възприема другият, но мъжете понякога се държат много противоречиво и може би вината не е само у тях И Мъск знае БГ номерцата - манипулирал километража на електромобилите си И Мъск знае БГ номерцата - манипулирал километража на електромобилите си Служителите в компанията Tesla са хванати в измама, изправят Илон Мъск пред съд
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня - Обичаш ли да четеш?
- Много!
- Какво най-много обичаш?
- Най-вече менюта...
Виц на деня Виц на деня - Мамо, ще ми помогнеш ли с домашното?
- Разбира се!
- Добре... какво е интеграл?
- Айде виж баща ти, че сега ще готвя...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между мързелив музикант и мързелив любовник?
- И двамата не си мърдат пръста!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори