Рут Колева се метна в защита на марихуаната

Който вярва, че Рут не пуши, може да си припомни кадър от "Къртицата" и то във време, когато певицата беше бременна
09 Юли 2015, Четвъртък, 22:19 ч.
Не може да лежиш в затвора за някаква трева, когато в много страни тя изобщо не е забранена, нерви се Колева
Певицата Рут Колева сподели с приятелите си във фейсбук снимка на пакетче с марихуана, а след това каза и какво мисли по въпроса за наркотиците и законодателството у нас.
"Това, приятели, е марихуана. Джойнт, ганджа, чадел, коноп, канабис, трева... Това е едно растение, което никне от Майката Земя.
Дали някой го пуши, си е лично негова работа, но заради тази шума човек в България, може да лежи в затвора по-дълго от убиец на малко дете на пътя.
Are you fuc*ing kidding me? В много държави по-света марихуаната вече е легална и все повече държави я легализират, докато ние, в България, вървим назад и надолу.
Холандия годишно печели 400 милиона евро от данъците на coffeshop-овете. Печели още милиарди и от туризъм, тази лишена от природни блага и хубаво време държавица.
Аз не пуша, но това - убийството на дете, да е по-леко престъпление от притежанието на растение ми се струва, меко казано, безумно" - изказа се певицата в интернет по повод темата с дрогата и случката с колежката й Жана Бергендорф.
Не е ясно обаче дали това пакетче с трева е на Рут Колева и дали това е нейната ръка. Също не е ясно защо твърди, че не пуши, след като цяла България я видя в "Къртицата" да пуши нон стоп, а какво е имало в цигарите, само тя си знае. /Lifestyle.bg
В категории:
Животът








Почина Зико
25/04/2025, Петък 09:30
0

Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е...
25/04/2025, Петък 09:17
0







Прави икономическо чудо в страната си
25/04/2025, Петък 08:30
0

Полицията разплете кражба в Камено, бандитите са трима
25/04/2025, Петък 07:59
0

Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите?
25/04/2025, Петък 07:30
6





"Али Реза ряпа да яде"
24/04/2025, Четвъртък 22:00
3