×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедия! Близначки и младеж загинаха в жестока катастрофа в Стамболийски


Трагедия! Близначки и младеж загинаха в жестока катастрофа в Стамболийски
Според разследващите най-вероятната причина за инцидента е движение с висока скорост от страна на водача на аудито
29 Април 2015, Сряда, 13:39 ч.

Шофьорът изпуснал управлението и се ударил в кола и дърво

Трима младежи са загинали в катастрофа снощи в Стамболийски на ул. "Тракия", съобщиха за БЛИЦ от полицията. Лек автомобил „Ауди” се е ударил странично в „Хюндай”, при което се е завъртял на пътя и се е забил в дърво. На място са загинали 22-годишен младеж от Стамболийски и две 19-годишни момичета - сестри близначки, от Пловдив. Шофьорът на аудито е на 23-години и е настанен в болница.  Водачката на хюндая е на 23 и не е пострадала сериозно. Взета й е проба за алкохол, пише Блиц.

Според разследващите най-вероятната причина за инцидента е движение с висока скорост от страна на водача на аудито. Сигналът за инцидента е подаден снощи около 22,40 часа.



2
Коментара
Води селски живот
Води селски живот 22/02/2025, Събота 16:57 0
Тежка катастрофа в София
Тежка катастрофа в София 22/02/2025, Събота 16:18 0
2
Коментара по темата
2.
Киро
29.04.2015 18:02:24
0
4
Другия младеж който има бебенце какво търси с тия младежи?Каква работа има с тях!Има една приказка кой каквото търси си го намира!Съжалявам,че са толкова млади ,но не добре възпитани,безотговорни!На кого е тази кола,откога тоз келеш е шофьор?Защо се прави на каскадьор като в колата има и други хора?Като иска да се трепи сам,но Бог си знае работата,ще го остави жив,цял живот да ги сънува как го душат,мръсно копеле,лайно!
Ако си караше по правилата и да се случи подобно нещо нямаше да има фатален край!Сега да отговаря пред почернените родители тъпо лайно!!!!!!!!!!!!!!!
1.
Отговорност
29.04.2015 17:27:31
0
3
Убиеца жив ли е още идиот мръсен!Нали има ограничение на скоростта,докога ще търпим убийците около нас!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Гореща новина за 26 млрд. за пенсиите на българите Гореща новина за 26 млрд. за пенсиите на българите Средният размер на изплатените пенсии през  2024 г. е 230,18 лв., а средният размер на разсроченото плащане е 471,07 лв., сочат данните Министерският съвет с реакция след драмата в София Министерският съвет с реакция след драмата в София Ето какво написаха от властите Край на недоразуменията: Национален фонд „Култура“ с ново управление Край на недоразуменията: Национален фонд „Култура“ с ново управление След експерименти, като този с фена на драг кралиците Сава Драгунчев, НФК има достоен ръководител Поредна среща на президентското движение в Бургас – гражданите с активна роля в дискусията Поредна среща на президентското движение в Бургас – гражданите с активна роля в дискусията Тракийско дружество „Екзарх Антим I“ стана център на поредна среща за политическа промяна "Черноморец" с ключова победа! Вратата към професионалния футбол е широко отворена "Черноморец" с ключова победа! Вратата към професионалния футбол е широко отворена "Акулите" водят с 8 точки на най-близкия преследвач в Югоизточна Трета лига Тежка катастрофа в София Тежка катастрофа в София Колите са изпотрошени Министерството на туризма представи България на много голямо туристическо изложение Министерството на туризма представи България на много голямо туристическо изложение В Дания Борисов с извънреден ход след екшъна на "Възраждане" на пъпа на София Борисов с извънреден ход след екшъна на "Възраждане" на пъпа на София Осъждаме политическата агресия и риторика, която подменя политическия дебат и въвежда в заблуждение общественото мнение по отношение на членството на България в Еврозоната, посочват от партията на Борисов Карлос Насар разкри мечтите си и обяви: Господ винаги ме среща с правилните хора Карлос Насар разкри мечтите си и обяви: Господ винаги ме среща с правилните хора Когато скъсах ахилес, от федерацията спряха да ми вдигат телефона, обяви олимпийският шампион Без основен ремонт и разширение на пътя, животът на юг от Бургас ще замре Без основен ремонт и разширение на пътя, животът на юг от Бургас ще замре Очакваме държавата да действа адекватно по Общия устройствен план
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори