×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

15 години затвор и 200 хил.лв. глоба за Димитър Мандов от Созопол, пренасял хероин за 1,3 млн.лв.


15 години затвор и 200 хил.лв. глоба за Димитър Мандов от Созопол, пренасял хероин за 1,3 млн.лв.
Бившият моряк Димитър Мандов се очертава да остане зад решетките до края на дните си. Най-вероятно ще загуби и цялото семейно имущество
21 Април 2015, Вторник, 11:17 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, видео: Иван КОЛЕВ

Ще обжалваме, не е знаел, че пренася наркотици, категорични бяха адвокатите му
На 15 години затвор при първоначален строг режим бе осъден от Бургаския окръжен съд (БОС) Димитър Мандов от Созопол, арестуван на 13 август м.г. на ГКПП Малко Търново с 15,858 кг хероин, струващ по съдебна оценка на 1,32 млн.лв. Мандов ще трябва да плати и глоба от 200 хил.лв.

По този начин се очертава 60-годишният бивш моряк ще лежи до остане до края на дните си зад решетките и загуби цялото си семейно имущество.

След като чуха присъдата адвокатите му бяха категорични – ще обжалват наказанието.

Той не е знаел, че пренася хероин. Приема фактите в обвинителния акт, такива, каквито са, но липсва субективният елемент. Кой родител ще тръгне да пренася наркотици, след като синът му е на метадонова терапия?“, запита риторично адвокат Валентин Калчев.(ВИЖ НАШЕТО ВИДЕО)

Припомняме, че Мандов бе спипан на влизане в България през август м.г. Във Фолгсвагена му митничарите на ГКПП Малко Търново 30 пакета хероин с общо тегло 15,585  кг. Пред съда Мандов твърдеше в съда, че бил в Лозенград, за да купи евтини ядки, сокове и други храни за съпругата си Галя, която има тежко онко заболяване. Не е знаел, че пренася наркотици.



В категории: Темида


11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
созопол-Сашо главата
22.04.2015 10:18:07
0
3
Миташкина няма късмет,полвината живот в океана малко почивка и останалата част в панделата
10.
Аз
22.04.2015 00:27:00
1
4
Всеки си носи кръста и си има неговата истина , стига плюхте
9.
Някой си
21.04.2015 19:00:00
1
1
Значи не мога да разбера колко са хванали 15 тона и 858 кг или 15858 грама. Не са научихте да пишете.
8.
666
21.04.2015 17:59:32
3
0
Smurt za gqvurite ne samo za ciganite !
7.
Крушков...ич
21.04.2015 17:55:39
0
0
АЗ съм.
6.
МИТКО/ СМОКА /
21.04.2015 17:49:35
1
6
Не е само той, в Созопол има и други за панделата и те знаят кои са и от общината и от други места,поземлени комисии,фалшиви карти,Евро проекти и т.н.
5.
виктор
21.04.2015 16:46:46
0
9
Е.а му се майката на Миташкина !
Само с риби не става, иска и трафик, как се кара този Фаетон!
Лодки, двигатели мрежи от рибърлък ли са бре аланкулу ?
4.
Созополски
21.04.2015 15:58:33
1
13
Всички в Созопол го знаят с какво се занимава !!!
Как така изведнъж не знаел за какво става въпрос, не помнил нищо...
Пуста дряновица да видим дали ще си спомни ?
3.
666
21.04.2015 15:47:27
1
6
te nqmat hotel,jiveqt v edna staq ob6tinska....nqmat nito ka6ta nito hotel nqmat imu6testvo
2.
учител
21.04.2015 15:30:28
1
8
"60-годишният бивш моряк, настоящ собственик на малък хотел в Созопол, да лежи до остане до края на дните си зад решетките и загуби цялото си семейно имущество."

Ми проверявайте кво сте писали, преди да го публикувате, ма леляя.
1.
учител
21.04.2015 15:30:28
1
5
"60-годишният бивш моряк, настоящ собственик на малък хотел в Созопол, да лежи до остане до края на дните си зад решетките и загуби цялото си семейно имущество."

Ми проверявайте кво сте писали, преди да го публикувате, ма леляя.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Петима бургаски полицаи отличени за героизъм и професионализъм Петима бургаски полицаи отличени за героизъм и професионализъм Те спасиха дете в критично състояние и заловиха шофьор с рекордните 4.33 промила алкохол Михаил Белчев представи „Ти ме повика, живот“ и получи Почетния знак на президента Михаил Белчев представи „Ти ме повика, живот“ и получи Почетния знак на президента С искреност, човечност и необятен талант той покори завинаги сърцата на поколения българи, каза Румен Радев Безсрочен протест и на служители на служба "Земеделие" в Ямбол Безсрочен протест и на служители на служба "Земеделие" в Ямбол Едва 5 процента е предвиденото за тази година увеличение на заплатите, което е крайно недостатъчно , подчерта Дияна Арнаудова Активисти и полиция обединяват усилия за защита на животните Активисти и полиция обединяват усилия за защита на животните Неда Недина се срещна със старши комисар Владимир Маринов Кой финансира студентката революция в Сърбия? Западът го подкрепял, защото помагал на Украйна Кой финансира студентката революция в Сърбия? Западът го подкрепял, защото помагал на Украйна Сръбската военна индустрия работи за Киев, разкри Бойко Василев  Ивелин Михайлов със запорирани сметки, три пъти се измъкнал от арестуване Ивелин Михайлов със запорирани сметки, три пъти се измъкнал от арестуване Вождът на „Величие“ се оплака се от държавен рекет Георги Дишлиев е арестуваният с мобилна нарколаборатория в бургаския жк „Меден рудник” Георги Дишлиев е арестуваният с мобилна нарколаборатория в бургаския жк „Меден рудник” В дома му в бл. 205 бяха открити прекурсори за производство на пико и готов „продукт” Жечо Станков се срещна с представители на асоциациите на топлофикационните дружества и на топлинните счетоводители Жечо Станков се срещна с представители на асоциациите на топлофикационните дружества и на топлинните счетоводители Общественото обсъждане на тези изменения тече до 6 април 2025 г. и проведената широка дискусия е част от това обществено обсъждане Мария Бакалова за новата си роля: "Триумф" е вдъхновен от реални събития, случили се през 90-те години в България Мария Бакалова за новата си роля: "Триумф" е вдъхновен от реални събития, случили се през 90-те години в България И тази година Мария Бакалова посети церемонията на "Оскар"-ите "БМФ Порт Бургас" стартира проект „From East 2 West Connections“ за подобряване на железопътната достъпност на пристанище Бургас "БМФ Порт Бургас" стартира проект „From East 2 West Connections“ за подобряване на железопътната достъпност на пристанище Бургас Изграждането на нова железопътна инфраструктура на пристанищен терминал „Бургас Запад“ и пристанищен терминал „Бургас Изток-2“, ще повиши ефективността на товаро-разтоварните и маневрените операции и ще насърчи преминаването към железопътен транспорт
Българин, работещ в ООН, загина в Газа Българин, работещ в ООН, загина в Газа Израелската армия отрича да е нанесла удара Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Предупредила е консула в съветското посолство, че Лий Харви Осуалд е наемен убиец Излезе ли Украйна от менюто и какво е поискал от Тръмп Путин, за да не претендира Русия за Одеса Излезе ли Украйна от менюто и какво е поискал от Тръмп Путин, за да не претендира Русия за Одеса Кремъл си държи на Крим и четирите области, за които бе проведен референдум, готови са да се откажат от други територии Каква присъда получи тийнейджър, убил семейството си и планирал стрелба в училище Каква присъда получи тийнейджър, убил семейството си и планирал стрелба в училище Осъден бе на 49 години затвор Защо Америка не може да си върне на Земята космонавтите Защо Америка не може да си върне на Земята космонавтите Вижте как ще ги спасят Пожарникари спасиха дете от горяща къща в Сливен Пожарникари спасиха дете от горяща къща в Сливен Унищожено е домашно имущество Тези звезди станаха родители Тези звезди станаха родители Неслихан има 15 милиона последователи в Инстаграм, и макар и да не е публикувала още щастливата новина в мрежата, турските медии веднага гръмнаха, а оттам и по света, разбира се и в България Спечели симпатиите на зрителите в шоуто за дебелаци Спечели симпатиите на зрителите в шоуто за дебелаци Д-р Явор Асьов от „Живот на кантар“ сваля 40 кг. с фитнес и протеини Разкрит вандалски акт: Бургазлия сряза тръбите на климатик на автосервиз Разкрит вандалски акт: Бургазлия сряза тръбите на климатик на автосервиз Щетите възлизат на 480 лева, а извършителят – 33-годишен мъж от кв. „Победа“ Ляга ми се, но няма с кого Ляга ми се, но няма с кого Имам нужда от интимни ласки, но не съм срещала класен мъж от години, признава някогашният секс символ на киното Орнела Мути
Иван АНЧЕВ, дипломат Иван АНЧЕВ, дипломат Ако Путин прекрати войната, ще бъде свален от елита в Москва Виц на деня Виц на деня Час по български:
- Николайчо, кажи няколко съгласни.
- Деси, Лили и Викито, ако е пияна.
Виц на деня Виц на деня Познавам хората по ръцете. Примерно, ако държат по ледена бира в тях, добри хора са. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Брак - когато единият човек винаги е прав, а другият е съпруг.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори