Домакиня удари фирма заради грамаж на карначета, издирват я, за да я съдят

Клиентката се ядосала като видяла, че има дупка в средата на тарелката, от САМИ-М са категорични, че злоупотреба с грамажа няма
11 Февруари 2015, Сряда, 15:29 ч.
Автор: Флагман.бгНе може така да се срива имидж, ако тази жена открие дори един продукт в нарушение – ще й даваме от него цяла година, заявиха от САМИ-М
Домакиня от Бургас, която се оплака, че има дупка в тарелката, в която се продават карначета, предизвика реакция от фирмата – производител, която е една от най-известните в страната - „САМИ-М“. Клиентката Зорница Тодорова беше изпратила сигнал в рубриката „Моята новина“ на Нова тв, който и Флагман.бг публикува (виж тук). Жената се оплака, че като си купила стоката и видяла, че не в цялата тарелка има карначета, а в средата имало дупка.
„Не може една домакиня по този начин да удря имиджа ни. Имаме машини за милиони, тези продукти са калибрирани, няма как да има дори най-малко отклонение в грамажа. Гарантирам на клиентката, че ако открие наш продукт със сгрешен грамаж в магазин в Бургас и региона – ще й предоставяме от него в продължение на една година. Но това няма как да се случи. Каква ще бъде тарелка е наш избор, но всеки може да премери продукта и да сравни с това, което пише на опаковката. Авторитет се гради години на пазара и е изключително трудно, а може да бъде сринат за миг с подобни оплаквания. На етикета е изписано ясно името на фирмата ни, дадени са телефони – всеки може да се обади и да каже какви притеснения, оплаквания и впечатления има, както и да получи нашия отговор. Ще търсим правата си по съдебен ред“, реагираха от фирма „САМИ-М“ пред Флагман.бг по повод сигнала на жената.
В категории:
Животът






Мъск с много интересно изказване
28/04/2025, Понеделник 22:00
0

Мъничко куче впечатли мнозина
28/04/2025, Понеделник 21:34
0

Продадоха писмо от "Титаник" за невероятна сума
28/04/2025, Понеделник 21:14
0

Смразяваща "находка" в коктейл
28/04/2025, Понеделник 20:48
1

Взе тежко решение
28/04/2025, Понеделник 20:20
0

Шокиращо провинение близо до София
28/04/2025, Понеделник 20:00
1

Стряскаща информация за колапса в Испания
28/04/2025, Понеделник 19:33
0

12-годишно момче е пребито в страната
28/04/2025, Понеделник 19:24
2



Катастрофа с Вальо Михов
28/04/2025, Понеделник 18:33
0

Путин изрази огромна благодарност към...
28/04/2025, Понеделник 18:30
6


Защото като сложат етикета там и изглежда повече наденица за цената..ей затова!!