×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Това е самозапалилата се фотографка


Това е самозапалилата се фотографка
Жената е пожелала "Добро утро!" с песен на Марк Нопфлър на приятелите си във Фейсбук, преди да тръгне на самоубийствената си мисия пред президентството
03 Ноември 2014, Понеделник, 14:47 ч.
Източник: blitz.bg

Лидия Петрова организирала пленер за деца и написала: "Най-големият враг на фотографията е страхът"


Фотографката Лидия Петрова е пожелала "Добро утро!" с песен на Марк Нопфлър на приятелите си във Фейсбук, преди да тръгне на самоубийствената си мисия пред президентството ( виж повече тук). Един от близките й е коментирал преди малко: "Дано не си ти!".

Лидия е от Нови Искър, където миналата година е организирала фотографски пленер за деца. Като мото в превюто за събитието пише: "Най-големият враг на фотографията е страхът!".

Със сигурност Лидия Петрова не е от страхливите, след като си драсна клечката пред "Дондуков" 2, вероятно заради отчаяние от хаоса, в който се намира България, и нищетата, в която живеят хората.

Група "Хоризонт" са написали, че изпращат молитви за Лидия.

В категории: Животът


10
Коментара
Флагман.БГ Добра прогноза за времето Добра прогноза за времето 14/03/2025, Петък 07:21 0
Флагман.БГ Какво е състоянието на Коко Тайсъна Какво е състоянието на Коко Тайсъна 14/03/2025, Петък 07:03 0
Претърпя тежка злополука
Претърпя тежка злополука 13/03/2025, Четвъртък 22:00 0
Флагман.БГ Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди 13/03/2025, Четвъртък 21:49 2
Флагман.БГ Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея 13/03/2025, Четвъртък 21:30 0
Флагман.БГ Направи любопитно признание Направи любопитно признание 13/03/2025, Четвъртък 21:00 1
Флагман.БГ Не съм болен от рак Не съм болен от рак 13/03/2025, Четвъртък 20:41 2
10
Коментара по темата
10.
rr
04.11.2014 10:40:33
0
0
Е да де за парламента си прав,ма няма как да стане от хора седейки в ,,Бакарди,, разнищтвайки едни милиони или поредния си финансов удар с мушнати два лева в ключодържателя нали ? :) .А големите събития винаги са предхождани от по малки такива,и с доста жертви,било то буквално или преносно.Все някой е започнал с нещо,важното е обществото да го оцени и разбере.Но темата е сложна.Историята познава доста по фрапиращи случаи.Лек ден.
9.
hh
04.11.2014 10:27:32
0
2
TOВА НЕ Е СМЕЛОСТ,НЕ СЕ БЪРКАЙТЕ ,СМЕЛОСТ Е ДА ВЛЕЗЕШ В ПАРЛАМЕНТА И ДА НАПРАВИШ ЕДНИ ДРУГИ ПО ХУБАВИ НЕЩА!
8.
rr
04.11.2014 09:41:12
0
0
Почти схвана посланието ,но в обратен ред.
7.
К.
04.11.2014 09:32:28
1
1
Това не е смелост, това е психиатричен проблем. Няма право да обрича детето си на това. Народът ще си го премести от единия крачол в другия- три дни по медиите и след два месеца "Коя беше тая?"
6.
rr
04.11.2014 08:16:14
1
1
Аз пък си мисля че е смелост.Защото то това нашето се нарича мазохизъм.Да ходим пред урните избираме си политиците и после 4 години гледаме най спокойно как ни ограбват и не ни пука,и съответно чакаме новите .Това не е най добрия пример за подражание но ние и посланието даже неможе да разберем.Дано се оправи.
5.
Ккк
03.11.2014 21:44:36
7
3
Нееее не смелост и сърце....трябва са напълно изперкал.И какво ви са виновни политиците?Нима ние не си го избираме ...или въобще не ходим пред урните?Така че 2 те не са виновни.
4.
Smith
03.11.2014 21:09:28
7
10
За да направиш това се иска единствено мозъкът ти да не работи нормално. Да си психопат! За който държавата не се е погрижила да е в специализирано заведение.
А политиците ще си го преместят от единия крачол в другия.
3.
dano
03.11.2014 20:57:05
1
9
Дано да оживее милата...
Смелост и сърце иска да направиш това!
2.
bale
03.11.2014 20:14:35
0
12
МРЪСНИ ПРОДАЖНИ ПОЛИТИЦИ И КРААДЛИВИ НЕНАСИТНИ ОЛИГАРСИ,,,
1.
hjf
03.11.2014 18:55:24
0
5
A kolata kade e koi e karal
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Добра прогноза за времето Добра прогноза за времето Слънчево през по-голямата част от деня Какво е състоянието на Коко Тайсъна Какво е състоянието на Коко Тайсъна Продължава да е критично ГДБОП арестува известна бизнес дама ГДБОП арестува известна бизнес дама Апостолова е с взета мярка за неотклонение „гаранция“ в размер на 15 000 лева Ужас за Киев след курската авантюра! Руската армия тръгва на поход към Суми Ужас за Киев след курската авантюра! Руската армия тръгва на поход към Суми Повечето от украинските бойци, участвали в сраженията край Суджа, са избити или пленени, а Путин заяви, че те трябва да бъдат третирани като терористи  Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Марио Мавродиев стана известен от компанията с "Пандизелфитата" през 2014 г. и от тогава често се озовава в полицейската сводка ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове?
Тръмп каза пред Рюте какво ще се случи с Гренландия Тръмп каза пред Рюте какво ще се случи с Гренландия Анексирането й е само въпрос на време, счита президентът на САЩ Претърпя тежка злополука Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Ето какво сподели държавният глава на САЩ "Толкова съм щастлив" "Толкова съм щастлив" Модерен "върколак" получи награда Може би сте психопат, ако... Може би сте психопат, ако... В Нидерландия твърдят, че... Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Истината изплува с 10 години закъснение, коментира бившият евродепутат Иво Христов Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Ще бъде ли постигнат дългосрочен мир? Не е гей, има си мъжко гадже Не е гей, има си мъжко гадже Чаровната Виктория е с мъж
Първан СИМЕОНОВ, социолог Първан СИМЕОНОВ, социолог Да затворим страницата за касиране на изборите, може да последва румънски сценарий Виц на деня Виц на деня - Госпожо, защо чак сега съобщавате за обира в дома ви?
- Отначало мислех, че мъжът ми си е търсил чорапите...
Виц на деня Виц на деня Г-н старшина, имам дупка в ботуша и влиза вода.
-Колко пъти да те уча теб, пробий още една и водата ще излиза.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Адвокатът ще направи всичко възможно, за да спечели делото, ако трябва и истината ще каже
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори