Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е

Марио Мавродиев стана известен от компанията с "Пандизелфитата" през 2014 г. и от тогава често се озовава в полицейската сводка
Стар познайник от крими сводката се оказа арестуваният днес в бургаския жк „Меден рудник” 38-годишен мъж. Закопчаният от служители на сектор "Криминална полиция" при Четвърто РУ-Бургас след пореден тараш на дома му в бл. 245 е Марио Мавродиев, който през годините неведнъж е влизал в прожектора на медиите. Любопитното не е толкова, че при настоящата акция у него бяха открити 150 грама друсан чай, който е реагирал на пико. Не е толкова важно и че при сегашния арест дрогата бе в опаковки от тоалетна хартия.
По-скоро обаче е интересно, че едва миналата седмица, пак в същия апартамент, обитаван от Марио, полицията откри множество веществени доказателства за производството на друсан чай - зелена тревна маса с тегло -1,2 кг., две бутилки ацетон, джъмпери, ел. везни, флакони с вещество, чийто точен състав е в процес на изясняване.
Акция в жк „Меден рудник”: 150 грама друсан чай откриха в жилището на бургазлия (СНИМКИ)
Самият Марио пък сам признал, че откритият днес около 1 кг със суха зелена тревна маса е обработен материал, който представлява друсан чай.
38-годишният бургазлия е криминално проявен и осъждан, лежал е и в затвора, а персоната му за пръв път стана популярна преди повече от 10 години. През 2013 г. той бе арестуван заедно с проститутка с прякор Кучката. Тогава, според полицията, той е бил нейният сводник, докато всъщност двамата били заедно. Заради 300 лева, дадени от похотлив бургазлия за женски ласки, който остана „на сухо”, след като бе „запален” от Мавродиев, двамата се озоваха в ареста.
Хванаха Кучката, оставила похотлив бургазлия на сухо по долни гащи
Най-интересно е участието му в създаването на думата „Пандизелфи” - селфи, направено от пандиза. Тогава се разрази огромен скандал, от който стана ясно какъв живот реално живеят в затвора и реално наказания ли изтърпяват престъпниците, или са на дългосрочна екскурзия със „сученици”. Заради серия от такива снимки, публикувани в нета пък през 2014 г., започна и проверка в затвора.
Арестуваха Марио Мавродиев, май ще му конфискуват новото Ауди
Последната изцепка на Мавродиев бе през 2023 г., когато заедно с Данаил Стефанов, познат като Дъндито, бе арестуван от ченгетата на ул. „Христо Ботев” в Бургас. Тогава той бе издирван заради заплаха, извършена по-рано в автомивка. Мавродиев бе качен в патрулния автомобил и откаран към Второ РУ.

















4-5=8
те там са няколко,на клона..
Скоро и те !
Меден Рудник никога не е бил Бургас и Няма да бъде!
Къде живееш?
Ако отговорът е М.Р.- Бягай!