×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Братът на президента ще съди МВР, защото полицаи пребили сина му?


Братът на президента ще съди МВР, защото полицаи пребили сина му?
Ще заведа дело срещу МВР, ако не ни се извинят, каза Румен Плевнелиев.
17 Октомври 2014, Петък, 11:00 ч.

Момчето излезе от ареста със синини, отоци, със счупен ръчен часовник и ако не получим извинение, ще заведа дело, заплаши Румен Плевнелиев

Племенникът на президента Росен Плевнелиев е бил зверски бит от полицаи, защото отказал да подпише акт за неправилно пресичане на червен светофар.
„Синът ми оспорва действията на полицията и отказва да подпише акта. Има при него свидетели, които твърдят, че е преминал на жълт светофар“, каза Румен Плевнелиев пред камерата на БНТ.
Той уточни, че синът му е предупредил полицаите още при задържането, че е диабетик от 15 години, че се нуждае от инсулин и че всеки стрес му е противопоказен. Въпреки това, в полицията мъжът е удрян и от стрес не помни всичко, което се е случило.
„Дежурният полицай си е позволил да го хване и да го блъсне в бюрото, при което му е наранил главата. Това е уточнено в медицинските експертизи, които имаме. Той е със синини по цялото тяло. Двама са го задържали. От тях също има белези“, заяви Плевнелиев.
Час след задържането, младият мъж е излязъл от Районното управление със синини, отоци и счупен ръчен часовник.
„Полицаите твърдят, че не са го били, но синът ми знае кой го е малтретирал. Искам извинение от тях, защото иначе може да излезе, че аз съм го бил. Ще заведа дело, ако не ни се извинят“, заплаши Румен Плевнелиев.

В категории: Крими


Флагман.БГ Обра точките в "Като две капки вода" Обра точките в "Като две капки вода" 24/02/2025, Понеделник 08:49 0
Флагман.БГ Полицията сгащи дрогиран шофьор в Бургаско Полицията сгащи дрогиран шофьор в Бургаско 24/02/2025, Понеделник 08:48 0
Флагман.БГ Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? 24/02/2025, Понеделник 07:24 0
Зрелищна катастрофа в София
Зрелищна катастрофа в София 24/02/2025, Понеделник 07:21 0
6
Коментара по темата
6.
CH- някога
17.10.2014 11:24:03
0
5
Катаджия в Сливен дупчи талона на Л.Живкова. Ама аз съм Людмила Ж.
КАТ дописва - дупката на Л.Ж.не е дупка.
5.
Шофьор
17.10.2014 11:22:50
2
4
И си четете внимателно,човека иска ИЗВИНЕНИЕ ! а не да занули Пагона
4.
ha
17.10.2014 10:18:52
7
4
Komentar nomer3 e ot policai razbira se
3.
......
17.10.2014 10:06:08
7
7
maminiq sin e narejdal policaite che shte gi uvolni i oniq sa svarshili rabotata si,a razresheniq signal na svetofara za preminavane e zelen.v aktovete pishat signal ne razreshen za preminavane.
2.
пикльо герой
17.10.2014 09:00:57
2
11
Много съмнително..... Най-малкото при писането на акта катаджиите са разбрали от фамилията му в личната карта, че е роднина/племенник/ на президента ! И да го бият.... ?
1.
E
17.10.2014 08:09:56
0
1
Правилно - никой не може да избира родните си. Там явно е практика, която опитват да прехвърлят и в А.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Обра точките в "Като две капки вода" Обра точките в "Като две капки вода" Михаела Филева грабна победата в първия епизод на новия сезон Полицията сгащи дрогиран шофьор в Бургаско Полицията сгащи дрогиран шофьор в Бургаско 39-годишният мъж е от старозагорско село Мерцедес горя в Бургас Мерцедес горя в Бургас Основната версия за инцидента е неизправност и късо съединение Много народни поверия за 24-ти февруари Много народни поверия за 24-ти февруари Ето какви са Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? Ето прогнозата Зрелищна катастрофа в София Зрелищна катастрофа в София Инцидентът стана след гонка с полицията Разляха червена боя до сградата на Руското посолство Разляха червена боя до сградата на Руското посолство Като символ на кръвта на загиналите украинци. Трагедия потресе Пампорово Трагедия потресе Пампорово Скиор почина след удар в дърво Какви са обвиненията, повдигнати на задържаните на протеста на „Възраждане” Какви са обвиненията, повдигнати на задържаните на протеста на „Възраждане” Единият от задържаните е непълнолетен Атанас Зафиров: Действията на "Възраждане" засилиха връзките в управлението Атанас Зафиров: Действията на "Възраждане" засилиха връзките в управлението Вицепремиерът подчерта, че Еврозоната е една от стратегическите цели и по тази тема в кабинета има единство
Навършват се 3 години от началото на войната в Украйна Навършват се 3 години от началото на войната в Украйна На 24 февруари 2022 година руският президент Путин разпореди така наречената от него "специална военна операция" Има ясен фаворит за канцлер на Германия! Тръмп с показателна реакция Има ясен фаворит за канцлер на Германия! Тръмп с показателна реакция ХДС/ХСС и "Алтернатива за Германия" са близо до управляваща коалиция Зеленски заяви, че може да се оттегли, но има едно условие (ВИДЕО) Зеленски заяви, че може да се оттегли, но има едно условие (ВИДЕО) В името на мира... и ако може да размени оттеглянето си за членство на страната му в НАТО Изтезават телата си Изтезават телата си Булгур, зеленчуци и вода правят чудеса с телата на турските звезди Еничар е Еничар е Премиерата на сериала "Турчин", в който Джан Яман играе главната роля, е насрочена за 21 март Фон дер Лайен в шок след вандализма срещу сградата на ЕК и ЕП в София Фон дер Лайен в шок след вандализма срещу сградата на ЕК и ЕП в София Европейската комисия остро осъжда актовете на насилие и вандализъм срещу Дома на Европа в София ЕС ни заплаши заради забраната на ЛГБТИ пропагандата в училищата ЕС ни заплаши заради забраната на ЛГБТИ пропагандата в училищата И докато в САЩ рязко започнаха връщане към нормалността, Европа буксува инатейки се, че важните неща са свързани с ЛГБТИ, цензуриране на медии и всички, които не пеят в правилния мейнстрийм хор Папата е в критично състояние Папата е в критично състояние По-рано медиците потвърдиха, че папата се лекува от пневмония и усложнена дихателна инфекция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Арестуваха го Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори