Ужас! 17-годишно момиче от бургаския кв. Черно море издъхна в адски мъки, отрови се с хапчета за отслабване

Костадинка е живеела заедно с приятеля си. Той излязъл рано сутринта за работа и когато се върнал, я намерил в безпомощно състояние
Ключови думи:
бургас, м. с. черно море, костадинка, отровена, таблетки за отслабване, момиче, 17-годишно
24 Август 2014, Неделя, 14:30 ч.
Лекарите от бургаската болница се опитали да я реанимират, но безуспешно
Момиче на 17 години от м.с. Черно море е починало след натравяне с лекарства. Костадинка е намерена в безсъзнание на 17 август и е откарана в МБАЛ-Бургас. Лекарите се опитали да я реанимират, но безуспешно.Била е в състояние на клинична смърт още при приемането й, казаха за "24 часа" източници от болницата. До 21-ви обаче поддържали жизнените й функции.
Костадинка е живеела заедно с приятеля си. Той излязъл рано сутринта за работа на 17-ти и когато се върнал, я намерил в безпомощно състояние. Майката и вторият баща на момичето също живеят в селото. Според роднини момичето се нагълтало с хапчета за отслабване. Те нямат обяснение защо го е направила, дали е прекалила с дозата или съзнателно е сложила край на живота си.
Майката й много се надяваше да се оправи, в това семейство не е имало друг такъв случай, жалко, много млада си отиде, споделиха съседи.
Преди няколко години Костадинка се отказала от училище. Тя родила извънбрачно дете, но го оставила в дом и запазила в тайна кой е бащата.
В категории:
Животът








На 4 март имен ден има почитано българско име
04/03/2025, Вторник 10:20
0

Потъна в скръб
04/03/2025, Вторник 10:03
0

Важна новина за пенсионерите
04/03/2025, Вторник 10:00
0





Любопитна информация за третия бойкот на големите вериги
04/03/2025, Вторник 09:00
0

Посред зима: Хиляди българи останаха без ток в...
04/03/2025, Вторник 08:49
0



Премиерът свиква заседание на Съвета по сигурността
04/03/2025, Вторник 08:01
2

САЩ и Канада с остри действия, замесена е и трета страна
04/03/2025, Вторник 08:00
3


sajaljavam za istinata
ЗА Делфините..
Деде казах, Деде, защо Делфините ни се радват? Слушай чоджум, каза Деде, Делфините са първите Хора, Пазителите на водния свят! Делфините на Водата каза, Кучето на Земята а Орела на Небето! А защо не говорят като нас питах? Говорят чоджум, но малцина ги разбират. Деде, а кой пази звездите питах? Змея чоджум, Огнедишащия най-мъдрия от Древните! Деде а ние, защо ние се раждаме тук на Земята? Да се научим чоджум, как да разделим доброто от злото, едрото от ситното, правилното от неправилното, светлото от тъмното и т.н. Деде питах, как да разбера кое е хубаво и кое не е ? Като направиш като Делфините детето ми! Като питаш сърцето, а не мозъка, Сърцето ще ти каже истината, при него живее истинския човек който земните очи не виждат. Едни му казват Душа, други Съзнание!!!