×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Възрастна жена от Ловеч даде 5000 лв. на мним полицай
  • Хванаха шофьор с 4 промила алкохол в Пловдив
  • Откриха 34 кг кокаин в камион в района на "Дунав мост" при Видин
  • Край Каварна откриха артилерийски снаряд от началото на 20 век
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Фризьорка хвана крадец, три дена го изнасилава


Фризьорка хвана крадец, три дена го изнасилава
Жените ръкопляскат сега на Оля, а мъжете я заобикалят
14 Август 2014, Четвъртък, 21:42 ч.

Нещастникът си тръгнал на четири крака и се оплакал в милицията

Крехката на външен вид 28-годишна фризьорка Олга набързо “обезвредила” нахлул да я ограби мъж. За дързостта си 32-годишният Виктор Я. си платил солидно - победителката в схватката го заключила в сервизното помещение и три дни го изнасилвала.

Милиционерите в малкото градче Мешчовска в Калужска област и досега са в шок, пише Life.ru. И двамата участници в необичайното углавно престъпление отишли един след друг в милицията. Мъжът подал сигнал срещу мъчителката си с обвинение в изнасилване.

А стопанката на фризьорския салон го обвинила в грабеж. За малкия салон за красота бил обикновен работен ден, в който клиентите идвали един след друг. Към 5 часа привечер уморените момичета мислели само как по-скоро да си отидат вкъщи.

В този момент във фризьорския салон с викове “Всички на пода! Давайте парите!” нахлул въоръжен с пистолет мъж. Всички застинали освен Олга. “На, вземи!”, казала тя, сваляйки престилката си, в джоба на която бил дневният оборот.

Мъжът се приближил към нея и след това изобщо не разбрал какво става. Носителката на черен пояс с отработен удар ударила нападателя в слънчения сплит, направила захват и го прехвърлила през себе си. А след това спокойно го завързала с кабела от сешоара, напъхала кърпа в устата му и го отнесла в сервизното помещение.

“Готово, продължаваме работа, милицията сега ще дойде”, ободрила Олга застиналите в изумление свидетели на нейния триумф.

Дамата обаче не повикала никаква милиция. “В 7 ч. вечерта тя дойде при мен и заяви: “Сваляй гащите! Или ще направиш всичко, което искам, или ти сега ще отидеш в милицията!”, разказа пред оперативните работници изстрадалият мъж.

Победителката го приковала с розови пухести белезници към парното, дала му виагра и се възползвала докрай от него. Пленът на Виктор продължил три дни.

Едва като му се наситила, изцеденият като лимон мъж бил пуснат от мъчителката си на свобода. Той отишъл първо в болница да лекува мъжкото си достойнство, а след това в милицията. / bg-jikes.com

В категории: Животът


Този мъж отиде за риба в...
Този мъж отиде за риба в... 02/04/2025, Сряда 18:33 0
Страстна фенка е на...
Страстна фенка е на... 02/04/2025, Сряда 18:21 0
Флагман.БГ Щъркели щъкат из Черноморец Щъркели щъкат из Черноморец 02/04/2025, Сряда 17:20 0
6
Коментара по темата
6.
бaй Стефчо
15.08.2014 19:23:12
0
5
Кaто не му е пъхaлa кол в пърдялникa пaк добре.Или колaн с кур...и тaкa три дни....въх!
5.
ko
15.08.2014 08:35:16
0
0
Типично по руски! :)
4.
БАЍ ХУЙ
15.08.2014 05:18:58
2
4
То бива да сте тъпанари ама чак пък толкова. Тази "новина" е отпреди поне 2-3 години.
3.
хейт
15.08.2014 00:11:54
2
2
добре че само го е изнасилавала.....правописа журналя, правописа;((
2.
°ͺ°
14.08.2014 19:33:48
2
14
Хaххaхaххa , зaвaлийкaтa , и го поступaлa и другото тaя Олгa. Брaво момиче , нa мъжете тaковa - вързaни зa рaдиaторa , бой и секс;)))
1.
бирхан
14.08.2014 19:27:49
2
13
крадец да си на тия години
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Този мъж отиде за риба в... Този мъж отиде за риба в... Огромна локва в София Вениамин, който превърна гласа и готвенето в две страни на една и съща мечта Вениамин, който превърна гласа и готвенето в две страни на една и съща мечта Той се изявява в различни певчески формати и мечтае за сцена, но Ковид-19 го принуждава да премине към План Б Щъркели щъкат из Черноморец Щъркели щъкат из Черноморец Пернатите вече напомнят, че пролетта идва Откриха в Равда Мерцедес, издирван от властите в Лисабон Откриха в Равда Мерцедес, издирван от властите в Лисабон Отличното сътрудничество на международно ниво довело до бързото установяване на автомобила от служителите на ОДМВР-Бургас Експерт: Наемите в Бургас са скочили 100 % за две години Експерт: Наемите в Бургас са скочили 100 % за две години Прави впечатление, че на юг – в Бургас – купуващите ваканционни имоти са предимно чужденци и българи от смесени бракове, коментират анализатори  България скърби за барабаниста на „Щурците“ България скърби за барабаниста на „Щурците“ Музикантът почина на 73-годишна възраст след кратко боледуване Близки на тази възрастна жена от Бургас я издирват, виждали ли сте я Близки на тази възрастна жена от Бургас я издирват, виждали ли сте я Жената е излязла от блок 23 в жк. "Славейков" Първият български F-16 кацна у нас Първият български F-16 кацна у нас Общо 16 изтребителя ще получи страната ни по силата на двата договора, сключени през 2019 г. и 2022 г. Полицейски чат разкри как се потулва контрабанда на цигари Полицейски чат разкри как се потулва контрабанда на цигари Вътрешният министър да омете всички, които са свързани с този случай, гневен е Бойко Борисов Той е фалшив и много стиснат Той е фалшив и много стиснат Това е прозрението на една от новите участнички в Ергенът
Страстна фенка е на... Страстна фенка е на... Букайо Община Бургас получи държавен имот в кв. "Сарафово", за да изгради детска градина Община Бургас получи държавен имот в кв. "Сарафово", за да изгради детска градина Решението беше взето от Министерския съвет на днешното заседание Заради хомофобия: Изключиха дете от забавачница Заради хомофобия: Изключиха дете от забавачница Случаят е от Великобритания Вижте последното му послание Вижте последното му послание В Instagram Вал публикува картината на пожар и добавя текст: "Тя има този блясък на късната нощ. Хладни тонове със слаб пламък, както когато лагерният огън изстива, но ти все още си буден. 12" х 20“ Видяхте ли какво се случва с фейсбука ви Видяхте ли какво се случва с фейсбука ви Новият чатбот на Meta e достъпен в най-използваните мобилни приложения на телефоните ни Директорка на столично училище ухапа Жоро Игнатов, докато прикрива побой в класна стая (ВИДЕО) Директорка на столично училище ухапа Жоро Игнатов, докато прикрива побой в класна стая (ВИДЕО) Родители от гетото до 89-о основно училище „Д-р Христо Стамболски“ в София нахлули в класната стая и набили момиче  В тази държава свалят цигарите от рафтовете на магазините В тази държава свалят цигарите от рафтовете на магазините В големите супермаркети ще бъде забранена продажбата им Путин отхвърли предложението за мир на Тръмп Путин отхвърли предложението за мир на Тръмп То не включва нашето основно искане, твърдят от Кремъл Почина Вал Килмър Почина Вал Килмър Холивуд скърби Мирът в Украйна мираж? Тръмп бесен на Зеленски Мирът в Украйна мираж? Тръмп бесен на Зеленски Последните предложения на САЩ са неприемливи, реагираха от Кремъл
Бойко Борисов Бойко Борисов Този, който иска да събаря правителството, трябва да има план и за след това Виц на деня Виц на деня Изпит в медицинския институт. Професор пита студент:
- Колега, избройте моля, стандартното оборудване на медицински кабинет.
- Спирт, кушетка, медицинска сестра.
Виц на деня Виц на деня Буди се мъж с махмурлук, гледа се в огледалото и казва:
- Не те знам кой си, но мисля да те обръсна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като ръчна граната - махаш халката и оставаш без апартамент.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори