×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Уникални снимки от сутрешната водна стихия в Слънчев бряг и Несебър


Уникални снимки от сутрешната водна стихия в Слънчев бряг и Несебър
Реки опасаха хотела на на шефката на Съюза на собствениците Елена Иванова. Атракционното влакче заседна, туристите газят боси
16 Юни 2014, Понеделник, 12:35 ч.
Автор: Лидия НИКОЛОВА Снимки СлънчевБряг.инфо

Реки опасаха хотела на шефката на Съюза на собствениците Елена Иванова




Сутрешните порои потопиха Слънчев бряг. Туристите в комплекса са бесни на лошото време и на наводненията по улиците. Кой с гумени ботуши, кой с боси крака, всички  газят в реките, които се стичат в курорта. Някои от летовниците проявяват и чувство за хумор, като публикуват в социалните мрежи, че най-актуалните аксесоари в комплекса са шнорхели и надуваеми лодки. Сайтът Слънчев бряг.инфо публикува снимки, направени след пороя рано сутринта. Хотелът на шефката на Съюза на собствениците „Империал” буквално е опасан от реки. Атракционното влакче е потопено.
В курорта се чуват коментари от сащисани летовници, че такава стихия не са виждали, че е истински воден ад.
Най-ядосани са търговците, които обикновено разчитат на облачните дни, тъй като туристите обикалят само по магазините, но днес това е невъзможно, защото водата е заляла подовете на павилионите им.
Канализацията в Слънчев бряг е морално остаряла, при всеки проливен дъжд курортът е наводнен. Ремонт обаче в близките години не е предвиден.


Майка пренася детето си на ръце на отсрещния тротоар












Ето и кадри от ситуацията в Несебър:






В категории: Несебър


9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Обяснение в любов в Hell`s Kitchen Обяснение в любов в Hell`s Kitchen 05/03/2025, Сряда 23:01 0
Флагман.БГ Голям обрат в "Ергенът" Голям обрат в "Ергенът" 05/03/2025, Сряда 21:33 0
ЦСКА зарадва феновете си
ЦСКА зарадва феновете си 05/03/2025, Сряда 21:00 0
Шампион по оцеляване
Шампион по оцеляване 05/03/2025, Сряда 20:48 0
9
Коментара по темата
9.
)00
19.06.2014 15:50:02
0
1
Малиии, сигурно има и фекалии...
8.
)00
19.06.2014 15:50:01
0
1
Малиии, сигурно има и фекалии...
7.
aaa
17.06.2014 09:45:52
0
5
Сега ще плъзнат зарази в комплекса.
6.
Н
16.06.2014 23:14:30
1
14
хaхaх, Бургaс тaкъв, Бургaс онaкъв.. aмa събирaте цялa годинa пaрички от зaкуски ,зa дa дойдете нa моренце, нaли? хе-хе.
5.
ДО №3
16.06.2014 18:39:00
14
10
НАЛИ СТЕ НАЙ-МУТРЕНСКИЯ ,ОПА "НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ",ЧЕСТИТО И НА ВАС .ЗА БУРГАС САМО ЕДНО-ДА СЕ ВЪСТАНОВЯТ СТАРИТЕ МУ ГРАНИЦИ,ДО КАМЪКА "БУРГАЗЪ".ВСИЧКО ДРУГО Е СЕЛЯНИЯ
4.
dimitri4ka
16.06.2014 18:18:49
5
11
Клоаката на държавата! Айде баровци, палете BMWтата и всички на Сънито.....нали всички сте VIP! Кенеф!
3.
до 2-я коментатор
16.06.2014 17:09:47
5
9
Какво се пениш,като в Бургас става същия потоп след порой заради същата "страхотна" инфраструктура?
2.
БРАВО
16.06.2014 16:48:33
7
30
Това вече е една хубава новина,дойде началото на събарянето на това порочно място където се изпраха милярди и е крайно време да се заравни всичко и да се направи стария потънал в зелинина и романтика Слънчев бряг, но този път само държавен никакви такива измислени Елени Иванови и Ветко Арабаджиеци стига ,БЪЛГАРИЯ изгуби от разпродажвата и кражбата на Сънито.
1.
Василева
16.06.2014 15:54:42
2
32
както винаги при дъжд сънито става венеция.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Аръков: Да си броя гаджетата е като да скоча с парашут в минно поле Аръков: Да си броя гаджетата е като да скоча с парашут в минно поле Където и да стъпя, ще е грешка, каза актьорът след като водещият на Hell`s Kitchen шеф Ангелов поиска да посочи и адресите на бившите му приятелки Сигнал до Флагман.бг: АПИ, оправете си пътя Босна-Визица, потрошихме си колите Сигнал до Флагман.бг: АПИ, оправете си пътя Босна-Визица, потрошихме си колите До крайния срок остава по-малко от месец, а са ремонтирани едва 5-6 км от близо 25, посочва нашият читател Ужасно: 20 процента от работниците в България са... Ужасно: 20 процента от работниците в България са... Подложени на сексуален тормоз Може ли да го познаете? Преди две години се вряза със скъп Мерцедес в портала на Бургаския затвор, днес се покайва Може ли да го познаете? Преди две години се вряза със скъп Мерцедес в портала на Бургаския затвор, днес се покайва Съжалявам за случилото се, така се стекоха обстоятелствата, каза Николай Стоянов ЦСКА зарадва феновете си ЦСКА зарадва феновете си Отборът напредва със стадиона Шок в Бургаско! Крупен бизнесмен се самоуби Шок в Бургаско! Крупен бизнесмен се самоуби Повече от 20 дни земеделският производител се бореше за живот, но състоянието му бе несъвместимо с живота Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Това обаче не важи за блоковете, които вече са кандидатствали и са одобрени Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента В момента депутатите продължават работа с парите за НЗОК Панайот Рейзи се завръща? Бившият кмет на Созопол в битка за шеф на "Пристанище Бургас" Панайот Рейзи се завръща? Бившият кмет на Созопол в битка за шеф на "Пристанище Бургас" Днес Министерството на транспорта оповести кои са допуснати до втория етап на конкурса, има много интересни имена Беглецът от Украйна и туркинята, които бяха спасени от катер край Приморско, остават в ареста Беглецът от Украйна и туркинята, които бяха спасени от катер край Приморско, остават в ареста Двамата „мореплаватели“ са обвинени за нелегално преминаване в български териториални води
Трагедия в Испания, двама българи загинаха Трагедия в Испания, двама българи загинаха Инцидентът е станал на пътя N-113 Памплона-Мадрид Макрон изкара Русия терористична заплаха за Европа и заговори за европейски сили в Украйна Макрон изкара Русия терористична заплаха за Европа и заговори за европейски сили в Украйна Украинският народ воюва смело не само за своята свобода, нашата сигурност е застрашена, каза той Осъдиха студент за изнасилването на 10 жени Осъдиха студент за изнасилването на 10 жени  Може да има още 50 жертви Путин с пламенен поздрав към... Путин с пламенен поздрав към... Президента на Сърбия Шампион по оцеляване Шампион по оцеляване Костенурка оцеля 10 години под облицован под Изключително талантлив младеж се бори за живота си Изключително талантлив младеж се бори за живота си Неприятна новина от Бразилия От Кремъл с тежки думи От Кремъл с тежки думи Дмитрий Медведев говори за войната Тръмп: Русия е готова за мир, а Гренландия ще я вземем по един или друг начин Тръмп: Русия е готова за мир, а Гренландия ще я вземем по един или друг начин Американският президент прочете пред Конгреса помирително писмо, изпратено от Володимир Зеленски Появи се нов вирус с 50% смъртност Появи се нов вирус с 50% смъртност Сред симптомите са необяснимо кървене и повръщане Колко пенсионери работят заради безпаричие Колко пенсионери работят заради безпаричие Над 340 хил.
Румен Радев, президент Румен Радев, президент У нас се намират политици, които водят война с паметници Виц на деня Виц на деня В чата:
- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!
Виц на деня Виц на деня Мъж, яде баничка в кварталната баничарница. Намира косъм...
- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените мечтаят да видят идеалния мъж, а мъжете мечтаят да видят идеалната жена. Яжте моркови, те подобряват зрението!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори