×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Детето, паднало от 6-тия етаж в Габрово, е транспортирано в „Пирогов“
  • Русия си върна контрола върху манастир в Курска област
  • МВР и прокуратурата отчитат ръст при задържаните за наркотици
  • Турция забрани плановите операции за цезарово сечение в частните клиники
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Уникално видео с руска котка патриот стана хит в интернет


Уникално видео с руска котка патриот стана хит в интернет
Уникалното видео влуди целия свят
29 Май 2014, Четвъртък, 23:58 ч.

Писаната се изправя на задните си крака и стои мирно, когато стопанинът й пусне руския национален химн
Ако президентът Владимир Путин си търси котка, то той обезателно трябва да осинови тази от клип, станал хит в интернет, пише британският в. "Дейли мирър".

Във филмчето, качено в Ютюб, писана-патриот се изправя на задните си крака и стои мирно, когато стопанинът й пусне руския национален химн от смартфона, пише БТА.

Красивото животно стои мирно по време на цялото изпълнение. Когато химнът свърши, бялата писана отново се връща към нормалното си поведение.

Вестникът дава и още едно предложение. Ако котката патриот не отиде да живее в Кремъл, препоръчително е да бъде командирована в Бразилия. Там, заедно с треньора Фабио Капело, тя може безусловно да повдигне патриотичния дух на руския национален отбор по футбол на предстоящия Мондиал.

В категории: Животът


Коментари
Почина топ журналист
Почина топ журналист 22/04/2025, Вторник 11:19 0
Зодиите с най-големи сърца
Зодиите с най-големи сърца 22/04/2025, Вторник 11:00 0
Бившите му го закопаха
Бившите му го закопаха 22/04/2025, Вторник 10:40 0
Осъществи сериозен пробив
Осъществи сериозен пробив 22/04/2025, Вторник 10:18 0
Флагман.БГ Германия е "наводнена" от кокаин Германия е "наводнена" от кокаин 22/04/2025, Вторник 09:33 0
Самолет се запали на летище
Самолет се запали на летище 22/04/2025, Вторник 09:33 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Този учадтник печели Хелс китчън? Този учадтник печели Хелс китчън? Артистичен спектакъл в Бургас обедини интелектуалци и общественици за голямата цел Артистичен спектакъл в Бургас обедини интелектуалци и общественици за голямата цел Бургас изгражда културен модел с визия за 2032 година, когато градът трябва да стане Европейска столица на културата Почина топ журналист Почина топ журналист Година и половина Диляна Грозданова се е борила с тежко заболяване Д-р Валерий Салавей: Кремъл готви арести на Z-патриоти (Видео) Д-р Валерий Салавей: Кремъл готви арести на Z-патриоти (Видео) Мирът е съвсем близо и властите искат да се освободят от тези, които пропагандираха войната, смята бившият декан в МГИМО Ще реагира ли Синодът след бургаската заря или стандартът му е двоен? Ще реагира ли Синодът след бургаската заря или стандартът му е двоен? Освен смирени, в Бургас има свободни и мислещи хора, които не си мълчат   Благотворителен концерт в Бургас Благотворителен концерт в Бургас Събитието е под мото "ЗаЕДНО за нашите деца" Полицията разплете дръзка кражба в кв. Рудник Полицията разплете дръзка кражба в кв. Рудник Млади хора влязоха с взлом в жилище 300 бали сено изгоряха в Руенско 300 бали сено изгоряха в Руенско Пожарът стана на Великден Трагедия в Средец: Жена загуби живота си на Великден Трагедия в Средец: Жена загуби живота си на Великден Фатален инцидент в града Топло време! Термометрите ще достигат до... Топло време! Термометрите ще достигат до... Слънчево над България днес
Внезапно почина украински депутат Внезапно почина украински депутат От този свят си отиде Володимир Мороз Доналд Тръмп ще присъства на погребението на папа Франциск Доналд Тръмп ще присъства на погребението на папа Франциск Американският държавен глава ще бъде придружен до Рим от съпругата си Германия е "наводнена" от кокаин Германия е "наводнена" от кокаин Наркотикът се разпространява бързо из цялата страна Самолет се запали на летище Самолет се запали на летище Късмет при драма в САЩ Обявиха датата на погребението на папа Франциск Обявиха датата на погребението на папа Франциск Ритуалът ще се състои в събота Путин: Киевският режим не се бори за хората, а за банковите си сметки Путин: Киевският режим не се бори за хората, а за банковите си сметки "Възможно е да се обсъди спирането на атаки по граждански обекти", уточняват от Кремъл Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Свикнали сме вече на какво ли не, но това определено няма как да не ни остави с отворена уста Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Хонорарите, които печелеше предшественикът на Байдън - Барак Обама, достигаха до 400 000 долара Ето кога ще бъде погребението на папата Ето кога ще бъде погребението на папата Главата на Римокатолическата църква почина тази сутрин на 88-годишна възраст Ford спря колите за Китай заради митата Ford спря колите за Китай заради митата Шведската Volvo уволнява 800 работници от три завода в САЩ
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Докторе, как е положението?
- Ами... ако имаш неуредени дела, сега е моментът.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между политик и фокусник?
- Единият прави илюзии... другият поне си признава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори