×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Васил Големански е новият председател на Комисията за финансов надзор
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Митьо Пищова ще се беси на 6 май


Митьо Пищова ще се беси на 6 май
Ето така си живееше Митьо, но сега се оплаква
03 Февруари 2014, Понеделник, 18:11 ч.

Жените го зарязали, държавата му дала 150 лева пенсия

Митьо Пищова обяви, че ще се обеси точно на 6 май. Датата не била избрана случайно. Тогава цяла България щяла да коли агънца, за да празнува Гергьовден, а той нямал пари не само агънце да си купи, ами и лимонада. Плейбоят се поболял здраво, направи два инфаркта, едва го спасиха в болницата и сега пие по 20 хапчета на ден. Покрай инфарктите му направили пълни изследвания и установили, че има хипертония, подагра, шипове на колнете и петите, диабет и още поне десет заболявания. Митьо минал на ТЕЛК и му дали 150 лева пожизнена пенсия.

Ами аз с тези пари само хапчетата за една седмица не мога да си купя, ридае пред медиите той. Само водата на джакузито не мога да си платя. Едно време бях с по три четири девойки, сега и с една не мога, защото не знам какво да я правя. От тия илачи питонът ми падна, всичко ми падна, само меракът остана, ама то и за мерак пари трябват, охка бохемът. Той намеква на стотиците знайни и незнайни приятели, че ги е канил на трапезата си, хранил ги е, поил ги е, а сега като се разболял, всички се разбягали и никой не му се обаждал да го пита как е, има ли нжда от нещо, може ли да му помогне. Бохемът прави тъжна равносметка, че имаш ли пари, имаш и приятели, а съвршат ли парите, приятелите се разпръсват на всички посоки и ти затварят телефона.

Явно Пищова съвсем го е окъал, щом започна да дава и платени интервюта или такива, каквито искат да чуят журналистите. Само преди две седмици той сензационно каза, че ще се жени за Мис Украйна, защото много се харесали, а на нея й трябвало българско гражданство. За целта той решил да я вземе за булка, пък и интимно си допаднали. Не че щял да я ограничава, но когато искала, той можел да си изпълни съпружеските задължения. Сега пък е решил да се беси. Дали сделката с украинската булка се е развалила? Или за някой лев Митьо вече е готов да каже и че ще се самозапали. Пенсията от 150 лева обаче показва, че той има най-много 10 години плащан осигурителен стаж. А е на 59 години. Явно далаверите с конкурси за красавици от типа на "Мис Голямо Сливово" и "Мис Малко Конаре" не минават за стаж пред НОИ.

В категории: Лайфстайл


Заплашват го с убийство
Заплашват го с убийство 27/03/2025, Четвъртък 22:03 0
Много е чувствителна
Много е чувствителна 27/03/2025, Четвъртък 21:48 0
Става бизнесмен
Става бизнесмен 27/03/2025, Четвъртък 21:18 0
Премериха му кръвното
Премериха му кръвното 27/03/2025, Четвъртък 21:10 0
Рибари хванаха "чудовище"
Рибари хванаха "чудовище" 27/03/2025, Четвъртък 20:40 2
Ядоса любимия си
Ядоса любимия си 27/03/2025, Четвъртък 20:18 0
Иска бой срещу Кобрата в...
Иска бой срещу Кобрата в... 27/03/2025, Четвъртък 20:03 0
Флагман.БГ Става много напечено в "Ергенът" Става много напечено в "Ергенът" 27/03/2025, Четвъртък 19:48 0
Показа огромно сърце
Показа огромно сърце 27/03/2025, Четвъртък 19:23 1
3
Коментара по темата
3.
aborigen
03.02.2014 19:51:21
0
7
Този преди да се обеси трябва да бъде кастриран ,защото не се знае на ония свят какви ще ги свърши.
2.
baihui
03.02.2014 19:03:54
0
9
Защо ни занимавате с тази торба с лайна ?!
1.
тахан халва
03.02.2014 19:03:50
0
6
Големият мъж най после взе мъжко решение!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заплашват го с убийство Заплашват го с убийство Колев с разтърсващи думи Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Според психиатъра д-р Владимир Сотиров обявеното от Еврокомисията е съвсем официална покана да превърнем параноята в норма Много е чувствителна Много е чувствителна Веселка от "Биг Брадър" с фраза за любовта Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Според Георгиева проверката на Европрокуратурата е заради това, че си е направила отвод по дело за разширението на „Чирен“, защото се чувства застрашена от Делян Пеевски Премериха му кръвното Премериха му кръвното Гришо победи трудно Серундоло за място на 1/2-финалите на Мастърс, българинът изцеди много сили Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости  Говорят ни как да се запасяваме с консерви и нещата са за психиатър, каза бившият председател на ДАНС  Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана В имота на ул. "Цар Симеон" I 21-годишният бургазлия кътал солидно количество суха тревна маса Фрапиращ инцидент във Варна Фрапиращ инцидент във Варна 80-годишен шофьор се вряза с колата си в магазин Колите на Google отново тръгват по българските пътища Колите на Google отново тръгват по българските пътища Те ще да обновят изображенията в навигационната система на компанията Безценна подправка изчезва заради климатичните промени? Безценна подправка изчезва заради климатичните промени? Традиционните ястия ще се променят, а вкусът им ще остава само в спомените
Става бизнесмен Става бизнесмен Модрич купи... Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Нашата цел е ясна: тя е да спечелим мир и трябва да поставим Украйна в най-добрата позиция за преговори, обяви Еманюел Макрон Рибари хванаха "чудовище" Рибари хванаха "чудовище" Интересна ситуация в САЩ Ядоса любимия си Ядоса любимия си На Синди не й остава време за годеника Иска бой срещу Кобрата в... Иска бой срещу Кобрата в... Фабио желае да се срещнат в Ипсуич Показа огромно сърце Показа огромно сърце Джордан има 6 титли от НБА, любимец е на милиони и прояви характер и извън спорта Жестоко природно бедствие удари... Жестоко природно бедствие удари... Боливия Нападение с нож в центъра на Амстердам Нападение с нож в центъра на Амстердам Полицията води разследване Фамилията на терорист №1 строи най-високата сграда в света Фамилията на терорист №1 строи най-високата сграда в света Тя ще се извисява на цели 1007 метра и ще струва 1,9 милиарда долара Трагедия край Хургада: Шестима загинаха при потъване на туристическа подводница в Червено море Трагедия край Хургада: Шестима загинаха при потъване на туристическа подводница в Червено море Сред жертвите има четирима руски граждани, 19 пътници са ранени
Бойко Борисов Бойко Борисов Изкълчих си пръста, но гласувах Радостин Василев да стане зам.-преседател на НС
Виц на деня Виц на деня - Ало, обаждам се само да ти кажа, че те обичам!
- Господине, объркали сте номера! Ние сме фабриката за ракия...
- Знам...!
Виц на деня Виц на деня - Асане, наеш ли английски?
- Да!
- Какво означава 7 days?
- Курасан...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори