×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Румънски съд отмени решението на КС за анулиране на президентските избори
  • Въздушната линейка спаси 58 живота
  • Жена пострада при сблъсък на два автомобила край Велико Търново
  • БНБ внася 800 млн. лв. в държавния бюджет
  • “Софиямед” въвежда изкуствен интелект при планиране на лъчелечение
  • „Инстаграм“ пусна приложение - конкурент на „ТикТок“
  • Двама американски разузнавачи са заподозрени за предоставяне на секретна информация на журналисти
  • Гьозтепе отпадна от турнира за купата на Турция след куриозен гол
  • Berliner Zeitung: Позицията на Тръмп за Крим може да разцепи НАТО
  • Напрежението между Индия и Пакистан ескалира след смъртоносно нападение в Кашмир
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлии искат по-голям паркинг на жп гарата, местата не стигат


Бургазлии искат по-голям паркинг на жп гарата, местата не стигат
По празниците се усети недоволството на доста хора, които имаха желание да посрещнат и изпратят роднини, а нямаше къде да паркират
05 Януари 2014, Неделя, 12:51 ч.
Автор: Флагман.БГ

Неудобството става още по-голямо поради това, че местата са и за жп гарата, и за автогарата

Бургазлии предлагат разширяване на паркинг-зоната около жп гарата в града. По празниците се усети недоволството на доста хора, които имаха желание да посрещнат и изпратят роднини, а нямаше къде да паркират своите автомобили.

Затова гражданин предлага да бъдат взети мерки  за разширяване на паркинга на жп гарата и автогарата, който в момента е от не повече от 30-40 паркоместа. Мъжът се надява предложението му да се вземе под внимание и да бъде създадено по-голямо удобство за бургазлии.

Сега е обичайна гледка поради запълнения паркинг да виждаме неправилно паркирали автомобили в района. Неудобството става още по-голямо поради това, че местата са и за жп гарата, и за автогарата.


В категории: Бургас


Почина Зико
Почина Зико 25/04/2025, Петък 09:30 0
8
Коментара по темата
8.
Гошо Мъдито
05.01.2014 17:47:14
12
4
Най-ХУЙбавия град за живеене. 2014 - поредна година гейберски рекет и мутри.
Горди ли сте с това бесове, скатаджии... Бургазлии?
7.
селяк
05.01.2014 16:22:40
8
2
аре пак такситата пречат. Дори нацяло да ги махнат бакшишите, пак няма да стигат паркоместата за селяците. Просто много селски пръчки се пренесоха от карнобатски, аитоски, ямболски и сливенски околия и потока от буркани и диви селяци е голям. Винаги има кво да се посрещне на гарата за селяка. Я баба му, я дядо му, я някой от брат'чедите дошли да видат града, и нашия требе да ги посрещне с трошката си дет немой да я паркира.
6.
Дернев
05.01.2014 16:07:01
6
2
Просто гарата трябва да се изнесе в западната част на града. Бургас тепърва ще се развива.
5.
гларус
05.01.2014 14:20:42
1
15
не трябва по голям достатъчен е ! просто трябва да има една бариера която да ти засича само 1 час примерно безплатно , понеже паркингът е за временно ползване от клиентите на бдж а подозирам че сега повечето коли са на работещите там някъде ;) а и паркингът за таксита е по голям отколкото трябва .. може значително да им се редуцира бройката .... но за всичко това се иска желание ,а те дори допускат копърки да зарибяват хората ВЪТРЕ в самата гара - смятайте колко има пука на служителите ;(
4.
conko
05.01.2014 14:02:47
3
6
hubavo e kmeta da pomisli i za golqm bezplaten parking okolo centara na grada-sinqta zona e dobra,platenite ob6tinski parkingi sa6to no lipsata na bezplaten takav si e jiv reket!
3.
а
05.01.2014 13:52:47
1
7
Предлагам да съборят сградата на гарата и да я препостроят настрани ,че да има повече място за паркинг.К'во са 50-100 млн за наща фирма
2.
бургазлия
05.01.2014 13:48:39
0
11
не, просто да намалят броя на такситата отстрани на гарата и ще се освободи доста място.
1.
жоро
05.01.2014 13:03:05
0
7
Площадът е под нивото на морето и не става за подземен паркинг, ще бъде много скъп?Да направят паркинг с асансьори над автогарата?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Имаш тумор в мозъка ... или как хора без дипломи раздават фалшиви диагнози РЗИ и Министерството на здравеопазването с противоречиви позиции Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Длъжността остава вакантна след като дългогодишният ръководител Радослав Димов даде оставка през май 2023 г. по здравословни причини Серия от земетресения близо до Бургас Серия от земетресения близо до Бургас Трусовете са леки, но много притеснителни, идват след мощното бедствие в Истанбул Края на една ера: Balkan Holidays затваря офиса си на Острова. Ще пострада ли българският туризъм Края на една ера: Balkan Holidays затваря офиса си на Острова. Ще пострада ли българският туризъм Туроператорът загуби битката с нискотарифните авиопревозвачи, които летят до Черноморието  Срив в мрежата на Виваком Срив в мрежата на Виваком В социалните мрежи се разрази буря от коментари Георги Панайотов с първа реакция след оставката Георги Панайотов с първа реакция след оставката Помориецът изброи куп важни действия по оста САЩ - България Високо напрежение в спорта! Иванов за Аврамчев: Ще го уважа след смъртта му Високо напрежение в спорта! Иванов за Аврамчев: Ще го уважа след смъртта му Антъни е сигурен, че ще надживее настоящия президент на БФПС Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Задържаният има криминално минало Ще влезе ли България в еврозоната скоро? Германия с категорична позиция Ще влезе ли България в еврозоната скоро? Германия с категорична позиция "Има някои статистически въпроси, свързани с инфлацията, които трябва да бъдат изчистени", каза политикът Йорг Кукис Шофьор отнесе 13-годишен велосипедист! Момчето е с комоцио в бургаска болница Шофьор отнесе 13-годишен велосипедист! Момчето е с комоцио в бургаска болница Неприятен инцидент на пътя с. Бата – с. Медово
Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 София посреща елита на ММА, бокса и К1 на едно място Лекува всичко освен смъртта Лекува всичко освен смъртта Черният кимион – суперподправката, която подкрепя имунитета и сърцето Почина Зико Почина Зико Театърът в Стара Загора загуби една легенда Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Предложената сума е максималният размер, който Израел е склонен да плати при такива инциденти Прави икономическо чудо в страната си Прави икономическо чудо в страната си През следващите 30 години Аржентина ще бъде страната с най-висок икономически растеж, уверява президентът Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Имам собствен одит и страната ми документира много точно цялата информация, обяви Зеленски Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Истанбул е изправен пред сериозна сеизмична заплаха, предупреди японският експерт Йошинори Мориваки Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков За да има мироопазващи сили, трябва Русия да се съгласи, което на практика е невъзможно, коментира дипломатът Любомир Кючуков Карат се за имот Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса
Проф. Александър Кьосев Проф. Александър Кьосев Корабът бавно потъва. Над 30% от българите въобще не четат Виц на деня Виц на деня – Защо TikTok-ърът не ходи на интервю за работа?
– Защото чакаше клипът му да стане виръл и да се пенсионира на 22.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, в училище ми казаха, че съм много разсеян!
- Иванчо, живееш в съседния вход...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жени, не се страхувайте от мишките, страхувайте се от котараците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори