×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Главният прокурор поиска сваляне на имунитета на Марио Рангелов
  • Прaвocлaвният cвят днec oтбeлязвa eдин oт нaй-вaжнитe дни в Cтрacтнaтa ceдмицa - Вeлики чeтвъртък
  • ЕС се отказа от идеята да забрани вноса на руски втечнен газ
  • Жан-Клод Ван Дам желае да посети Русия и да стане посланик на мира
  • Поне 50 загинали и над 100 изчезнали в трагедия с лодка в Конго
  • Арестуваха пиян актьора Хайли Осмънт в американски ски курорт
  • Близо 1000 патрула ще са на терен в пиковите часове на празниците
  • Депутатите гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Желязков"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бивш военен от Меден рудник бие малки момиченца с яйца и картофи


Бивш военен от Меден рудник бие малки момиченца с яйца и картофи
Малката Теди е свидетел на обстрела с яйца. За щастие тя не била уцелена от разбеснелия се пенсионер. Приятелките й Полина и Ирена били ударени с яйца по главите
18 Октомври 2013, Петък, 15:39 ч.
Автор: Женя ГАЙТАНДЖИЕВА снимки Автора

Децата не се подчинявали на командите му, говорили високо пред блока

Бившият военен Георги Георгиев хвърля яйца, картофи, домати и вода по невинни малки момиченца, които вдигат шум под терасата му във вход 8 на блок 410 в ж.к. „Меден рудник”. Пенсионерът се превърна в страшилище за млади и стари, съседите му се страхуват от агресивния му характер.

На 20 май т.г. поведението на възрастния мъж минава всякакви граници, той предприема бясна саморазправа с три нежни момиченца – Теодора – 10 г., Полина – 8 г. и Ирена – 9 г.. Децата си играят пред блока след училище, свадата става около 18.30 часа. Бившият военен раздразнен се показва на терасата и се скарва на децата, казва им да престанат да вдигат шум. Момиченцата обаче не го слушат и продължават да говорят високо. Неподчинението вбесява военния.

Той се прибира в апартамента, взема две яйца от хладилника. Едното го запраща в главата на малката Полина, детето изпада в шок. С другото яйце уцелва Ирена. Децата започват да пищят, бягат при родителите си, единият от които е полицай. Именно този баща подава жалба в МВР и се образува досъдебно производство срещу агресивния дядо.

„Аз се страхувам от този дядо, един път ми каза, че ще ми залепи шамар, но татко го чу и го заплаши, че ако ме пипне, ще се оплаче в полицията. Той не хвърля за първи път яйца по нас и друг път го е правил. Хвърля домати и картофи... обясни днес пред екипа ни малката Теди, която е била свидетел на обстрела с яйцата.

 
От тази тераса пенсионерът хвърля яйца, домати и картофи

Целият случай подборно е описан в протокола на Бургаския районен съд, който е излязъл и с решение по делото на 8 октомври т.г. На заседанието обаче Георгиев казал, че е хвърлил едно яйце и то неволно.

Съдът не е намерил основания да смята, че показанията на свидетелите са тенденциозни. Напротив, същите са били последователни и достатъчно конкретни. Георги Георгиев е глобен с 200 лева за поведението си.

Съседи днес разказаха как Георгиев често се кара с тях. Пенсионерът заработвал като пазач в бургаска фирма. Съпругата му била чистачка в Трета поликлиника. Днес и двамата не бяха у дома си.

 
Дядото на Теди звъни на апартамента на Георгиев, никой не отвори



В категории: Темида


Флагман.БГ Взрив в "Ергенът"... Взрив в "Ергенът"... 17/04/2025, Четвъртък 19:40 0
Каза тежката си дума
Каза тежката си дума 17/04/2025, Четвъртък 19:24 0
Флагман.БГ Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 18:33 1
Унгария забрани гей парадите
Унгария забрани гей парадите 17/04/2025, Четвъртък 17:35 1
10
Коментара по темата
10.
весу
21.10.2013 15:26:07
0
3
Че пред нашия блок са до 22 часа децаса играе им се пък и какво да оравят в 18:30 у дома докато е хубаво времето са на вън а държанието на дядото не е нормално
9.
АЛФ
21.10.2013 13:27:06
0
2
Каквито децата-такива родителите.
Вчера баща(бакшиш) , от терасата наставляваше сина си как да изпуска гумите на автомобила на съседката си.
8.
Dedo
18.10.2013 20:57:29
3
13
Спокойствие трябва дори и за младите. Възпитавайте децата на ред и дисциплина.
7.
аз
18.10.2013 20:46:54
9
7
до номер 3: много си тъпа ма, пача.
6.
коко
18.10.2013 20:12:51
3
4
Скивай братче аз живея там и не знам за кво става въпрос,ужас!
5.
Калин
18.10.2013 17:51:27
12
8
ей невменяеми чички ходете на санаториум като искате спокойствие
4.
Какво
18.10.2013 17:42:03
4
15
значение има,че е бил военен? Ако е бил балерин ще напишете ли "бившия балерин" замеря деца?
3.
майка
18.10.2013 17:18:22
12
16
А къде да играят децата? Нали са пред блока си? Да шушукат ли? Това са деца, бе хора. Този дъртак е забравил неговите деца и внуци какво са правили. Да си затвори дограмата като не иска да ги чува.
2.
бургазлия
18.10.2013 17:02:57
7
22
родителите на тези хлапета, вместо да ходят да се жалват в полицията, да вземат да си възпитат децата.
1.
бургазлия
18.10.2013 17:00:57
6
20
разбирам го човека. само на който не му е на главата не може да го разбере. знаете ли какво е лапетии да седнат на пейката пред входа и да започнат да викат и крещат като изтървани. казва им се като на хора, а те ти отварят едни големи усти и все много знаят. дето вдигат шум до небесата ами и бели правят. палят пощенските кутии, чупят, драскат и какво ли още не. като се обадиш на полицията, никой не обръща внимание. така че го разбирам човека.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Подарък ли е за БСП и Путин отказа да продадем реакторите на Украйна? Подарък ли е за БСП и Путин отказа да продадем реакторите на Украйна? Така защитаваме националните си интереси, уверява Жельо Бойчев и доказва, че аргументите за отхвърляне на проекта за АЕЦ „Белене“ са неактуални  Каза тежката си дума Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Ето защо Департаментът на САЩ анулирал субсидия от 1,7 млн. долара за дигиталната програма за медийна просветност Be MediaWise в България Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... От централата по борба са категорични, че Ганчев е в миналото й като фактор! Той обаче е финансов благодетел на ЦСКА, а "армейците" при мъжете в борбата май са най-силният клуб в страната изобщо За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие Така децата ще почиват от 1 до 6 май включително Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година След мащабната работа през последните години в ж.к. „Възраждане“ и Централната градска част, обновяването на ключови улици продължава с пълна сила Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Следващата седмица валежите ще са интензивни, с гръмотевици Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Той и тийнейджърът, които били на гости вчера в дома на убития Атанас, са имали предходен конфликт с него Край на евтинджоса: Тему и Шейн вдигат цените след Великден Край на евтинджоса: Тему и Шейн вдигат цените след Великден Митата на Тръмп ударили тежко компаниите
Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Унгария забрани гей парадите Унгария забрани гей парадите С нова поправка в Конституцията официално се забраняват публични събития, организирани от ЛГБТ+ общности Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Все повече университети в САЩ се обявяват срещу действията на администрацията 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив Пробите за алкохол и наркотици на двамата участници са отрицателни Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Безконтролната миграция не е обикновен проблем, тя е срив на държавността Жена избяга гола от истински ад  - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Жена избяга гола от истински ад - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Тунизиец без документи е арестуван за бруталното сексуално насилие Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Приемният ден ще се състои на 23 април 2025 г. (сряда) от 16:00 до 18:00 ч. ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти Въпреки спада с 38% на незаконните влизания на мигранти в ЕС миналата година до най-ниското ниво от 2021 г. насам, имиграцията остава изключително чувствителен въпрос сред 27-те държави-членки на блока Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Дори да имат сертификат, няма да бъдат признати като дами Какво крие тази кифла от Ергенът Какво крие тази кифла от Ергенът Имала е връзка с милионер и 4 пластични операции
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори