×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Висш офицер от руските въоръжени сили загина при взрив на кола
  • Серия от трусове до Несебър
  • КС отмени улеснения за фотоволтаици в ниви
  • БНБ пуска монета „175 години от рождението на Захари Стоянов“
  • ГДБОП разби престъпна група за трафик на антични ценности
  • Две катастрофи на AM „Тракия” между Ямбол и Стара Загора
  • Разходите за ядрени сили на САЩ нарастват до 946 милиарда долара до 2034 г.
  • Кметът на Киев Виталий Кличко: Украйна може да се наложи временно да отстъпи земя в името на мира
  • Намушкаха мъж в ловешко село
  • „Инстаграм“ пусна приложение - конкурент на „ТикТок“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кралска особа на крака след перфектна езда на Георги Базотев


Кралска особа на крака след перфектна езда на Георги Базотев
Принц Антон Собиески(вдясно) и дъщеря му поздравяват председателя на конен клуб "Кан Крум" Георги Базотев (в гръб)
11 Август 2013, Неделя, 12:08 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Иван КОЛЕВ

Принц Антон Собиески, наследник на легендарния монарх Ян III Собиески, гледа състезанието на конната база на специална ложа

Председателят на клуба по конен спорт „Кан Крум“ Георги Базотев най-изненадващо се включи днес в националното състезание по конен спорт за "Купа Бургас", провеждащо се на базата в Морската градина. Базотев възседна коня Индиана и участва в една от дисциплините - „прескачане на препятствие“, като се представи повече от добре.

Доказателство за това бяха и поздравленията, което получи веднага след като слезе от коня. Сред първите, които стиснаха ръката на Базотев бе и ВИП госта на конното състезание – принц Антон Собиески, наследник на легенрадния монарх Ян IIIСобиески. Кралската особа бе придружаван от очарователната си дъщеря, чиято фирма е един от основните спонсори на проявата. За тях бе осигурена специална ложа, намираща се на най-доброто място в базата – на метри от журито и в непосредствена близост до манежа, където с нескрит интерес наблюдаваха жокеите и расовите коне, участвали в състезанието.

Принц Антон Собиески, който от години има и сериозни бизнес интереси в страна. Точно като човек със синя кръв, се оказа че той владее куп езици, сред тях и българския, който е научил по впечатляващ начин. В неофициален разговор с наш репортер принц Собиески сподели, че не за пръв път идва в Бургас, никак няма и да е за последен. През септември той планира да презентира изключително мащабно начинание. Какво е то – принц Собиески запази в тайна.

Самото състезание минават при изключителен интерес. В него участват 74 клуба от цялата страна. Поради засиления тазгодишен интерес, организаторите подготвиха 130 бокса за расовите коне, които са ангажирани до един. Туровете на манежа в базата продължават до полунощ. От 22 часа започва нощния паркур, считан за най-атрактивната част на турнира.

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Взе ключово решение Взе ключово решение 25/04/2025, Петък 22:03 0
Блести в Италия
Блести в Италия 25/04/2025, Петък 20:48 0
Дръзка кражба в...
Дръзка кражба в... 25/04/2025, Петък 20:00 1
Сърцето му се къса
Сърцето му се къса 25/04/2025, Петък 19:24 1
Мощно земетресение до...
Мощно земетресение до... 25/04/2025, Петък 19:03 0
4
Коментара по темата
4.
Ехаааа
13.08.2013 11:28:17
0
1
Преди да публикувате глупости проверете що за ПРИНЦ е този!!! Може да се окаже и Малкия принц :-) ! А за наследник на легендарния монарх Ян III Собиески и дума неможе да става! Имате интернет надявам се там всичко си пише! Ако и ездата Ви е като принца - оле майко! :-)
3.
Сергей
12.08.2013 09:26:24
0
1
Базотев по образование е авиоинженер,по дух комунистическа номенклатура!Явно много хора са разбрали че си плаща за да пишат за него,за Фаркол,за това че гледа коне,че е хуманист.А с перфекната си язда Базотев е като индиански вожд,само че малко индианец има да му се връзва на платения пи ар.
2.
Ех,
12.08.2013 08:30:20
0
2
пък и вие! Ами нали плаща щедро и на медиите - като за Бойковия медиен комфорт! Колко време четяхме в тази медия , че "цените в аптеки Фаркол /на същия този Базотев/ са най-ниски"...
1.
Уфф
11.08.2013 23:11:25
0
2
Айде стига сте ни занимавали с този Базотев , разбираме ,че плаща за реклама човека , ама до гуша ни дойде от тези коне , принцове и челни стойки
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сподели какво мисли за Фарниев Сподели какво мисли за Фарниев Маринов говори за борбата ни Плаж Бутамята със “Син флаг” Плаж Бутамята със “Син флаг” Пет български пристанища са сред наградените  Кой държи козовете и решава как да завърши войната в Украйна? Кой държи козовете и решава как да завърши войната в Украйна? Защо Брюксел не върне Крим на Украйна, а разчита на Тръмп, който няма интерес, попита риторично Шкварек и поясни, че след ЛГБТИ пропагандата Европа няма сила БФС с много дискусионно решение БФС с много дискусионно решение Финалът за Купата няма да е през почивен ден Кристиян Шкварек: Заблуда е, че вероучението противоречи на науката Кристиян Шкварек: Заблуда е, че вероучението противоречи на науката Това е най-голямата лъжа е, че то ни отдалечава от Европа, защото на изток религия не се преподава, коментира той Дръзка кражба в... Дръзка кражба в... Казанлък Председателят на Европейския съвет идва в България Председателят на Европейския съвет идва в България Антонио Коща ще проведе срещи с президента и премиера Бургаският кв. "Горно Езерово" излиза на протест заради пътя, АПИ обещава основен ремонт Бургаският кв. "Горно Езерово" излиза на протест заради пътя, АПИ обещава основен ремонт  Пътната агенция вече работи по проекта и догодина се предвижда реконструкция на най-кошмарния път в Бургас Жените, които са майсторки в прикриването Жените, които са майсторки в прикриването Не можеш да я хванеш в изневяра, защото винаги ще „замаже“ положението Те никога няма да изхвърлят любимото си мече на боклука Те никога няма да изхвърлят любимото си мече на боклука Топ 3 на най-верните мъже в зодиака
Ще се сблъскат ли на погребението на папата Тръмп и Зеленски след драмата в Белия дом? Ще се сблъскат ли на погребението на папата Тръмп и Зеленски след драмата в Белия дом? Ватиканът нареди държавните глави по азбучен ред, но на френски език, за да не се стигне до нов скандал  Виталий Кличко с много важно изказване Виталий Кличко с много важно изказване Кметът на Киев говори за войната Продадоха потник за 7 милиона долара Продадоха потник за 7 милиона долара Дрехата е емблематична Убиха руски генерал край Москва със самоделна бомба Убиха руски генерал край Москва със самоделна бомба Килърът следил Ярослав Москалик с камера и когато се качил в колата си, активирал адската машина дистанционно Огромен скандал в ресторант, жена откри в чинията си... Огромен скандал в ресторант, жена откри в чинията си... Плъх в обедно меню Блести в Италия Блести в Италия Николов с фурор във волейбола Мощно земетресение до... Мощно земетресение до... Еквадор Русия получава Крим, Донецк, Херсон и Луганск, Украйна си връща Харков и Запорожието Русия получава Крим, Донецк, Херсон и Луганск, Украйна си връща Харков и Запорожието Специалният пратеник на Белия дом Стив Уиткоф пристигна днес в Москва, където се очаква да се срещне лично с руския президент Владимир Путин, за да обсъдят параметрите на възможното мирно споразумение Travel X в Бургас стартира при огромен интерес, представя бъдещето на туристическия бранш Travel X в Бургас стартира при огромен интерес, представя бъдещето на туристическия бранш Събитието събра в залите на хотел „България“ представители на туристическия бранш, технологични компании, общини и държавни институции Водолази от цялата страна се събират за почистване на морското дъно в Бургас на 26 април Водолази от цялата страна се събират за почистване на морското дъно в Бургас на 26 април През предходните години подобни мерки доведоха до изваждането на значителни количества отпадъци
Проф. Александър Кьосев Проф. Александър Кьосев Корабът бавно потъва. Над 30% от българите въобще не четат Виц на деня Виц на деня – Защо TikTok-ърът не ходи на интервю за работа?
– Защото чакаше клипът му да стане виръл и да се пенсионира на 22.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, в училище ми казаха, че съм много разсеян!
- Иванчо, живееш в съседния вход...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жени, не се страхувайте от мишките, страхувайте се от котараците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори