×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Божидар Лукарски: СДС не може да има нищо общо с ГЕРБ


Божидар Лукарски: СДС не може да има нищо общо с ГЕРБ
Божидар Лукарски изключи вероятността СДС да прави общ план с Борисов за сваляне на правителството.
09 Август 2013, Петък, 09:45 ч.

Различията ни с Бойко Борисов са много, каза лидерът на сините
Общи действия с ГЕРБ не бихме могли да имаме, поради много различия, каза в интервю за БНТ лидерът на СДС Божидар Лукарски.
“Ние си имаме собствена позиция, която продължаваме да защитаваме. Тя е за оставка на правителството и не е свързана с някакви покани от страна на ГЕРБ за общи действия. Тъй като СДС си е самостоятелен политически субект, който има своята позиция по въпроса. Не мисля, че бихме могли да имаме общи действия с господин Борисов и с ГЕРБ. Те са си парламентарно представени и трябва да се борят в парламента”, заяви Лукарски в “Денят започва”. Той обаче подчерта, че едни общи действия биха били доста полезни и за СДС, и за Реформаторския блок като цяло.

В категории: Политика


Флагман.БГ За какво най-често лъжат хората на първа среща За какво най-често лъжат хората на първа среща 21/04/2025, Понеделник 22:00 1
2
Коментара по темата
2.
KIRO KURO ut SLIVEN
11.08.2013 03:19:21
0
2
DOKATO NARODA NE IZBIE TAZI PASMINA GERB I SINITE HOMOSEXSUALISTI MIR V BULGARIA NYAMA DA IMA.KAKTO NA DEVETI SA IZKARANI RAZSTRELYANI PREDATELITE NA BULGARIA .SEGA ORESHARSKI TRYABVA DA SE ZAEME S PROCHISTVANETO NA BULGARIA OT PLEVELA. BOG DA PAZI BULGARIA NASHATA RODINA.
1.
Daaa
09.08.2013 10:02:46
0
8
Колко народ изключиха от СДС и оплюха заради това, че си позволиха да критикуват ГЕРБ. Изгониха областни председатели, депутати и т.н.
Костадин Марков с братчето си за да спаси кожата от затвора предаде цялата партия на тепсия на ГЕРБ. Загуби де що имше избори с плачевни резултати но за награда го избраха и за зам.председател на СДС, а Борисчо Марков пак си е шеф на щаба на партията. Това ако не е шизофренично поведение, не знам кое е!?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
За какво най-често лъжат хората на първа среща За какво най-често лъжат хората на първа среща Това са най-разпространените лъжи 4 зодии, които имат невероятно шесто чувство 4 зодии, които имат невероятно шесто чувство Те слушат интуицията си Отец от Царево гради с ръцете си път към вековен храм Отец от Царево гради с ръцете си път към вековен храм Аз се надявам искрено, че това ще бъде оценено не само от туристите. Всичко, което се прави, е за да създаде удобство на човека, който идва на литургия, споделя свещеникът Тайната е в продуктите: сладкиш без печене, любим на цялото семейство Тайната е в продуктите: сладкиш без печене, любим на цялото семейство Ето как да го приготвите Невръстно дете падна от шестия етаж в Габрово Невръстно дете падна от шестия етаж в Габрово Според първоначалната информация то е контактно, но има множество фрактури Тези туристи взеха местата на българите по родното Черноморие Тези туристи взеха местата на българите по родното Черноморие Нападението спрямо нашия бранш беше изключително некоректно и некомпетентно, оплака се хотелиер Банките дадоха 2 месеца срок. Ключова услуга ще е безплатна Банките дадоха 2 месеца срок. Ключова услуга ще е безплатна Свързана е с приемането на еврото Имате стар козунак? Ето какво може да направите с него Имате стар козунак? Ето какво може да направите с него Няколко интересни идеи Взима 160 бона за 10 часа Взима 160 бона за 10 часа Любимият комик Димитър Рачков прибира солидна заплата Три зодии да внимават, скоро ще усетят жилото на завистта Три зодии да внимават, скоро ще усетят жилото на завистта Когато чарът ти дразни околните, понякога става горещо – а звездите вече прошепнаха кои ще се окажат в центъра на интригата…
Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Свикнали сме вече на какво ли не, но това определено няма как да не ни остави с отворена уста Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Хонорарите, които печелеше предшественикът на Байдън - Барак Обама, достигаха до 400 000 долара Ето кога ще бъде погребението на папата Ето кога ще бъде погребението на папата Главата на Римокатолическата църква почина тази сутрин на 88-годишна възраст Ford спря колите за Китай заради митата Ford спря колите за Китай заради митата Шведската Volvo уволнява 800 работници от три завода в САЩ Новите смартфони получават етикети като на бяла техника Новите смартфони получават етикети като на бяла техника Мярката влиза в сила това лято Кой ще наследи папа Франциск: Ето ги кандидатите за светия престол Кой ще наследи папа Франциск: Ето ги кандидатите за светия престол Битката за светия престол ще бъде между либерали и консерватори Какво следва след кончината на папата Какво следва след кончината на папата Светият отец няма да бъде погребан във Ватикана 7 души са се удавили при силни бури в Австралия на Великден 7 души са се удавили при силни бури в Австралия на Великден Последният потвърден смъртен случай е на 9-годишно момче Те го закъсаха, боядисаха картофи вместо яйца Те го закъсаха, боядисаха картофи вместо яйца Високите цени ги принудиха да измислят алтернативни варианти Москва призна Google за виновна, разкрила данни за загинали руски военни Москва призна Google за виновна, разкрила данни за загинали руски военни Във видеоклип, публикуван в Googlе, били разкрити лични данни
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори