×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Български Монтеки и Капулети се биха до кръв в Царево, трошиха с камъни полицейски джип


Български Монтеки и Капулети се биха до кръв в Царево, трошиха с камъни полицейски джип
Петима мъже набили 46-годишния Петко Иванов, което предизвика масов бой в кв. Мандрата, версиите са, че в основата е любов между момче и момиче от враждуващи родове или невърнати кредити
25 Юни 2013, Вторник, 12:06 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка СКАТ ТВ

Любовна драма или неизплатени кредити са причината за боя в ромския квартал

Масов бой разтресе квартал Мандрата в Царево вчера и вече 24 часа настроенията не утихват. Вчера около 14.10 ч. в Районно управление «Полиция» - Царево е получено съобщение от 46- годишния Петко Иванов от Царево, живеещ в кв. «Мандрата» № 8, че малко по-рано е нападнат в дома си от петима мъже, които счупили прозореца на входната му врата, разхвърлили в двора му покъщнина и след това му нанесли побой. След инцидента около къщата на Иванов се събрали множество хора. За да бъде предотвратено разстрастването на напрежението пристигнали допълнителни сили от Граничен полицейски участък - Царево и Специализираните полицейски сили при ОДМВР - Бургас. По първоначални данни причина за възникналия инцидент е любовна драма между младеж и девойка от две съперничещи си фамилии, които желаели да живеят заедно, но не получили одобрение от роднините си, съобщиха от ОД на МВР. Вуйчото на момичето – Цвятко С., 37 годишен от Царево поръчал петима младежи да нападнат и пребият бащата на момчето – Петко, в резултат на което възникнало масово сбиване между двете фамилии. Няколко часа по-късно /около 17.00 ч./ при оказване на съдействие от страна на служители на Граничен полицейски участък - Царево за прекратяване на масовия бой в кв. «Мандрата», са нанесени материални щети спрямо л.а. «Ленд Роувър», с бургаска регистрация, собственост на Регионален граничен сектор – Бургас. Щетите са предизвикани от хвърлени камъни по автомобила по време на извеждане на пострадали лица, в резултат на което е счупено задното панорамно стъкло на «Роувъра». По случая е образувано бързо полицейско производство срещу : 45 годишната Елена Иванова от Царево /съпруга на Петко/, живееща на същия адрес.
Според местни жители причината за боя обаче е невърнати кредити. Установява се причината за мелето.
В кв. Мандрата живеят предимно роми, които работят като чистачи или нисш персонал, някои от тях са безработни. В морския град се коментира, че пострадалият е бил пребит, тъй като не е плащал дължимото по изтеглен бърз кредит.

В категории: Царево


28
Коментара
Флагман.БГ Какво време ни очаква? Какво време ни очаква? 26/02/2025, Сряда 07:21 0
Флагман.БГ Мощен скандал в "Ергенът" 4 Мощен скандал в "Ергенът" 4 25/02/2025, Вторник 22:21 1
Голяма новина за Русия
Голяма новина за Русия 25/02/2025, Вторник 22:03 2
Флагман.БГ Дружка на Димитров обра точките в... Дружка на Димитров обра точките в... 25/02/2025, Вторник 21:31 2
Флагман.БГ Сериозна промяна в "Ергенът" Сериозна промяна в "Ергенът" 25/02/2025, Вторник 21:14 0
Флагман.БГ Обсипаха я с комплименти Обсипаха я с комплименти 25/02/2025, Вторник 20:33 0
Получи голямо признание
Получи голямо признание 25/02/2025, Вторник 20:31 0
Флагман.БГ Минусов температурен рекорд за... Минусов температурен рекорд за... 25/02/2025, Вторник 20:00 1
Флагман.БГ ГДБОП разби склад за наркотици ГДБОП разби склад за наркотици 25/02/2025, Вторник 19:50 1
Флагман.БГ Взривява "Ергенът"? Взривява "Ергенът"? 25/02/2025, Вторник 19:40 0
28
Коментара по темата
28.
fffff
10.07.2013 12:51:18
1
1
На Петко Арнаудов избирателите са това Арнаудовската империя а случката е за снимане на евро-ромски сериал, срамота циганите станаха повече от българите Мичурин
27.
do 23
04.07.2013 18:55:58
2
3
Явно или лъжеш или не си в час.Тези роми в Мандрата ги засели великия Г.-Костадинов и ги остави в зестра на следовниците си.Арнаудов просто потърси начин да регламентира квартала.Забравяте ли всяка година как града пламваше с жълтеница и гнездото беше от тази клетка?
26.
do 23
04.07.2013 18:55:57
2
3
Явно или лъжеш или не си в час.Тези роми в Мандрата ги засели великия Г.-Костадинов и ги остави в зестра на следовниците си.Арнаудов просто потърси начин да регламентира квартала.Забравяте ли всяка година как града пламваше с жълтеница и гнездото беше от тази клетка?
25.
Димитрова
29.06.2013 10:14:37
1
5
Правилно ! Толкова много хора са потърпевщи от тези хора .
24.
fe6ev
28.06.2013 15:20:22
1
8
Община Царево е брокерска къща, майката на друг виден гербер от ОбС Мара Атанасова оценява общинските земи, жалват се от опозицията

Съпругата на председателя на Общинския съвет в Царево Даниел Скулиев от ГЕРБ – Таня Пейчева се уреди с атрактивен имот в стария квартал на морския град – „Василико”, където къщи и вили притежават популярни личности от българския хайлайф и бизнес. Районът от известно време е предпочитан и от чужденци, предимно от заможни руснаци, които вече са се заселили в апартхотелите от бившия къмпинг „Нестинарка”.
Таня Пейчева е бивш технически сътрудник в ММЦ „Приморско“, но откакто съпругът й е в местната политика, го раздава бизнесдама. Тя се е сдобила с общинския имот на скромната сума от 76 лева на кв.м. без ДДС,
23.
ROMPETROL
27.06.2013 19:30:33
4
0
Циганите са добри хора.
Трябва да се търси сметка на хората, които преди десетилетия са ги заселвали по тия места, визирам Мандрата, без да има работа, имоти и поминък за тия хора.
Ползват ги само по изборите и нищо. Петко Арнауда ги лъга и маза, накрая те го продадоха на следващия кандидат за мазач на филии.
22.
Cristal
27.06.2013 14:25:16
0
1
А онова момченце с ризката на квадратчета Лапчев .
21.
сваляча
27.06.2013 10:58:59
1
1
Аз тия услуги колко съм ги ползвал вече са ми писнали на кура.Стига с тоя Неолит парцалес, досадно е вече!!!!!!Какви неща се случват в тая държава, а тия патки си показват задн*ците!?
20.
do 19
27.06.2013 09:58:19
2
0
Правилник за писане по форумите от симпатизанти на БСП:
1.Пишете сутрин и късно вечер. Вашите постове трябва да бъдат последни. Така ще се постигне ефекта, че има съгласие с написаното от вас.
2. Не отговаряйте на неудобни въпроси, не влизайте в разговор.
19.
сергей станишев -евреина
27.06.2013 09:51:02
1
1
Браво последователи мои,браво мои любими избиратели мангалски, не си давам парите напразно!Скоро ще намина по южното черноморие да си взема обратно паричките заедно с лихвите, които ви дадох за изборите.На вас вече не ви трябвът,нали дойде лятото.Така,така, събирайте ги по един или друг начин, аз идвам да си ги взема
18.
Марина Стоянова
27.06.2013 09:44:36
1
1
И как точно "ще тръгне просперитета" на тази циганска измет след максималното натоварване на държавата заради тях ?
Дебелогъзите местни мангалки ще се наредят покрай магистралата за по 10 лв. на гъз ? Или мъжете им пък вкупом ще отворят автомивки и гумаджийници около моста . Плюс бензиностанция до бензиностанция , мила моя майнольо. Или с метлите и лопатите ше метат моста , а зимно време да ринат снега .
С други думи : целокупното мангалско население ще се хвърли да обслужва туристите , в частност : някой местен велможа .
Наслушал съм се на тая мантра с мангалите.... а те са само просто едно циганско племе за ..
17.
kimbo
27.06.2013 00:16:00
1
0
az sam ciganin i ako bqh balgarin 6tqh da sam rasist. ako vidi6 ciganin bii mu edin 6amar zad vrata za6toto hubavo nqma da vidi6 ot nego. Ima i kadarni i obrazovani no zasega sa rqdkost
16.
milevio
26.06.2013 19:57:11
1
2
Значи така,Милев хойка в Мандрата,Кардиков хойка където си иска,Филипчо хойка в учителския бранш.
15.
doncho prokopov
26.06.2013 18:13:37
0
1
Filipe, Filipe
14.
7272
26.06.2013 17:16:45
0
2
Изберете Арнаудов за кмет, той ще ви извози, извинете, оправи е думата.
13.
eliko
26.06.2013 10:39:41
5
1
znaeteli mojebi dasme cigani no ponesme po kadarni ot vas edna darjava nemojite da opravlqvate geluri tovaste vie vie iskate lekvedirane a ne nie priateli moi nao4etese da ne kradete i togava 6te imate darjava niesme si dobre
12.
\\\\\\\
26.06.2013 10:14:05
0
2
Съдете ги, тяхната м..., щом са трошили народна пара!Вятър и мъгла...Въздух под налягане...Тинтири минтири...ПАРОДИЯ...имитация на дейност и ХВАЛИПРЪЦКАНЕ...На бас се хващам ,че няма да осъдят никого и това е само имитация на дейност и прах в очите на хората.
Марш в Анадола, мангали вонливи!!
11.
лапчев
26.06.2013 09:51:44
0
6
хаиде лапчев каде си сега.Мона лиза да иде да види избирателите си
10.
108612
26.06.2013 09:34:23
1
1
тази набързо скалъпена статийка от която леко лъха на расизъм показва нашето тоталното неразбиране за случващото се.шансовете да оздравеем са по-големи,ако си внесем политици от Европа с евросредсдтвата-защото няма да подминават циганите-а ще решат кардинално проблема.нали няма да ги избират а и ние ще имаме най после някаква полза от политиците-само да не са български .
9.
demokrit
26.06.2013 09:29:19
0
4
Не може да ги изхвърлим, защото Петко Арнаудов много го обичат и той тях. Ще скочи, ще ревне, ще ги брани.
Лошото е и че Лапчев нищо не прави, качват му се на главата, онзи специалист техникос стоян милев работи в работно време на частни обекти.
8.
ДЕМОКРАЦИЯ
26.06.2013 09:05:34
0
3
Сега е момента за изритването им.веднага всички мангали да се изхвърлят на някъде,без значение къде-надоло към малко търново`то там така и така само мангусти останаха`
7.
до 5-ти от Сергей Станишев
26.06.2013 08:54:11
0
2
не филиптъп4у не бе там,беше жора мун4ева и приятели мангалосапуни.мангалите бавно и с подкрепата на власта ни завземът и налагът тяхната си вмерисана черна култура и живот.навремето,когато отидох да работя в съюза в ленинград една рускиня ми каза ,че не съм българин.на въпроса ми ,защо мисли така, тя отговори,че когато била на почивка в албена ,ние българите сме били черни и сме меришели--така , че това сега се повтаря с нова сила и налагане.Още един резил. Да берем срам, заради тази долна измет и то когато почва лятото.
6.
adolf4y
26.06.2013 08:14:30
1
1
ДобрУтрУ , тъмно;dнгалски гниди? Още ли мърдате, или довечера ще трябва да пръскаме с ДДТ?
5.
prokop donchev
26.06.2013 06:20:52
0
1
Храбрият репортер Филипчо беше ли там ?
4.
123
26.06.2013 00:38:35
1
5
Ние в Царево т.нар кв Мандрата си го знаем и наричаме кв.П.Арнаудов!
3.
arnaudonqkoi
25.06.2013 22:49:02
4
2
Вашия червен гуру Арнауда много обичаше циганите.
2.
njakoj
25.06.2013 21:03:09
1
1
Нека копи-пейстнем тук един текст, изброяващ всичките видове "детски" помощи - огромната част от които обаче са САМО ЗА ЦИГАНИТЕ !!!!





„Детските са поне 19 вида но…, повечето са само за циганите…!!!



I - ЗСПД = Закон за Семейни Помощи за Деца.



1. Детска помощ при бременност = 150 лв. еднократно - Според член 5а, от ЗСПД, тази помощ се полага само на бременни жени, които НЕ СА ПЛАЩАЛИ осигуровки по Кодекса за Социално Осигуряване (КСО) - тоест ПРЕДИМНО ЦИГАНКИ.

- На майки, които са се осигурявали върху месечен трудов доход, от над 350 лв. бруто, тази помощ НЕ СЕ ПОЛАГА...!

2. Детска помощ при раждане на дете (еднократна) - 250 лв. за първо дете, 600лв. за второ, и по 200 лв. за трето и последващите деца НЕЗАВИСИМО от месечния брутен доход на семейството…

3. Детска помощ при раждане на дете с увреждания - 100 лв. еднократно, НЕЗАВИСИМО от месечния брутен доход на семейството.

4. Детска помощ за близнаци - 1 200 лв. на близнак еднократно, до навършване на 1 година, при 2-ма близнаци - 2 400 лв., при 3-ма - 3 600 лв. и т.н. НЕЗАВИСИМО от месечния брутен доход на семейството.

- ДЯНКОВ СЕ ОПИТА ДА НАМАЛИ НАПОЛОВИНА, тази помощ!

5. Детска помощ за майка студентка - 2 880 лв. еднократно - Според член 8в, от ЗСПД, тази помощ е за майки-студентки.

- ДЯНКОВ СЕ ОПИТА ДА СПРЕ НАПЪЛНО тази помощ!

6. Месечна помощ за дете, до завършване на средно образование - 35 лв. месечно. - Според член 4 и член 7 от ЗСПД, тази помощ НЕ СЕ ПОЛАГА на родители, които СА ПЛАЩАЛИ ДАНЪЦИ, върху месечен трудов доход, по-голям от 350 лв. бруто, на член от семейството.

- ТОЧНО ДАНЪКОПЛАНЦИТЕ не получават тази помощ. Тази помощ не се дава и за деца, които не посещават редовно училище, но това НЕ СЕ СПАЗВА…!!!

7. Месечна помощ за деца-близнаци, до завършване на средно образование - 52,50 лв. месечно.

- Тази помощ НЕ СЕ ПОЛАГА на родители, които СА ПЛАЩАЛИ ДАНЪЦИ, върху месечен трудов доход, по-голям от 350 лв. бруто, на член от семейството.

- С други думи, - ТОЧНО ДАНЪКОПЛАНЦИТЕ не получават тази помощ…!!!

8. Месечна помощ за дете с трайни увреждания, до завършване на средно образование - 70 лв. месечно.

Тази помощ се дава НЕЗАВИСИМО, от месечния брутен доход на семейството.

9. Добавка към месечната помощ за деца с увреждания - 189 лв. месечно - Според Член 8д от ЗСПД.

Общо такова дете получава 259 лв. детски на месец

10. Месечна помощ за дете, до навършване на 1 година - 100 лв. месечно - Според член 8, от ЗСПД, тази помощ е само за родители, които НЕ СА ПЛАЩАЛИ осигуровки по КСО.

- На родители, които са се осигурявали върху месечен трудов доход, по-голям от 350 лв. бруто, тази помощ НЕ СЕ ПОЛАГА.

- С други думи, - ТОЧНО ДАНЪКОПЛАНЦИТЕ не получават тази помощ…!!!

11. Целева помощ за първолаци = 150 лв. еднократно - Според член 10а, от ЗСПД, на учениците записани в 1-ви клас, се дава еднократна помощ от 150 лв.

- На родителите, които са плащали данъци, върху месечен трудов доход, по-голям от 350 лв. бруто, тази помощ НЕ СЕ ПОЛАГА .

- С други думи, - ТОЧНО ДАНЪКОПЛАНЦИТЕ не получават тази помощ…!!!

12. Помощ за детска градина - 100 лв. месечно - Според член 10б, от ЗСПД, родителите чието дете (деца), не може да бъде записано в общинска детска градина, имат право на 100 лв., за всяко дете - което е на възраст между 3 и 6 години.

Но има специална наредба на МФ, по тази помощ... И ПОЗНАЙТЕ КОЙ ГИ ПОЛУЧАВА НА ПРАКТИКА…

13. Безплатно пътуване за многодетни майки - Според Член 8г на ЗСПД, многодетните майки имат право на безплатно пътуване веднъж в годината (отиване и връщане) с влак или автобус

Кои са многодетните майки ПРИ ГОРНИТЕ УСЛОВИЯ - вие много добре знаете !





II - ПП на ЗСП = Правилник за Прилагане,

на Закона за Социално Подпомагане



Помощите по ПП на ЗСП, се наричат ДМД (Диференциран Минимален Доход) - ГМД в момента е 65 лв. месечно, а процентите са различни, за 11-те вида, целеви подпомагани групи. Или ... 65 лв. х N% = ДМД



14. ДМД за дете, до завършване на средно образование = 59,15 лв. месечно - Според точка 8, от ал.3, на член 9, от ПП на ЗСП.

- Тази помощ, по силата на следващия член 10 от ПП на ЗСП, се дава САМО НА ЦИГАНЧЕТАТА!

15. ДМД за родител, отглеждащ сам дете/деца, до 3-годишна възраст = 78 лв. месечно - Според точка 10а, от ал.3, на член 9, от ПП на ЗСП на самотните майки

- И тази помощ, по силата на следващия член 10 от ПП на ЗСП, се дава САМО НА ЦИГАНКИТЕ!





III - ПП на ЗЗД = Правилник за Прилагане,

на Закона за Закрила на Детето



16. Детска помощ, за превенция на изоставянето - до 325 лв. еднократно - Според член 48, от ПП на ЗЗД, ако майката ЗАПЛАШИ, че ще изостави детето си (ПОЗНАЙТЕ КОИ МАЙКИ ГО ПРАВЯТ). Тази помощ е за превенция, за да се откаже от намерението си.

- На практика тези пари, отиват САМО ЗА ЦИГАНКИТЕ!

17. Детска помощ, за реинтеграция в семейството пак до 325 лв. еднократно - Пак според член 48, от ПП на ЗЗД, ако майката реши да си върне отгледаното дете, което като малко е изоставила в дом, то тя получава помощ за реинтеграция.

- И тези пари на практика, отиват САМО ЗА ЦИГАНКИТЕ.

18) Детски за изоставени деца, настанени в приемни семейства - средно 227,50 лв. месечно

- И тези пари, на практика в 99% от случаите, отиват за изоставени циганчета.

19. Заплати за приемните родители, отглеждащи изоставени деца (в 99% ромчета)

Според член 57в, от ПП на ЗЗД, тези заплати са ...

- 351 лв. месечно ( МРЗ от 270 лв. х 130 % ), при отглеждане на 1;

- 378 лв. месечно ( МРЗ от 270 лв. х 140 % ), при гледане на 2;

- 405 лв. месечно ( МРЗ от 270 лв. х 150 % ), при отглеждане на 3 и повече, изоставени ромчета.

( Заб. - На практика приемното семейство, получава едновремено парите по тази и предишната точки. - Споко..., това не е всичко. Според другия Закон за семейни помощи, ако същото ромче е с някакви увреждания, то получава още 259 лв. месечно.

Така, че общо на такова дете родено от циганска безотговорност, държавата плаща 805 лв. на месец !!! А за българчето 35 лв. или ... или даже и те са спрени...?!?!



20. Съществуват още многобройни и лукаво прикрити социални помощи, размера на които е, според броя на циганчетата в семейството. Погледнато през тази призма, социалните помощи също са детски ...



- Всички пари, за гореизброените 20 вида детски, Управниците ги взимат от данъците, осигуровките, таксите и високите цени, смъкнати от гърба на белите данъкоплатци ВЗЕМАЩИ ПЕНСИИ ПО 136 ЛЕВА…!!!

- Над 85% от общия размер на тези детски, се изплащат на вече стотиците хиляди мургави, УЖ самотни майки, чрез който хранят не само себе си, но и безбройните дърти паразити, в многобройните цигански фамилии, в които никой не иска да работи.
1.
7272
25.06.2013 14:47:18
4
2
Samo Petko Arnaudov e lipsval tam.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво време ни очаква? Какво време ни очаква? По Черноморието ще бъде предимно слънчево Петя от Бургас отпадна от Hell`s Kitchen, а „Мис България 2024“ гледа сеир и едва не остана гладна Петя от Бургас отпадна от Hell`s Kitchen, а „Мис България 2024“ гледа сеир и едва не остана гладна Драма и в синия отбор - Нико Грозев обяви, че иска да си ходи, а после напрежението взе връх и едва не се стигна до бой с Мартин „Антеа рън“ – състезанието, което ще промени представите ви за бягането „Антеа рън“ – състезанието, което ще промени представите ви за бягането Участниците няма да се състезават помежду си, а със себе си, всяко препятствие по пътя ще e борба със собствените си възможности, сила и воля Сериозна промяна в "Ергенът" Сериозна промяна в "Ергенът" Две сестри влизат в реалитито Макар извън преговорите за мир в Украйна, ЕС държи таен коз Макар извън преговорите за мир в Украйна, ЕС държи таен коз В началото на конфликта бяха конфискувани около 200 млрд. евро суверени активи на Русия, които сега могат да се ползват като разменна монета Ще ни направи ли богати геотермалната енергия? Бургас и Поморие са сред първенците Ще ни направи ли богати геотермалната енергия? Бургас и Поморие са сред първенците Министър Станков откри дискусия, посветена на използването на дълготрайния и възобновяем източник на енергия ГДБОП разби склад за наркотици ГДБОП разби склад за наркотици Има най-малко четирима задържани Взривява "Ергенът"? Взривява "Ергенът"? Мартин може да направи невероятен тест на жените във формата   Педофилът от Бургас, който бе спипан с 12-годишно момче, приемал поръчки от извратеняци по Телеграм Педофилът от Бургас, който бе спипан с 12-годишно момче, приемал поръчки от извратеняци по Телеграм Разследващите до момента са установили, че жертвите му са поне четири  Инфлацията стопила 1/3 от доходите на българите, а Делян Добрев хвали народа заради шанса за еврозоната Инфлацията стопила 1/3 от доходите на българите, а Делян Добрев хвали народа заради шанса за еврозоната Ако Асен Василев беше финансов министър, нямаше сега да отговаряме на критериите, коментира шефът на Бюджетната комисия 
Мъск оглави с разлика класация на супер богаташите Мъск оглави с разлика класация на супер богаташите Шефът на SpaceX, Tesla и X е със състояние от над 400 милиарда долара, никой друг не минава кота 300 млрд САЩ и Украйна се споразумяха за редкоземните метали САЩ и Украйна се споразумяха за редкоземните метали Сделката е от основно значение за стремежа на Киев да спечели подкрепата на САЩ 8-метрово цунами в Бургаския залив при трус от 7.8 по Рихтер в Истанбул? 8-метрово цунами в Бургаския залив при трус от 7.8 по Рихтер в Истанбул? Вълните заливат първо ниските крайбрежни участъци, като причиняват сериозни разрушения Получи голямо признание Получи голямо признание Мъри е оценен при съседите от Турция Шокиращи разкрития за убиеца на четиримата българи в Солинген Шокиращи разкрития за убиеца на четиримата българи в Солинген Открити са няколко газови оръжия, пиротехнически средства, мачете, много бензинови бутилки и запалителни устройства в дома му Минусов температурен рекорд за... Минусов температурен рекорд за... Столицата на Кипър Яйцата поскъпнаха рекордно в... Яйцата поскъпнаха рекордно в... САЩ Тази красавица му стопи заплатата Тази красавица му стопи заплатата Вместо да готви у дома, красавицата предпочита лукса и разкоша на скъпи ресторанти, като любимата им дестинация за подобни удоволствия е Солун Връща се в Барселона Връща се в Барселона Това е клубът на живота му Коя е тази мистериозна и защо се яви така в съда Коя е тази мистериозна и защо се яви така в съда Това е скандалната експолицайка Симона Радева 
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Започва да става параноично всеки назначен да му се търси връзка с Пеевски Виц на деня Виц на деня Двама канибали вечерят.
Единият казва:
- Мразя тъща си!
Другият.
- Нищо, нищо... яж само гарнитурата!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, когато се усмихвате, в мен се появява голямо желание да ви поканя при мен!
- Аууу... голям Дон Жуан сте Вие...
- Какво говорите? Зъболекар съм...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Производителите на 3D принтери, умоляват клиентите да не печатат 3D принтери!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори