×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зарязана любовница запали колата на инструктор по кормуване


Зарязана любовница запали колата на инструктор по кормуване
Изоставената жена решила, че любовта на възлюбения й се изпарила заради по-млада и красива курсистка и в пристъп на ярост и отчаяние запалила "БМВ"-то му
27 Март 2013, Сряда, 09:36 ч.
Автор: Флагман.БГ

Зарязана бургазлийка запали колата на приятеля си в пристъп на ярост, късно снощи в бургаския комплекс "Славейков". Вчера около 03.00 часа във Второ районно полицейско управаление е получен сигнал за горящ лек автомобил «БМВ 318», със сливенска регистрация, ползван от 48-годишния Георги Киров, съобщават от пресцентъра на ОД на МВР.

Автомобилът бил паркиран до бл. 62 в бургаския комплекс. Изгоряла е цялата вътрешна част на автомобила, като не е засегнат двигателя. При извършения оглед на задната лява седалка е намерена стопена пластмасова туба (по първоначални данни на огнеборците, потушили пожара, огънят тръгнал от задната част на купето на автомобила). От инцидента няма други засегнати автомобили.

Съседи коментират, че най-вероятно колата е подпалена от разгневената приятелка на Киров, който решил да приключи връзката си с нея. Самият Киров е инструктор по кормуване и работи много, за да изкара достатъчни пари и за двамата, разказват запознати. Те били заедно дълги години, но в последните месеци той охладнял към нея и сложил край на отношенията им. Изоставената жена обаче решила, че любовта на възлюбения й се изпарила заради някоя по-млада и хубава курсистка и в пристъп на ярост и отчаяние решила да запали автомоила на Киров.

Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване.


В категории: Крими


Взе изненадващо решение
Взе изненадващо решение 26/04/2025, Събота 19:33 0
Путин с остро изявление
Путин с остро изявление 26/04/2025, Събота 18:48 2
Ще става баща
Ще става баща 26/04/2025, Събота 16:40 0
Флагман.БГ Фатален инцидент в страната Фатален инцидент в страната 26/04/2025, Събота 16:00 0
3
Коментара по темата
3.
LJ
14.11.2014 20:50:26
1
0
tazi poludia
2.
Nike
03.04.2013 06:55:10
0
0
Курви баце, тва е. ;)
1.
;P
27.03.2013 14:35:57
1
4
нямам думи! толкова безмилостни хора... цяла българия се чуди от каде да намери пари да си плати битовите сметки, а тази ненормалница да подпали колата на човека
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Много лоша статистика за България Много лоша статистика за България Една четвърт от децата не ходят на почивка заради липса на средства Желязков: Папа Франциск беше изключителен човек Желязков: Папа Франциск беше изключителен човек Ето какво каза премиерът Зов за помощ: ВВС спешно търсят кръводарители за командир Антон Иванов Зов за помощ: ВВС спешно търсят кръводарители за командир Антон Иванов Кръвната група няма значение Огромна дупка зейна насред път в столичния квартал "Младост" (ВИДЕО) Огромна дупка зейна насред път в столичния квартал "Младост" (ВИДЕО) Кратерът се е появил в локалното платно към болница Света Анна Нови земетресения до Несебър Нови земетресения до Несебър Няма данни за никакви разрушения Огромно задръстване на "Тракия" Огромно задръстване на "Тракия" Не е ясна причината за тапата Австрийският посланик гостува на Флора 2025 (ВИДЕО) Австрийският посланик гостува на Флора 2025 (ВИДЕО) Заместник-кметът по култура и вероизповедания Диана Саватева даде символичнен старт на инициативата Идилия в Морската градина в Бургас Идилия в Морската градина в Бургас Европейските навици постепенно намират място в България Пиян шофьор удари паркиран автомобил Пиян шофьор удари паркиран автомобил Екшън в Казанлък За трети път България ще бъде домакин на международен конкурс за видео 3D мапинг в рамките на фестивала LUNAR За трети път България ще бъде домакин на международен конкурс за видео 3D мапинг в рамките на фестивала LUNAR Министерството на туризма насърчава културния туризъм чрез международни събития в сърцето на София
Взе изненадващо решение Взе изненадващо решение Ще става ММА боец Украйна категорично отрече руски твърдения Украйна категорично отрече руски твърдения Какво се случва в Курска област? Путин с остро изявление Путин с остро изявление "Авантюрата на киевския режим в Курска област се провали напълно", каза руският президент Ще става баща Ще става баща През лятото на 2024 г. Саръташ се ожени за Зейнеп Майрук Светът се прости с папа Франциск (ВИДЕО) Светът се прости с папа Франциск (ВИДЕО) Росен Желязков бе начело на българската делегация Мощна експлозия на пристанище в Иран, най-малко 200 са пострадалите Мощна експлозия на пристанище в Иран, най-малко 200 са пострадалите Взривът се е чул в радиус от няколко километра според ирански медии Защо наричаха Франциск папата на народа и различния Защо наричаха Франциск папата на народа и различния Той обичаше бежанците, децата, футбола и дори затворниците Тръмп и Зеленски се срещнаха в Рим Тръмп и Зеленски се срещнаха в Рим Двамата разговаряха преди погребението на папата Навършват се 39 години от аварията в АЕЦ "Чернобил" Навършват се 39 години от аварията в АЕЦ "Чернобил" В момента реакторът е покрит със защитен саркофаг, който беше ударен от руски боен дрон тази година Светът се сбогува с папа Франциск, куп световни лидери са в Италия (НА ЖИВО) Светът се сбогува с папа Франциск, куп световни лидери са в Италия (НА ЖИВО) Премиерът Росен Желязков води родната делегация
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Али Реза ряпа да яде Виц на деня Виц на деня - Мамо, кои си купуват черен хайвер?
- Тези, които ни пращат за зелен.
Виц на деня Виц на деня - Може ли да разгледам и избера от всичките?
- Господине, това е вашето, вземете го и си тръгвайте от детската градина.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любовта е дупка в сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори